نسخه ی بتا بازی Medal of Honor: Warfighter به طور انحصاری برای X360 منتشر میشود ...

.:N!MA:.

کاربر سایت
Sep 1, 2009
1,502
نام
نیما
درود ...

MoHWarfighter-600x300.jpg

EA تایید کرده که نسخه بتای حالت چند نفره ( multiplayer ) بازی Medal of Honor: Warfighter در ماه اکتبر 2012 و البته به طور انحصاری برای کنسول X360
در سراسر جهان در دسترس خواهد بود ...

همچنین EA اعلام کرده ، کسانی که نسخه ی بتا رو دانلود کنند ، میتوانند هنگام بازی کردن نسخه ی اصلی آن ، به مدت یک ساعت XP دو برابر دریافت کنند ...
بتای Medal of Honor: Warfighter حاوی مود جدیدی در حالت چند نفره ( multiplayer ) هست که HotSpot نام دارد که در آن مکان بازیکنان بروی نقشه در زمان
حمله و دفاع به صورت تصادفی ( randomly ) انتخاب شده و البته مکان این نبردها ،استادیوم Sarajevo در کشور بوسنی خواهد بود ...این بتا برای مدت زمان
محدودی در اوایل ماه اکتبر به طور انحصاری برای X360 عرضه میشود و شما برای دانلود آن باید عضو طلایی XBL نیز باشید ... تاریخ انتشار نسخه ی کامل این بازی
برای X360 PS3 و PC در آمریکا October 23 و در اروپا October 26 خواهد بود ...

موفق باشید ...
منبع

آخرین ویرایش:

paxa

کاربر سایت
Jan 4, 2011
949
نام
پارسا
فداییان x360 من منظورم توی این نسل بود . همه میدونن مدال افتخار توی این نسل هیچ پخی نبود .
راستی حالا اگر بتاش انحصارا برای ps3 میومد هم از این حرفا میزدین ؟؟
بازم طرفداران بازیهای محکوم به شکست Rage الان میریزن اینجا 8-|

:dنه من جدا از فن بازی گفتم...!

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
اون موقع بازی شاخ و با ارزشی بود و شانس Goty شدن هم داشت :d

اون موقع به قول دوستان Halo کیلر بود الان از ریشه دارن میزنن براش..!

البته bioshock هم که یه زمانی انحصاری ایکس باکس بود نسخه آخریش تو کنفرانس سونی معرفی میشه.البته این کجا و آن کجا:d

نظر شما در مورد آزاد سازی خرمشهر چیست..؟ :d

ninja_gaiden

کاربر سایت
Aug 10, 2006
484
نام
None
البته همه دیگه فهمیدن که مالتی پلیر و آنلاین چقدر مهم هست و بیشترین چیزی هم که توی Medal of Honor: Warfighter با نسخه ی قبلی فرق داره همین قسمت مالتیه .
انگار این قسمت Fire team خیلی حرفا برای گفتن داره و قابلیت 2 نفره بودن و تشکیل بیش از 70 تیم .
فکر کنم این یکی خیلی موفق تره

آخرین ویرایش:

ASYLUM MANAGER

کاربر سایت
Mar 17, 2011
1,329
نام
Milad
خوشحال بودیم که این بار EA مناظره ای با اکتیویژن نداره :|

به نظر من که تعبیر این کار فقط فروش بیشتر سری codروی ایکس باکس بوده...خواستن بازار آمریکا رو تور بزنن ...از یه جهت هم هوای پلتفرمِ هم میهن خودشون رو دارن!

روابط EA با SONY هم ،همچنان خوبه ! مگه SONY میتونه چیزی بگه؟ :|

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,516
نام
حسین
ایول خوشم اومد اینبار دیگه هایپی تو کار نبود بی سر صدا بازی رو درست میکنن رونه بازار میکنن درستشم همینه

پ.ن:خوشم میاد ماکرو دنبال اینو اون میدوئه بتا ها رو جمع میکنه همونم بصورت زمانی ;))

FPS های اکتی که این طرفند.. FPS های EA هم بیان این طرف یک شرکتی تنها میشه خوب..!
کدوم طرفن:blink:؟؟
بازی ها که هر ساله دارن روی هر دو کنسول و pc بدون هیچ تفاوت و مشکلی میان این بتا هم بخوره تو فرق سرشون حالا خوب همینم زمانیه وگرنه خدا میدونه شما چیکار میکردید با این بتا :|

بسیار خوب ای کاش خود بازی هم انحصاری 360 بود.
biggrin1.gif
شوخی نکن داداش دیوانه که نیستن این کارو بکنن و کلی از سود خودشون بزنن عاشق چشم و ابروی ماکرو یا سونی که نیستن

آخرین ویرایش:

Heska

کاربر سایت
Jan 13, 2010
2,550
کلا کاربر Arachi یه تاپیک به نفع X360 یا ضرر PS3 میبینه خودش میاد اولین نفر پستی میده که یه دعوایی راه بندازه
اصلا کسی اومد نظر بدی در مورد PS3 بده؟
حالا یه بازی اونم بتاش انحصاری X360 حالا هر چیزی میخواد باشه خوب، بد تو چرا جوش میزنی؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر