نرم افزار های ساخت بازی های تحت داس

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,451
نام
آریا
سلام دوستان
من رفتم دو سه تا بازی تحت داس گرفتم و بازی کردم
بازی های 3D شوتر تحت داس خیلی سخت نبودن با جلو دادن موس میرفت جلو با عقب رفتن هم میرفت هقب
با چپ و راست هم اطرافشو نگاه میکرد با کلیک شلیک میکرد و با اسپیس هم دکمه ارو فشار میداد یا درارو باز میکرد
این از کنترل
برای طراحی مپ هم یه تکسچر دیوار-یه تکسچر در - یه تکسچر زمین با یه سقف لازم بود برای همین نباید ساختن یه بازی توی اون قالب و تحت داس زیاد سخت باشه
نرم افزاری میشناسین که باهاش بشه بازی تحت داس ساخت؟

Vitallity

کاربر سایت
Jun 3, 2010
27
راحت ترین حرکتی توی یه بازی بازی می‌بینی پشتش صدها خط کد نوشته شده! داس هم الآن جزء آثار باستانی حساب میشه، اگر کد نویسی بلد نیستی و می‌خواهی از یه نرم افزار خیلی مبتدی برای همچین محیطی که میگی استفاده کنی از FPS Creator استفاده کن. من ازش متنفرم ولی برای همچین کاری که می‌خواهی شاید مناسب باشه. اگر هم بلدی یه کد نرمی هم بزنی از یونیتی استفاده کن خیلی هم آموزش‌های زیادی توی وب براش هست.

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,451
نام
آریا
راحت ترین حرکتی توی یه بازی بازی می‌بینی پشتش صدها خط کد نوشته شده! داس هم الآن جزء آثار باستانی حساب میشه، اگر کد نویسی بلد نیستی و می‌خواهی از یه نرم افزار خیلی مبتدی برای همچین محیطی که میگی استفاده کنی از FPS Creator استفاده کن. من ازش متنفرم ولی برای همچین کاری که می‌خواهی شاید مناسب باشه. اگر هم بلدی یه کد نرمی هم بزنی از یونیتی استفاده کن خیلی هم آموزش‌های زیادی توی وب براش هست.
ممنون از راهنمایی من داس رو برای پروژه های درسی و مدرسه میخوام
اگه بشه یه تالار سه بعدی و البته با حجم کم ساخت که دور تا دورش پر از تابلوی درسیه خیلی عالی میشه

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,451
نام
آریا
از ادمین میخوام این تاپیک را قفل و حذف کنه
چون دیگه به درد نمیخوره تونستم با FPS Creator یه بازی با کیفیت رو توی یه ربع بسازم (البته یه مرحله) از آقای Vitallity هم ممنون بابت معرفی این نرم افزار عالی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر