نسخه PC بازی MGR: Revengeance اکنون موجود و قابل بازی می باشد

Techman

کاربر سایت
Jan 12, 2010
448
62065760010545702779.jpg

نسخه PC بازی MGR: Revengeance اکنون موجود و قابل بازی می باشد

در حالی که شرکت کونامی تنها از نسخه های کنسولی بازی Metal Gear Rising: Revengeance رونمایی کرده، ولی گویا نسخه PC این بازی در حال حاضر کاملا موجود است و در شرکت کونامی قابل بازی می باشد. چند وقت پیش بود که کونامی اعلام که آنها در حال تصمیم گیری برای نسخه PC بازی هستند و در حالی که هیچ رونمایی رسمی از این نسخه بازی به عمل نیامده است؛ اکنون کوجیما عکسی از نسخه PC بازی منتشر کرده است!

83901708498512448982.jpg

نسخه Limited Edition بازی Metal Gear Rising: Revengeance شامل یک لباس Cyborg اضافی برای رایدن می باشد که همان طور که در تصویر می بینیم کوجیما در حال بازی نسخه PC بازی با دسته X360 می باشد. شاید برخی این را به عنوان یک کنایه در نظر بگیرند ولی این طور که به نظر می رسد در حال حاضر بازی برای PC کاملا پورت شده و قابل بازی است.
نکته قابل توجه این است که آقای Korekado Yuji که سمت برنامه نویس ارشد Kojima Productions را بر عهده دارد این موضوع را تایید کرده است که این تست بر روی نسخه PC بازی صورت گرفته است!
علاوه بر این او هیچ صحبتی از این که بازی بر روی devkit کنسول X360 انجام می شده به میان نیاورده است و این بدین معناست که ورژن PC بازی اکنون موجود و قابل بازی می باشد.

حال سوال اصلی این است که کونامی چه زمانی قصد انتشار نسخه PC این عنوان را خواهد داشت.

منبع

آخرین ویرایش:

S.dante

کاربر سایت
Oct 17, 2009
660
نام
شهریار
خب اگه کاملا آماده هست، به احتمال خیلی قوی همزمان با نسخه ی کنسولی عرضه میکنن. فقط عجیبه چرا هنوز با وجود منتشر شدن این خبر، پیش فروش رو شروع نکردن.

Techman

کاربر سایت
Jan 12, 2010
448
خب اگه کاملا آماده هست، به احتمال خیلی قوی همزمان با نسخه ی کنسولی عرضه میکنن. فقط عجیبه چرا هنوز با وجود منتشر شدن این خبر، پیش فروش رو شروع نکردن.

مضمون خبر اینه که در حال حاضر ورژن pc موجوده حالا اینکه کونامی تصمیم به انتشارش بگیره یا نه دیگه معلوم نیست.چه برسه به پیش فروش و عرضه بازی به صورت هم زمان!

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
به هر حال اينها واسه ساخت نسخه PC هزينه كردن. فكر نكنم بخوان بذارن اين نسخه خاك بخوره.
اگه قرار بود نسخه PC در كار نباشه عكس بالا هم به بيرون درز نميكرد.
ممكنه نسخه PC رو يه مدت بعد از نسخه هاي كنسولي (مثلا ١ماه) منتشر كنن.

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
WTF!
من که گفتم کوجيما نيست :|
يه دليلشو بالاييت گفت :d (لپ)
يه دليل ديگه اينکه مووهاى کوجيما اينجورى نيست. :d
عينکشم فک کنم فرق ميکنه :d
حالا کوجیما باشه یا نباشه چه فرقی به حال منو شما داره؟ اصل خبر که فرقی نمیکنه. نکنه افت داره براتون که کوجیما MGR بازی کنه؟ :-/

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
تابلو بود واسه PC هم منتشر میشه!!
قبلا هم Platinum اعلام کرده بود علاقه داره که وارد بازار PC بشه,البته اگه خود پلانیتینوم وظیفه پورت PC را داشته باشه!!

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
حالا کوجیما باشه یا نباشه چه فرقی به حال منو شما داره؟ اصل خبر که فرقی نمیکنه. نکنه افت داره براتون که کوجیما MGR بازی کنه؟ :-/

من فقط قصدم اصلاح خبر بود :d
بعضيا با MGR مخالفن ولى من خودم از طرفداراشم. پس افت نداره برام :d

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
البته همینطور که تو منبع گفته شده نوشته معلوم نیست رو Dev kit اجرا شده یا نه.ممکنه رو Dev Kit باشه:Dولی بیاد.خوشحال میشیم:D
علاوه بر این او هیچ صحبتی از این که بازی بر روی devkit کنسول X360 انجام می شده به میان نیاورده است

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر