نسخه دمو انچارتد کالکشن در تابستان عرضه خواهد شد

BEHZAD WESKER

کاربر سایت
Jan 13, 2014
2,053
نام
بهزاد
uncharted_the_nathan_drake_collection_1-600x338.jpg

درود

مدتی پیش کالکشن سری انچارتد برای کنسول ps4 تایید شد.حال شرکت سونی اعلام کرده است که نسخه دمو از بازی در تابستان عرضه خواهد شد.

این دمو در تابستان عرضه خواهد شد اما سونی مشخص نکرده است که کدام مراحل از سه بازی در این دمو وجود خواهند داشت.

همچنین بلاگ پلی استیشن اعلام کرده است که سازندگان قصد دارند گیم پلی سه نسخه را یکپارچه کنند تا بازیباز تجربه بهتری از گیم پلی داشته باشد.

این کالکشن علاوه بر سه نسخه نسل قبل ، دمو بخش چند نفره انچارتد 4 را هم دارا خواهد بود.

انچارتد کالکشن در تاریخ 7 اکتبر منتشر خواهد شد و پورت این کالکشن هم برعهده ی استودیو Bluepoint است.

iPlus

کاربر سایت
May 28, 2013
154
نام
Amir iMani
منظورت چیه دقیقن؟
اینکه تو 3 تا بلوری باشه یا اینکه مثلن بعد از اتمام نسخه 1 سریع خودش 2 رو شروع نکنه :d

همچنین بلاگ پلی استیشن اعلام کرده است که سازندگان قصد دارند گیم پلی سه نسخه را یکپارچه کنند تا بازیباز تجربه بهتری از گیم پلی داشته باشد.
من منظورم اين بود كه اينجوري نشه

AMIR DRAKE

کاربر سایت
Mar 27, 2011
883
من منظورم اين بود كه اينجوري نشه

سلام داداش.

نه منظور سازنده هاش همون طور كه گفته شده در مورد گيم پليش هستش. يعني مثلا هر سه نسخه يه جور گيم پلي يكسان دارن. چون اگه آنچارتد 1 را بازي كرده باشي يه مقدار سيستم شوتينگش و مخصوصا ضربات Melle خيلي با دو قسمت بعدي فرق داره و تو اين كالكشنش قراره هر سه نسخه از لحاظ گيم پلي شبيه هم باشن.

وگرنه هر سه بازي كاملا جداگونه هستش. يعني اينم مثل Metro Redux وقتي ميري تو بازي به احتمال زياد يه پيغام مياد كه مينويسه كدوم شماره را ميخواي بازي كني و قطعا هر كدومشونم ليست تروفي هاي جداگونه دارن

iPlus

کاربر سایت
May 28, 2013
154
نام
Amir iMani
سلام داداش.

نه منظور سازنده هاش همون طور كه گفته شده در مورد گيم پليش هستش. يعني مثلا هر سه نسخه يه جور گيم پلي يكسان دارن. چون اگه آنچارتد 1 را بازي كرده باشي يه مقدار سيستم شوتينگش و مخصوصا ضربات Melle خيلي با دو قسمت بعدي فرق داره و تو اين كالكشنش قراره هر سه نسخه از لحاظ گيم پلي شبيه هم باشن.

وگرنه هر سه بازي كاملا جداگونه هستش. يعني اينم مثل Metro Redux وقتي ميري تو بازي به احتمال زياد يه پيغام مياد كه مينويسه كدوم شماره را ميخواي بازي كني و قطعا هر كدومشونم ليست تروفي هاي جداگونه دارن

اره بازي كرده بودم ولي خيلي وقته يادم نبود چيزي
ممنون از اطلاعت من منظور اينو اشتباه متوجه شده بودم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر