نسخه کنسولی Diablo 3 در حالت آفلاین نیز قابل بازی است.

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی

به نظر می رسد نسخه کنسولی Diablo 3 در حالت آفلاین نیز قابل بازی باشد و برخلاف ورژن PC آن نیاز به اتصال دائم به اینترنت ندارد که البته با توجه به ماهیت PC نسبت به کنسول و تبادل پول واقعی در آن این ویژگی برای جلوگیری از چیت و هک کردن نیاز باشد.
این خبر در مصاحبه ای با John Hight از سونی در سایت Eurogamer گذاشته شد که در حال حاضر این مصاحبه بنا به دلایلی در دسترس نیست.
منبع

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,944
نام
حسین
بدهکار هم شد بلیزارد بازی را خودش ساخته دوست داره هر طور می خواد بده بیرون
مهم این هست که همه بتونند از باز ی ااستفاده کنند

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,177
نام
ماکان
اعتراض بیشتر دوستان به خاطر اینه که رو PC حالت آفلاین نداره که البته حرکت بلیزارد منطقی هست!!

اعتراض دوستان مثل مفهوم حرفشون بیخوده! رو PC اینقدر پایریت نکنن تا همچین چیزی سرشون نیاد. حکایت چیزی که عوض داره و نداشتن گله هست. اگه میشد آفلاین بازی کرد همین دوستان مثلا فن سه آتیشه قطعا کپیش رو میخریدن. هرچند که همین الانشم من شک دارم Diablo رو از نزدیک دیده باشن. بالاخره فن DIII شدن کلاس داره!!

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
اعتراض دوستان مثل مفهوم حرفشون بیخوده! رو PC اینقدر پایریت نکنن تا همچین چیزی سرشون نیاد. حکایت چیزی که عوض داره و نداشتن گله هست. اگه میشد آفلاین بازی کرد همین دوستان مثلا فن سه آتیشه قطعا کپیش رو میخریدن. هرچند که همین الانشم من شک دارم Diablo رو از نزدیک دیده باشن. بالاخره فن DIII شدن کلاس داره!!

یه جوری حرف میزنین انگار فقط PCبازای سایت پایرت خورن و همه کنسول بازا پاک پاکن!!!
یه نگاه به تاپیک بازیهای کنسولی بندازین بعد به PCبازا بگین پایرت خور!!

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
آخه چه ربطی به پایرت داره؟ تو تاپیک های بلیزارد هم خیلی ها شاکین میگن نمیتونم هیروی هاردکور داشته باشیم یهو میبینی سرور DC میشه و فاتحه خونده میشه
حالا ماها که اصلا نمیتونم بازی کنیم چه گناهی کردیم؟
الان استار کرفت هم میشه آفلاین بازی کرد و اتفاق خاصی هم برای بازی و هم برای بلیزارد نیوفتاده
منی که دوست دارم single solo برم تکلیم چی میشه؟

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
قربون همه اون فن های Warcraft 3 , GOW 3 & HALO 3 بشم که اینقدر این بازی ها رو دوست دارن و فقط اُرجینالش رو میخرن که هیچ اصلاً تو خونشون بجای پِت کریتوس و مستر چیف و آرتاس نگه میدارن اصلاً باید این فن ها رو فقط ... :worthy:

تو این سایت پایرسی برا همه قشری هست ;) البته نه برای همه کاربرها!!! پس اینقدر تیکه بار همدیگه نکنید

من خودم از هر چیز همیشه آنلاین به شدت بدم میاد!(البته به غیر از یاهو مسنجر:D)حالا ایشالا دیابلو 3 برا PS 4 هم میاد ایشالای دوبل هم ما پولمون میرسه جفتش رو میخریم و بازیش میکنیم با خیال راحت حالیش رو بیبریم >:d<
بلیزارد هم در مورد حرکت زشتی که زد والا حق داشت یه جورایی:-" :D
آخه چه ربطی به پایرت داره؟
این کار رو نمیکرد باور کن 10 میلیون بود چقدر بود فروخته بود اینقدر نمیفروخت

این کارش مشکل خیلی بزرگی نبود ولی اون 2 تا مورد بعدی که گفتی خیلی کشنده بوده :|

Burning Hawk

کاربر سایت
Apr 2, 2008
1,613
نام
Hossein

جناب شما چرا تر و خشک و با هم می سوزونی ؟؟! چیزی که عوض داره گله نداره یعنی چی ؟ استارکرفت 1 کم فروخت ؟ یا دیابلو 2 ؟ یا شایدم وارکرفت 3 کم فروخت ؟
همون 2 sc مگه سریع الفروش ترین بازی استراتژی تاریخ نشد ؟ 1.5 میلیون نسخه تو 48 ساعت اول ؟ یا پچ wrath of the lich king سریع الفروش ترین بازی کامپیوتر نشد ؟ 2.8 میلیون نسخه توی 24 ساعت اول ؟ آمار فروش دیابلو 3 هم که خود شما باید بیشتر از من در جریان باشید !!
بلیزارد مدتی هست که از دید pc gamer ها اعتبار قدیمشو از دست داده ، گیمر های ایرانی هم که بعد از قضیه بن شدن ، کلی شاکی شدن .

بعد از عرضه بازی و انتظار طولانی فن ها،بازی رو با اون سرور های لهشون تحویل ملت دادن که تا دو سه ماه اشک ملت و درآوردن تا بتونن بازی کنند. الان با خیال راحت اعلام می کنند ، بازی سازی برای کنسول در خون ماست ، بازی قابلیت آفلاین دارد .

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
من نمیگم بیاد آنلاینو حذف کنه نه،، آنلاین باشه در کنارش هرکی خواست آفلاین باشه
یا حتی یه کاری کنن شما وصل بشی به سرور ولی فقط تو زمان عوض شدن act اینترنت کار کنه فایل ها رو بده و بگیره
خیلی عذاب آوره نزدیک 200 میلیون گلد خرج بربرت کنی که تو MP10 هم زنده میمونه ولی پینگ بالات جوری باشه که 1 ضربه میزنی 1-2 ثانیه بعد تازه جونوره بیوفته :(

---------- نوشته در 11:49 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:52 AM ارسال شده بود ----------

همین الانش سرور اروپا down هستش :|

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
برو تاپیک های PC رو نگا کن ببین چند نفر اریجینال میگیرن بازی ها رو, تاپیک PS3 و X360 هم نگاه کن ببین چند نفر اریجینال گرفتن.مخصوصا X360
تاپیک دیابلو قبل از عرضه رو هم نگاه کن ببین چند نفر پیش خرید کرده بودن بازیو.
اون دیابلو 1 هم که تقریبا نسبت به نسخه PC داغون بود. متای PC و PSX به ترتیب:
94
80
استار کرافت هم که متای PC و n64 اینه به ترتیب:
92
77
بلیزارد بازی رو کنسول ساخته, ولی هروقت ساخته (بلانسبت شما) ر#ده:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر