نظرات سونی, EA و نینتندو در مورد تکنولوژی واقعیت مجازی VR

Mr. Worldwide

کاربر سایت
Feb 10, 2014
562
نام
Profesoer Charles Francis Xavier
460x.jpg

Richard Marks مدیر ارشد بخش توسعه و تحقیقات سونی آمریکا کسی که Project Morpheus را درGDC معرفی کرد در مورد تکنولوژی واقعیت مجازی گفت:"

من فکر می کنم خرده فروشان هنوز با این موضوع مشکل دارند. E3 جای متفاوتی است. تمام موضوعات در GDC برای توسعه دهندگان هیجان انگیز است. همه چیز جدید است. سال بعد مردم بیشتر در مورد چگونگی تجارت فکر خواهند کرد."

Phil Spencer رئیس بخش Xbox مایکروسافت و Reggie Fils-Aime رئیس نینتندو آمریکا درمورد پتانسیل های واقعیت مجازی در E3 ابراز نگرانی کردند. مایکروسافت و نینتندو قبلا تجربه عرضه Virtual Boy در سال 1995 را دارند که به شکست انجامید.

Fils-Aime رئیس نینتندو آمریکا در مورد پروژه واقعیت مجازی گفت:"
برای ما این مورد همه چیز است درمورد گیم پلی ای سرگرم کننده. ما سرگرمی را می خواهیم, ما تجربه ای کاملی را می خواهیم آن هم الان این همه چیزی است که ما می خواهیم. این تکنولوژی فعلا مدنظر ما نیست. ولی چیزی است ما آن را دنبال می کنیم. ما طیف گسترده ای از فناوری ها را دنبال می کنیم. وقتی این تکنولوژی توانست یک تجربه سرگرم کننده برای ما بوجود بیاورد ما آن را بیشتر خواهیم خواست."

Electronic Arts و Ubisoft هم گفته آند آنان هم در برخی مواقع از تکنولوژی واقعیت مجازی استفاده می کنند. Patrick Soderlund معاون اجرائی استدیو های EA در این مورد بیان کرد:"
این به زمان بستگی دارد. ما در حال استفاده از VR هستیم. همه شما باید Oculus و Morpheus را روی سر خود بگذارید تا متوجه بشوید واقعیت مجازی جایی است که ما باید بالاخره به آن برویم. ما می توانیم کارهایی انجام بدهیم... حتی کارهایی بیشتر... Lawnmower Man از 20 سال پیش به بیرون می آید. این کار خواهد کرد و من نمی توانم این را تصور نکنم."

منبع

آخرین ویرایش:

POK3MON

کاربر سایت
May 22, 2013
524
نام
Pasta
یعنی میشه یه روز VRMMORPG بازی کنیم؟ [-o< اون موقع است که به آخرین درجه رستگاری میرسیم o:-)

امیدوارم تا اون موقع من زنده باشم 8-|

- - -ویرایش - - -

ولی خدایی چقدر نینتندو سر این Virtual Boy ضرر کردا!!! ضرری که به خاطر Wii U کرد انگشت کوچیکه اونم نمیشه!!!
خدا کنه دفعه بعد به این مشکل دچار نشن...

Lord Odin

کاربر سایت
Mar 19, 2013
2,014
برای ما این مورد همه چیز است درمورد گیم پلی ای سرگرم کننده. ما سرگرمی را می خواهیم, ما تجربه ای کاملی را می خواهیم آن هم الان این همه چیزی است که ما می خواهیم. این تکنولوژی فعلا مدنظر ما نیست. ولی چیزی است ما آن را دنبال می کنیم. ما طیف گسترده ای از فناوری ها را دنبال می کنیم. وقتی این تکنولوژی توانست یک تجربه سرگرم کننده برای ما بوجود بیاورد ما آن را بیشتر خواهیم خواست."
از نظر نینتندو خیلی چیزها هنوز آماده نیست مثل آنلاین مالتی پلیر :)).

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر