نسخه ديجيتالي مجله Game Informer با اطلاعات كامل از عنوان GTA V امروز عرضه مي شود.

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
درود

20121106_gta_5_grand_theft_auto_5.jpg

مدت ها است كه تمامي طرفداران عنوان محبوب Grand Theft Auto 5 منتظر انتشار اطلاعات بيشتر از اين عنوان هستند اما به نظر ميرسد كه ديگر اين انتظارات به سر آمده است چون تا ساعاتي ديگر ( ساعت 5pm GMT يا 20:30 به وقت ايران ) نسخه ديجيتالي اين مجله منتشر ميشود و اين به معناي انتشار اطلاعات بيشتر از اين بازي است.سردبير اين مجله جناب Andy McNamara تاكيد كرد كه 18 صفحه از اين مجله به اين عنوان تعلق دارد كه بيشترين تعداد صفحه در كل تاريخ اين مجله است.همچنين وي در ادامه حرف هاي خود افزود كه اين عنوان عالي است و در اين مجله اطلاعات بسيار زيادي از اين بازي پوشش داده خواهد شد.

اين نسخه از مجله Game Informer را مي توان از راه هاي مختلف و به صورت اينترنتي نيز خريداري كرد كه خود يك امتياز مثبت به حساب ميايد.هم چنين گفته شده كه نسخه فيزيكي اين مجله از تاريخ November 16th در دكه هاي روزنامه فروشي قرار خواهد داشت.البته قرار است كه تريلر دوم عنوان GTA V در تاريخ November 14th عرضه شود كه اين مورد خارق العاده است.

-------------------------------------------------------------------------------

طبق شایعه های منتشر شده بازی GTA V دارای سه شخصیت قابل بازی بوده که در مجله این ماه Game Informer نیز مشاهده می‌شوند. طبق شایعه ها یکی از این سه شخصیت Albert De Silva نام دارد ولی آقای Matt Bertz مدیر بخش ویرایش مجله این مورد را تکذیب می‌کند.
طبق گفته Game Informer در بازی سه شخصیت وجود دارند که قرار است شهر Los Santos را به آتش بکشند. همچنین این بازی بیشترین وسعت را در بین بازی های ساخته شده توسط Rockstar را داراست.
Game Informer اعلام کرده است که مجله این ماه GI را مشاهده کرده و این اطلاعات را به دست آورده است:
Los Santos از شهر بازی های Red Dead Redemption, San Andreas, و Grand Theft Auto IV بزرگتر بوده و شامل بیابان، پایگاه نظامی و گشت و گذار زیر آب و اقیانوس می‌شود.
شما می‌توانید تقریبا در هر زمان، یکی از این سه شخصیت را انتخاب نمایید.
اسم این شخصیت ها Michael(فرد مسن تر) Trevor(یک کارگر) و Franklin (یک آمریکایی-افریقایی) بوده و هر کدام از این شخصیت ها مهارت های خاص خود را داشته و با یکدیگر دوست هستند.
زمانی که کنترل شخصیتی را در دست نداشته باشید، وی به انجام کار خود مشغول خواهد شد.
بازی دارای ماموریت های فرعی تصادفی است که شامل سواری ها، غارتگری های و جنازه هاست.
بازیکنان می‌توانند دوست پیدا کنند ولی داستان و رابطه عشقی وجود ندارد.
این اطلاعات را NeoGAF منتشر ساخته است:
ماشین های درون بازی شامل BMX، دوچرخه های کوهستانی، ATVها، هلیکوپتر، ماشین، موج سواری و موتور می‌شود.
بازی دارای سیستم دزدی و سرقت می‌باشد.
بازیکنان می‌توانند چهره ظاهری خود را تغییر دهند ولی سیستم بازی محدود تر از San Andreas است.
ماموریت های اصلی بازی بیشتر هیجان انگیز تر و ماموریت های فرعی، مانند Red Dead Redemption پیچیده خواهند بود.
کنترل رانندگی بازی بهتر شده و مکانیزم تیر اندازی بازی بهبود یافته است.
و مبارزه های تن به تن نیز پالایش یافته اند.
بازیکنان میتوانند بپرند، تنیس بازی کنند، گلف بازی کنند، در یوگا شرکت کند و از جت اسکی برای تفریح استفاده کنند.

عنوان Grand Theft Auto 5 بهار سال آينده بر روي PS3 و Xbox360 عرضه مي شود.

منبع

با تشکر از دوست عزیزم امیرحسین بابت اطلاعات تکمیلی

آخرین ویرایش:

MILAD_720

کاربر سایت
Jan 23, 2011
115
نام
میلاد
نه من که زیاد خوشم نیومد
حال نمیده 3 تا شخصیت داشته باشه همون یک شخصیت به نظر من بهتره

البته این نظر منه
درسته منم اول همینو به خودم گفتم.اما یکم بعد دیدم هرچی باشه راک استار کارش رو بی نقض انجام میده.شکی درش نیست.

BLACK.HAWK

کاربر سایت
Apr 7, 2008
6,504
نام
علی
این یارو میانساله شبیه شخصیت رابرت دنیرو تو فیلم Heat هستش...فک کنم از رو اون ورداشتن خدا کنه مرحله دزدی از بانک و... رو از رو همون فیلم الگو برداری کنن...

mohammadl021

کاربر سایت
May 26, 2011
2,761
نام
محمد امین
درسته منم اول همینو به خودم گفتم.اما یکم بعد دیدم هرچی باشه راک استار کارش رو بی نقض انجام میده.شکی درش نیست.

در اون که شکی نیست راکستار کارش به بهترین نحو انجام میده

حالا باید صبر کنیم تا ببینیم چی میشه

DotPy

کاربر سایت
Jun 8, 2012
524
نام
سعید
اینها حتما همکاری دارن با هم
در تریلر اولی که منتشر شده بود
یک جا بود که سه نفر دست به دزدی از بانک میزدن.
بازی شیرینی میشه حتما شک نکنید.

PXG

La Belle Époque
کاربر سایت
Jan 2, 2006
1,192
نام
پوريا
این یارو میانساله شبیه شخصیت رابرت دنیرو تو فیلم Heat هستش...فک کنم از رو اون ورداشتن خدا کنه مرحله دزدی از بانک و... رو از رو همون فیلم الگو برداری کنن...

ماموریت '' Three Leaf Clover '' توی GTA IV دقیقآ از روی Heat برداشته شده بود

.:ab:.

کاربر سایت
Mar 29, 2011
1,486
نام
محمد
اصلا دوست نداشتم که بازی سه تا شخصیت داشته باشه عادت کرده بودیم که GTA رو با یه شخصیت ببینیم نمیدونم دلیل اینکار راکستار چیه شاید به خاطر نوع داستان و روایتشه
اما خوب الان این اتفاق افتاده و فقط امیدوارم که این سه کمپین در هم تنیده باشن(مرتبط) یعنی مثل RE6 نباشه که هر کدوم بخش جدا گونه داشته باشن بازی خودش مشخص کنه که ما تو چه مقطعی کنترل چه شخصیتیرو به دست بگیریم اینجور خیلی بهتره و بازی یه دست تر میشه
در کل بازی سه تا شخصیت داره و این خودش چالش بزرگیه برای راکستار یعنی ساختن بازی خیلی سختتره به نظرم ولی خوب خیالی نیست مهم اینکه بهترین OW ساز دنیا سازنده ی بازیه
از چهره ی شخصیتا هم خوشم نیومد یکیشون که به نظر معتاده یکیشونم که بیش از حد پیره(باز خوبه که تو این عکس جدیدا جوون تر به نظر بیاد) میمونه همون سیاه پوسته که احتمالا شخصیت جالبی باشه

Satan1992

کاربر سایت
Sep 3, 2010
664
اصلا دوست نداشتم که بازی سه تا شخصیت داشته باشه عادت کرده بودیم که GTA با یه شخصیت ببینیم نمیدونم دلیل اینکار راکستار چیه شاید به خاطر نوع داستان و روایتشه
اما خوب الان این اتفاق افتاده و فقط امیدوارم که این سه کمپین در هم تنیده باشن(مرتبط) یعنی مثل RE6 نباشه که هر کدوم بخش جدا گونه داشته باشن بازی خودش مشخص کنه که ما تو چه مقطعی کنترل چه شخصیتیرو به دست بگیریم اینجور خیلی بهتره و بازی یه دست تر میشه
در کل بازی سه تا شخصیت داره و این خودش چالش بزرگیه برای راکستار یعنی ساختن بازی خیلی سختتره از نظرم ولی خوب خیالی نیست مهم اینکه بهترین OW ساز دنیا سازنده ی بازیه
از چهره ی شخصیتا هم خوشم نیومد یکیشون که به نظر معتاده یکیشونم که بیش از حد پیر به نظر میاد میمونه همون سیاه پوسته که احتمالا شخصیت جالبی باشه
اگه کسی باشید که مثل من به راکستار ایمان داشته باشه به هیچ وجه حتی یک لحظه هم تو کار راکستار بزرگ شک و تردید نمیکنید.

DotPy

کاربر سایت
Jun 8, 2012
524
نام
سعید
عجب پستی میدم من:D
اصلا دوست نداشتم که بازی سه تا شخصیت داشته باشه عادت کرده بودیم که GTA با یه شخصیت ببینیم نمیدونم دلیل اینکار راکستار چیه شاید به خاطر نوع داستان و روایتشه
در کل بازی سه تا شخصیت داره و این خودش چالش بزرگیه برای راکستار یعنی ساختن بازی خیلی سختتره از نظرم ولی خوب خیالی نیست مهم اینکه بهترین OW ساز دنیا سازنده ی بازیه
از چهره ی شخصیتا هم خوشم نیومد یکیشون که به نظر معتاده یکیشونم که بیش از حد پیر به نظر میاد میمونه همون سیاه پوسته که احتمالا شخصیت جالبی باشه

بازی , بازی بزرگیه حتما داستانش بزرگتر از اون چیزی است که فکرش رو میکنیم.
میخواد راکستار انقلاب کنه در GTA:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر