نحوه ي اجراي بازي هاي Wii از طريق USB Flash Drive يا HDD

squall_1987

کاربر سایت
Jul 21, 2009
226
نام
علی
من نفهمیدم الان فرمت هارد فته یا WBFS؟
اگه WBFS باشه که نیازی به hermes 222-223 ندارید.
فرمتش ntsf هستش و خودتون زحمت كپي خور كردنشو كشيدين.
با فلش كه فرمتش wbfs هيچ مشكلي ندارم و بازي ها رو با wbfs manager ميريزم و مشكلي نداره .

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
فرمتش ntsf هستش و خودتون زحمت كپي خور كردنشو كشيدين.
با فلش كه فرمتش wbfs هيچ مشكلي ندارم و بازي ها رو با wbfs manager ميريزم و مشكلي نداره .
خوب الان بازی رو که میریزین داخلش بعد USB Loader اسم بازی رو میزنه؟
با فلش دیگه هم امتحان کردین؟

mh2002ir

کاربر سایت
Oct 24, 2010
20
سلام
من با هارد و برنامه مربوطه تونستم 53 بازی داخلش بریزم
ولی دیگه نمیشه بازی توی هارد بریزم و عملا ایست می کنه و تا حدی که بعضی اوقات مجبورم هارد رو از برق بکشم
مشکل از کجاست ؟ آیا برنامه دیگه ای برای ریختن بازی روی هارد وجود داره ؟

LMFAO 0oo0

کاربر سایت
Jul 27, 2006
295
سلام
من usb loader gx رو از لینک زیر دانلود و نصب کردم:(آخر اولین پست صفحه ی اول همین تاپیک)
"آپديت: اين پكيج حاوي چنل USB LOADER GX و Cios Rev13 و تمامي فايل هاي لازم براي اجراي USB LOADER است."
دقیقا همون فولدری که دانلود شد رو ریختم رو sd و به صورت چنل نصب شد
حالا مشکلم اینه که وقتی که وارد یه بازی میشم(از روی فلش) و بعد خارج میشم وقتی که می خوام برم یه بازی دیگه دستگاه فریز می کنه و صفحه سیاه میشه و همین طور میمونه که مجبور میشم 10 ثانیه دکمه ی پاور رو بگیرم تا خاموش بشه
کسی میدونه مشکل چیه؟

squall_1987

کاربر سایت
Jul 21, 2009
226
نام
علی
خوب الان بازی رو که میریزین داخلش بعد USB Loader اسم بازی رو میزنه؟
با فلش دیگه هم امتحان کردین؟
توي usb loader حجم فلش يا هارد رو ميزنه و حجم قسمت free رو هم ميزنه ولي توي تعداد بازي مينويسه 0 games:
هم با هارد و هم با فلش امتحان كردم. :((

pspbaz

کاربر سایت
Aug 25, 2007
364
نام
رسا
HEEEEEEEEEEEEEEEEELP :(
#هارد شما فقط یه پارتیشن داره که اونم NTFS هست
#شما بازی هارو با فرمت WBFS یا ISO از طریق Wii Backup Manager روی هاردتون می ریزید
حالا امتحان کنید ببینید بازی هارو میاره؟ اگه نیاورد مدل هارد و حجمش رو لطفا بگید

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
سلام لطفا لینک هار و در جایی دیگر اپلود کنید
سلام.
شما برای اجرای بازی از روی هارد از پست اول تاپیک زیر کمک بگیرید لینکاش سالمن.
برای PC نرم افزار wiibackup manager رو دانلود کنید برای وی هم USB Loader یا نئوگاما یا ... رو دانلود کنید.

B!G BOSS

کاربر سایت
Apr 2, 2010
651
نام
Naked Snake
USB LOADER GX

سلام این لینک سالم نیست

و الان مشکل من این جاست که برنامه usbloder مینویسه پارتیشن wfbs(اگر درست نوشته باشم) پیدا نشد

من بازی رو از مغازه گرفتم کهدرون فلشم ریخته است که در پوشه ای به نام wbfs بعد درون پوشه پوشه ای به نامSUPER MARIO GALAXY MORE [SB4E01]یعد در درون این پوشه دو فایل یک به این نام وپسوندSB4E01.wbfsویک فایل تکست به نامSB4E01_SUPER_MARIO_GALAXY_MOREکه درون فایل تکست متن زیر است SB4E01 = SUPER MARIO GALAXY MORE

میشه مشکل من رو بگید چطور حل کنم ممنون

و وبرنامه wii back up manenger به چه دردی می خورد

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
USB LOADER GX

سلام این لینک سالم نیست

و الان مشکل من این جاست که برنامه usbloder مینویسه پارتیشن wfbs(اگر درست نوشته باشم) پیدا نشد

من بازی رو از مغازه گرفتم کهدرون فلشم ریخته است که در پوشه ای به نام wbfs بعد درون پوشه پوشه ای به نامSUPER MARIO GALAXY MORE [SB4E01]یعد در درون این پوشه دو فایل یک به این نام وپسوندSB4E01.wbfsویک فایل تکست به نامSB4E01_SUPER_MARIO_GALAXY_MOREکه درون فایل تکست متن زیر است SB4E01 = SUPER MARIO GALAXY MORE

میشه مشکل من رو بگید چطور حل کنم ممنون

و وبرنامه wii back up manenger به چه دردی می خورد
اگه هارد رو ویندوز میاد پس فرمتش یا فته یا NTFS .
شما باید از یه نرم افزاری استفاده کنید که از فرمت فت پشتیبانی کنه و Hermes ها رو هم رو ویتون نصب کرده باشید.
اون Wii Backup Manager برای ریختن یا استخراج بازیه روی هارد بوسیله ی کامپیوتر هست.

mohammad1360

کاربر سایت
Sep 17, 2010
1
سلام دوستان من تازه با اين سايت خوب آشنا شدم يه دستگاه wii دستم رسيده چندتا سوال دارم 1-از كجا بفهمم كپي خور شده است يا نه؟ 2- ورژن نرم افزارشو و ios از كجا متوجه بشم؟ 3-ريجن چي هست وبراي چي مهمه؟ مقاله اي هست كه مرحله مرحله اجراي بازي از روش فلش مموري رو توضيح داده باشه ممنون

mehdi_mz

کاربر سایت
Nov 13, 2011
66
نام
MehDi
اقا من اصلا نمیدونم homebrew channel کجاست....من با مودچیپ d2pro هک شده...میتونم روش این برنامه ها رو نصب کنم؟
بریک نمیشه؟
4.2 ام.....U/C

mahdidsgn

کاربر سایت
Mar 11, 2013
6
من یه وی گرفتم که ورژن 4.2 هست و وقتی دادم آپدیت کردنش روش برنامه های زیر نصب کردن
1- USBLoaderCFG
2- USB Loader GX
3- U Loader v 3.1
4- NeoGamma R9 b56 v 7 final
5- Homebrew channel v 1.110
حالا سوالم اینه من تازه یه بازی دانلود کردم و یک فایل iso دارم
آیا باید تمام کارهای تاپیک اول رو انجام بدم یا اگه نه چیکار کنم ؟

• Like
Reactions: Ali naseri

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر