نظرسنجی در ارتباط با اعتبار های کاربران در انجمن

نظر شما در رابطه با اعتبار های انجمن چیست؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,245
  • نظرسنجی بسته شده است .

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
حذف اعتبار مثل پاک کردن صورت مسئله میمونه. من و خیلیای دیگه بعد دیدن یک مطلب مفید به نویسنده اش اعتبار میدیم، نمیگم نویسنده اش براش مهمه ولی همین که متوجه میشه چند نفر خوندن براش خیلی اهمیت پیدا میکنه.
این که یک عده ازش در جهت سوئه استفاده بهره میبرند دلیل نمیشه بیایم یه سیستم رو از پایه حذف کنیم.
به نظرم اگر این سیستم باشه اما معیار قابل قبولی برای کاربر فعال یا غیر فعال نباشه این جور سوئه استفاده ازش کمتر میشه و ما هم میتونیم از نویسنده بعضی از نوشته ها تشکر کنیم و اونو تشویق به ادامه کارش کنیم.

کلا پاک کردن صورت مسئله بین ماها وجود داره هر وقت میبینیم یه کاری خوب پیش نمیره و یه جای کارش میلنگه میگیم خب صورت مسئله رو حذف کنیم بریم بعدی.
این که نشد.

• Like
Reactions: S I G N A L

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
خوب این وسط یه چیزی باید توجه کرد
اونم اینه که الان تموم مقامهای سایت از طرف مدیران تایید میشن و از یه سری امکانات سایت که کاربران عادی بهره مند نیست میتونن استفاده کنن
، حالا اگه قرار باشه کاربر فعال هم از طرفه مدیران انتخاب بشه بهتره فعالیون هم از یه سری امکانات سایت بهره مند بشن
نظر شما چیه ؟
اعتبار هم بمونه بهتره

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
به نظر من باید حذف شه و مدیران خودشون انتخاب کنن و حق به حق دار میرسه و باید کاربر فعال هم یه مزایای داشته باشه.و میتونین به جای اعتبار دهی تشکر دادن رو بذارین برا موافق یا مخالف یه پست بودن یا سیستم امتیاز دهی و..

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
اول از همه از اشكان جان و كل ادمينهاي بازيسنتر بخاطر حسن توجه و اهميت دادن به نظرات كاربران تشكر ميكنم
و اما در من باب اعتبارهاي انجمن بايد بگم كه اين طرز انتخاب كردن كاربر فعال در حال حاضر اصلا مناسب نيست كساني هستند در اين انجمن كه دوستي هايي با بقيه دارند و از آنها طلب اعتبار ميكنند و از دوستي خود سوء استفاده نموده و درجهت بچنگ آوردن تگ "كاربر فعال" برميآيند كه اين اصلا درست نيست چون هيچ فعاليت مفيدي انجام ندادند و اين از پستهاي ايشان كاملا معلوم هست ونيز كاربرهايي هستندكه واقعا پستهاي مفيدي ميدهند اما بخاطر نداشتن دوستان و يا بي اعتقاد بودن به اين عمل(رد و بدل كردن اعتبار) حتي دوستاره هم ندارند بعنوان مثال در تاپيك "مشورت در خريد لپ تاپ"شخصي رو ديدم كه با وجود راهنمايي هاي بسيار مفيد و كارآمد حتي دو ستاره هم ندارد
بنابراين حقايق بنده نيز خواستار " حذف سیستم به طور کامل و معیار انتخاب کاربر فعال" ميباشم
با تشكر

آخرین ویرایش:

Breaking Rules

کاربر سایت
Feb 4, 2011
486
صحبت های دوستان کاملا درسته اما مبنای فعال بودن چه جوری قراره مشخص بشه ؟ فرض کنیم یه کاربر روزی یدونه پست مفید بده درنقطه مقابلش کاربری باشه که مثلا روزی 20 تا پست بده ،طبیعتا منم اگه مدیرباشم فقط اسم اون کاربری که پست بیشتری را داره تو ذهنم باقی میمونه و صد درصد شانس اون بیشتر میشه
نکته دوم هم تعداد زیاد کاربرهایی است که سال هاست با مدیران ارتباط داشتن یا دوست بودن پس عملا شانس کمی برای فعال شدن کاربری که تازه میخواد فعالیتش را شروع کنه وجود داره وتنها راه براش اینه که به نوعی نظرمدیران را به خودش جلب کنه که زیاد فرقی با درخواست اعتبار نمیکنه
به نظر من سیستم قبلی را حفظ کنید ودرکنارش یه کاربر جدید تعریف کنید مثل "کاربر ویژه" و تنها مدیران این توان را داشته باشن که این کاربر را مشخص کنن

آخرین ویرایش:

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
من نظرم این که مدیران یا ناظم ها انتخاب کنن. ولی یه فرد خاص باشه.
فقط واسه مثال دارم میگم. مثلا یه مدیری واقعا با من مشکل داره!! پس 200 سال دیگه هم من فعال نمیشم!!!
یا مدیران و ناظم ها با هم دیگه تصمیم بگیرن که کی فعال بشه یا فقط یه فرد خاص که با کسی هیچ مشکلی نداره این کار رو بکنه.نه هر ناظمی که دلش خواست!!
امیدوارم منظورم رو گرفته باشین
.....
برای هر خبر یا تاپیک هم میتونین یه سیستم like کردن بذارین. هرکی از اون خبر خوشش اومد مثبت میزنه هر کی هم نیومد منفی. اینجوری میشه سیستم اعتبار رو هم برداشت.
حالا فقط تاپیک نه. واسه همه باشه اینجوری اگه کسی از اون نظر خوشش اومد like میکنه و دیگه همچین پستی از کس دیگه نوشته نمیشه به جاش اگه دید حرف کسی درست هست و با نظرش هم خونی داره like میکنه.
نمیشه که هیچی نباشه به نظرم این راه درستش هست

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
سوال من اینه که آیا این کاربر فعال که بالای آواتار بنده نوشته یعنی چی؟وقتی یه کاربر معمولی میاد و این تگ رو میبینه چه انتظاری از من نوعی پیدا میکنه؟غیر از این هست که از من انتظار داره که به سوالات مختلفش که نمیتونه مستقیما از مدیرا و ناظمان محترم بپرسه و جوابش رو بگیره؟؟؟

آیا وظیفه ی من هست که جوابش رو بدم؟ خیر من هیچ وظیفه ای ندارم

اون جواب معدودی کاربر های فعالی هست که بعد از گرفتن تگ فعالی خودشون دیگه نه پستی توی سایت ارسال کردن و نه هیچ کاری مفید رو انجام دادن.کسایی که فکر میکنن گرفتن تگ فعالی توی سایت کار خیلی فوق العاده و دست نیافتنی ای هستش و با افتخار جلوی دوستاشون میگن "من فعال شدم"

این کل نظر منه.هر کاری میخواید بکنید ولی بعد از فعال کردن کسی هم یه سیستم نظارتی روش داشته باشین که یهو جو زده نشه.
در آخر هم بگم که برای بنده اون تشکری که در آخر پست هاشون از من می کنن خیلی با ارزش تر از این ستاره هایی هست که زیر آواتارمه.

با تشکر.;)

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
اگه این نظر سنجی یکی 2 ماه بعد از گذاشتن این سیستم اعتبار بود مطمئنا به حذف شدنش رای میدادم همونطور که چند بار هم ازش انتقاد کرده بودم، ولی حذف کردنش بعد از این همه مدت؟ کار زیاد درستی به نظر نمیاد... .

ضمن اینکه سیستم دیگه ای هم یحتمل دیگه جایگزینش نمیشه، و وقتی یه نفر یه کمک کوچیکی به آدم میکنه یا یه پست خوب میده اعتبار حداقل کاری هستش که آدم میتونه واسه اون شخص انجام بده.

در مورد کاربر فعال، به نظر من هم از طریق انتخاب ار طریق مدیرا و هم ار طریق اعتبار هر کدومشون به تنهایی نواقص خودشون رو دارن و به قول معروف چرا هردوشون با هم نباشه ؟ یعنی 1. مدیرا اگه دیدن کاربری واقعا مفیده فعالش کنن. و 2. هر کاربری که از طریق اعتبار فعال شد اول از طریق مدیرا چک بشه و اگه مدیر ها صلاح دیدن اون کاربر رو فعال کنن.

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,098
نام
مصطفی
این سیستم اعتبار دهی بنظر من دوتا مشکل داره:

نکته اول اینکه بنظر میاد این اعتبار ها واسه بعضی دوستان توهم کاذب ایجاد کرده ! یعنی طرف چون فک میکنه اعتبارش نسبت به یه عضو تازه وارد بیشتره پس هرچی میگه درست تر و منطقی تره !

مورد دوم بنظرم خواسته یا ناخواسته این سیستم به فن بازی و چشم بستن رو یسری مسائل کمک کرده یعنی طرف میاد یه پست میده و از کنسول و بازی مورد علاقه ـشون حمایت میکنه یهو میبینه 10 تا اعتبار گرفته ولی یه جا دیگه یکی میاد بدون ترس واقعیت ها رو بیان میکنه بعد کوچکترین اعتباری بهش نمیدن ! خوب این چه نتیجه در پی داره؟

این مورد تو فروم کاملا احساس میشه که این سیستم اعتبار دهی باعث شده یه مقدار بعضی دوستان تو پست دادنشون تجدید نظر کنن یعنی پست هایی بدن که نتیجه ـش بدست آوردن اعتبار بشه ، بنظرم بهترین کار این هست که خود میدارن در این مورد تصمیم گیری کنن.

در کل باید سیستم به شکلی باشه که خروجی منجر به پیشرفت سایت و فروم بشه نه فن بازی و حمایت های کورکورانه.......

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,952
نام
فرهاد
صحبت های دوستان کاملا درسته اما مبنای فعال بودن چه جوری قراره مشخص بشه ؟ فرض کنیم یه کاربر روزی یدونه پست مفید بده درنقطه مقابلش کاربری باشه که مثلا روزی 20 تا پست بده ،طبیعتا منم اگه مدیرباشم فقط اسم اون کاربری که پست بیشتری را داره تو ذهنم باقی میمونه و صد درصد شانس اون بیشتر میشه
نکته دوم هم تعداد زیاد کاربرهایی است که سال هاست با مدیران ارتباط داشتن یا دوست بودن پس عملا شانس کمی برای فعال شدن کاربری که تازه میخواد فعالیتش را شروع کنه وجود داره وتنها راه براش اینه که به نوعی نظرمدیران را به خودش جلب کنه که زیاد فرقی با درخواست اعتبار نمیکنه
به نظر من سیستم قبلی را حذف کنید ودرکنارش یه کاربر جدید تعریف کنید مثل "کاربر ویژه" و تنها مدیران این توان را داشته باشن که این کاربر را مشخص کنن
به شخص با این نظر که هر کس با مدیران رابطه داره و یا قدیمی هست تگ میگیره مخالفم یاد میاد در سالهای قبل افرادی بودن چند ماه از عضویتشون نمیگذشت که تگ فعالی گرفتن به خاطر فعالیتهای خوبشون .
در مورد کاربر ویژه هم این نظرا مدیران هست ولی در هر دو مورد "فعال" و "ویژه " این مدیران هستن که مشخص میکنن (ادمینها) نه کسه دیگه

من نظرم این که مدیران یا ناظم ها انتخاب کنن. ولی یه فرد خاص باشه.
فقط واسه مثال دارم میگم. مثلا یه مدیری واقعا با من مشکل داره!! پس 200 سال دیگه هم من فعال نمیشم!!!
یا مدیران و ناظم ها با هم دیگه تصمیم بگیرن که کی فعال بشه یا فقط یه فرد خاص که با کسی هیچ مشکلی نداره این کار رو بکنه.نه هر ناظمی که دلش خواست!!
امیدوارم منظورم رو گرفته باشین

چیزی که من میدونم دادن تگ به کاربری فقط از عهده ادمینهای سایت بر میاد و مدیر انجمن و ناظم همچین دسترسی ندارن که به کسی تگ بدن .

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
به شخص با این نظر که هر کس با مدیران رابطه داره و یا قدیمی هست تگ میگیره مخالفم یاد میاد در سالهای قبل افرادی بودن چند ماه از عضویتشون نمیگذشت که تگ فعالی گرفتن به خاطر فعالیتهای خوبشون .
در مورد کاربر ویژه هم این نظرا مدیران هست ولی در هر دو مورد "فعال" و "ویژه " این مدیران هستن که مشخص میکنن (ادمینها) نه کسه دیگه

چیزی که من میدونم دادن تگ به کاربری فقط از عهده ادمینهای سایت بر میاد و مدیر انجمن و ناظم همچین دسترسی ندارن که به کسی تگ بدن .
هرچی باشه مدیر و ناظم بیشتر با یه کاربر سرکار داره و بیشتر میشناستش دیگه :-/

علی گیم

کاربر سایت
Sep 25, 2009
395
نام
علی
همینطوری خوبه !
هیچ وقت نمیشه جلوی اسپمر ها و فعالیتهای زیر زمینی کاربران رو گرفت
حذف این سیستم موجب دلسردی کاربران عادی می شود (شاید)

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
درود اشکان جان !!
به نظرم سیستم به این صورت مشکل داره !کاربر فعال را باید مدیران انتخاب کنند نه اینکه مثلا به 700 تا امتیاز یا 7 ستاره برسه بشه کاربر فعال بشه طرف .
ولی چون گفتی اگه پیشنهادی داشتی مطرح کنید یک پیشنهاد داشتم خوشحال میشم روش فکر کنی.
می تونیم برای هر پست مثل خیلی از سایتهای و فروم ها خارجی گزینه ای مثل
3_14_up.png
0
3_14_down.png
3 سبز یعنی بقیه کاربران این نظر قبول دارند مفید بودن پست را نشان می دهد و قرمز یعنی کاربران این نظر را قبول ندارند .
اگه به این صورت بشه دیگه همه سعی می کنندو مجبور میشوند که پست های مفید بدهند به به شکل باور نکردنی از اسپم و اینجور موارد کاسته می شود

Breaking Rules

کاربر سایت
Feb 4, 2011
486
.
من به مدیران سایت فصد بی احترامی نداشتم اما قبول کن رابطه ها تاثیر داره
من میگم باید یه شرایطی باشه که همه بتونن با انگیزه فعالیت کنن ،چرا باید یه کاربری مثل خودشما که سوپر فعاله و بهترین اخبار بازیسنتر را میذاره فقط یه تگ فعال داشته باشه ،مشخصه فعالیت شما از خیلی کاربرهای فعال دیگه بیشتربوده اما آیا شما هم باید در کنار اونا قرار بگیرید؟ درنقطه مقابل هم اگه کاربری مثل شما مبنای فعال بودن باشه کابرهای تازه وارد دیگه نباید هیچ امیدی به فعالیت داشته باشند ،

می تونیم برای هر پست مثل خیلی از سایتهای و فروم ها خارجی گزینه ای مثل
3_14_up.png
0
3_14_down.png
3 سبز یعنی بقیه کاربران این نظر قبول دارند مفید بودن پست را نشان می دهد و قرمز یعنی کاربران این نظر را قبول ندارند .
اگه به این صورت بشه دیگه همه سعی می کنندو مجبور میشوند که پست های مفید بدهند به به شکل باور نکردنی از اسپم و اینجور موارد کاسته می شود

ببخشید که من نقل قول کردم این سیستم عالیه برای فروم هایی که فن های سرسخت مثل کنسولها ندارن ،شما فرض کن مثلا تو تایپیک امتیازات یه سری بازیهای انحصاری اگه این سیستم وجود داشت و یه کاربر کوچکترین اعتراضی میکرد
3_14_up.png
0
3_14_down.png
100 میشد

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر