نحوه ي اجراي بازي هاي Wii از طريق USB Flash Drive يا HDD

squall_1987

کاربر سایت
Jul 21, 2009
226
نام
علی
سلام
من يه فلش 8 gb دارم و وقتي ميخوام ايزوي metroid other m رو با برنامه wbfs_inteligent_gui_v6 توش بريزم تا 70% ميره و succsusful ميزنه اما چيزي تو فلش نيست در حالي كه حجم بازي رو 3.2 gb ميزنه و فلش من 5 gb خالي داره؟

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
سلام
من يه فلش 8 gb دارم و وقتي ميخوام ايزوي metroid other m رو با برنامه wbfs_inteligent_gui_v6 توش بريزم تا 70% ميره و succsusful ميزنه اما چيزي تو فلش نيست در حالي كه حجم بازي رو 3.2 gb ميزنه و فلش من 5 gb خالي داره؟

این بازی حدود 7.5 گیگه برادر

mh2002ir

کاربر سایت
Oct 24, 2010
20
سلام
من سعی کردم وی رو usb خورش کنم و با راهنمایی های علی عزیز موفق شدم
ولی متاسفانه وقتی بازی مثل ماریو رو میارم و چند دقیقه می گذره ، ارور اجکت میده
مشکل چیه ؟

mh2002ir

کاربر سایت
Oct 24, 2010
20
ممنون دوست عزیز از پاسخ سریعتون
ولی من نمی دونم الان جدیدترین ورژن چیه و از کجا باید دانلود کنم
ضمن اینکه من پچ علی عزیز رو دانلود کردم و استفاده کردم و اون به صورت کامل بود و الان نمی دونم اگه فقط لودر جدید رو دانلود کنم باید چه کنم ....
.......................................................................................................................
علی عزیز ! یک خواهش ! میشه پچ پست اول رو مجددا با نرم افزارهای چدید و به روز ، آپدیت کنی ؟
ممنون و تشکر

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
یه سرچ بکن و سایت اصلی loder ای که میخوای رو پیدا کن.اکثرا ورژن های قدیمی رو هم دارن .راستی گاهی باید ورژن قدیمی رو امتحان کنی ها

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
ممنون دوست عزیز از پاسخ سریعتون
ولی من نمی دونم الان جدیدترین ورژن چیه و از کجا باید دانلود کنم
ضمن اینکه من پچ علی عزیز رو دانلود کردم و استفاده کردم و اون به صورت کامل بود و الان نمی دونم اگه فقط لودر جدید رو دانلود کنم باید چه کنم ....
.......................................................................................................................
علی عزیز ! یک خواهش ! میشه پچ پست اول رو مجددا با نرم افزارهای چدید و به روز ، آپدیت کنی ؟
ممنون و تشکر
ماریو پچ داره:
wiigames.persiangig.com/neogamma.zip
اینو تو فلش یا اس دی بریزین و بعد تو نئوگاما هم سرچ پچ رو فعال کنید درست میشه. فقط دقت کنید که باید پوشه نئوگاما تو روت اس دی یا فلش باشه.

mh2002ir

کاربر سایت
Oct 24, 2010
20
سلام
تشکر علی عزیز
دانلود کردم و با همون پوشه توی روت اصلی اس دی کپی کردم
قسمت سرچ پچر رو هم فعال کردم
تشکر .... انشااله که دیگه مشکلی پیش نیاد

mh2002ir

کاربر سایت
Oct 24, 2010
20
سلام
دیروز 3تا بازی دانلود کرده بودم و طبق روش علی عزیز روی فاش ریختم و جز ماریو که هنگ می کرد و پچ میخوتست و پچ علی عزیز رو ریختم هیچ مشکلی نداشتم
ولی یک بازی دیگه دانلود کردم و تو فلش ریختم و از اون زمان به بعد تا لودر یو اس پی رو می زدم دیگه اون صفحه انتخاب بازی نمیاد و به نوعی وی هنگ میکنه و یک صفحه مشکی میاد.....
ضمنا من نتونستم برنامه CIOS_USB2 رو روی وی اجرا و بریزم

آخرین ویرایش:

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
سلام
دیروز 3تا بازی دانلود کرده بودم و طبق روش علی عزیز روی فاش ریختم و جز ماریو که هنگ می کرد و پچ میخوتست و پچ علی عزیز رو ریختم هیچ مشکلی نداشتم
ولی یک بازی دیگه دانلود کردم و تو فلش ریختم و از اون زمان به بعد تا لودر یو اس پی رو می زدم دیگه اون صفحه انتخاب بازی نمیاد و به نوعی وی هنگ میکنه و یک صفحه مشکی میاد.....
ضمنا من نتونستم برنامه CIOS_USB2 رو روی وی اجرا و بریزم
بازیه چی بوده؟
بعد با نرم افزار دیگه ی USB هم تست کنید ببینید بازم میاد یا نه.

mh2002ir

کاربر سایت
Oct 24, 2010
20
سلام
با نرم افزار نئو و گزینه usb هم همونطوری بود و بی خیال شدم و رم رو فرمت و مجددا بازی ها رو ریختم
.....
ولی عمو علی جان ! حالا بخوام اون نرم افزار مربوز به usb2 رو نصب کنم ، روش کار به چه صورت است ؟
چون اون فایلی که من دانلود کردم گویا برای کامپیوتر بود و نه برای وی ....

squall_1987

کاربر سایت
Jul 21, 2009
226
نام
علی
نمی خواد پارتیشن بندی کنید. نرم افزار Wii Game Manager رو دانلود کنید با همون فرمت FAT32 یا NTFS بازیا رو بریزین توش.
تشکر من اینو گرفتم و به wbfs تبدیل کردم ولی نه usb loader و نه neogamma چیزی نشون نمیدن. باید توی پوشه خاصی بریزم؟
اینو از کجا بفهمم؟برای استفاده از این فرمت باید Hermes cIOS 222/223 نصب باشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر