Cpt. price

Will we ever see the end?
عضو تحریریه
Dec 7, 2015
2,249
استودیو Supergiant Games ساعاتی پیش با عرضه بازی Hades بر روی نینتندو سوئیچ و خارج کردن این عنوان از حالت Early Access بر روی رایانه‌های شخصی، طرفداران خود را سورپرایز کرد. با بازی سنتر و جدید ترین اخبار بازی همراه باشید.سوپرجاینت گیمز این معرفی را در طی Nintendo Direct Mini اخیر انجام داد. با اینکه پیش‌تر اعلام شده بود این بازی برای نینتندو سوئیچ نیز عرضه خواهد شد، اما سازندگان تاریخ دقیقی را اعلام نکرده بودند تا اینکه امروز نسخه کامل Hades به‌طور ناگهانی در دسترس کاربران Nintendo Switch و PC قرار گرفت.

نسخه کامل بازی شامل موسیقی، آرت ورک و اچیومنت‌های تازه است. همچنین محیط‌های جدید برای کاوش افزوده شده‌اند که به پایان حقیقی بازی مربوط می‌شوند. این نسخه از بازی که به‌طور کلی بخش داستانی ارلی اکسس را گسترده می‌دهد، با قیمت 25 دلار به‌فروش می‌رسد.

همچنین سازندگان اعلام کردند که بجای متوقف کردن روند توسعه نسخه کامل بازی، تصمیم گرفته‌اند که افزودن قابلیت کراس-سیو بین پلتفرم‌های PC و Nintendo Switch را برای مدتی به تعویق بی‌اندازند. بدین صورت قابلیت کراس-سیو در تاریخ دیگری تا پایان سال 2020 در قالب یک آپدیت به این عنوان روگ لایک اضافه خواهد شد.

Continue reading...
 

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

Top
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟