ناامید کننده ترین عناوین نسل هشتم از دید کاربران بازی سنتر (فینال)

• مجموع رای دهنده‌ها
    253
  • نظرسنجی بسته شده است .

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
باورش سخت است اما یک دهه دیگر هم گذشت و ما به عنوان شیفتگان صنعت بازی همچنان در پی بازی کردن عناوین درجه یک جدید هستیم. در نسل هشتم شاهد عرضه ی موفق تعدادی از عناوین دنباله‌دار ، نیو ip ها و عناوین مستقل بودیم و در این راه نیز به تجربه ی عناوینی که مرزهای نبوغ و جذابیت را درنوردیده و ما را روزها و ماه ها با خود درگیر میکرد برخوردیم
اما در کنار این تجارب عناوینی نیز طرفداران خود را ناامید کرده و اینبار قصد داریم با سنت شکنی و به جای معرفی بهترین ها به سراغ ناامیدکننده ترین های نسل از دید کاربران bc برویم

160789

در آخر اضافه کنم که اینجا قانون خاصی نداریم، به غیر از اینکه جنگ راه نندازید و به هم توهین نفرمایید:D
و اینکه سعی کنید تجارب شخصی خودتون رو با ما به اشتراک بگذارین(نه از روی دیدن متا و ویدئوهای یوتیوب....آره:D[-x)
و درآخر ، کاربران می توانند لیستی شامل ۵ عنوان مدنظرشون (به ترتیب از 1الی5 به عنوان نا امیدکننده ترین..) رو با سایرین به اشتراک بگذارند

➰➰➰➰➰➰➰➰➰
➰➰➰➰➰➰➰➰➰➰➰➰➰➰
با رای 253 کاربر به 10 بازیِ منتخب در نهایت رتبه بندی ها به شکل زیر در اومد:

CYMERA_20200823_162140-355x183.jpg
۱- Mass Effect: Andromeda با 105 رای
۲- Mafia III با 92 رای
۳- Anthem با 75 رای
۴- Metal Gear Solid V با 72 رای
۵- Death Stranding با 56 رای
۶- Gears 5 با 43 رای
۷- Halo 5 با 36 رای
۸- Gears of War 4 با 25 رای
۹- Devil May Cry V با 22 رای
۱۰- Dragon Age: Inquisition با 15 رای

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
نایس
بعد از پایان نظرسنجی نهایی اگر عمری باقی موند استارتشو میزنم:D

View attachment 161432

پ.ن: کمتر از 2 ساعت تا پایان نیمه نهایی و در ادامه شروع فینال ناامید کننده ترین بازی نسل هشت:Gunner:
نمیشه همون اندرریتد ها ؟؟

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,059
نام
AmiR
اول یه چیز بگم، به نظرم نفر اولی که اسم‌ رد دد ۲ و بعد TLoU2 رو توی این تاپیک آورد رو پیدا کنید ، بن نکنید، لوکیشن ش رو پیدا کنیم بریم فیزیکی از خجالتش در بیایم! :D
بابا داره میگه نا امید کننده ترین ها، یا اصلا معنی نا امید رو نمیدونه یا معنی ترین ها! :D
نا امید کننده یعنی مافیا ۳ که کلا از هیچ جاش نشه دفاع کرد و همه جاش افتضاح باشه ، نه اینکه از فلان جای فلان بازی خوشم نیامد با اینکه بقیه ش عالیه یا شاهکاره!
اون یکی میاد میگه به تعداد نفراتی که میگن فلان بازی شاهکاره به همون تعداد هم میگن افتضاح ه! باشه تو دسته دوم رو دنبال کن!
..
من کلا دیدم شاید با خیلی ها فرق داشته باشه، فقط دنبال لذت بردن هستم از بازی ها که تا اینجاش خب میگید ما بازی نمی کنیم که خودمون رو شکنجه کنیم:D ولی شفاف تر بخوام بگم ، اگه یه بازی و توی این عنوان اکثر المان های اون در حد متوسط باشه ولی یکی دوتا بخش باشه که شخصا خیلی باهاش حال کنم ، اون بازی بشدت واسم محبوب میشه و تا حدودی باعث میشه اگه جاهای دیگه کمبود داشته باشه باهاشون کنار بیام، یا حداقل جلوی لذت بردن از اون بازی رو ازم نگیره.
توی این نسل ازین مدل بازی ها کم تجربه نکردم، به نظرم پیشنهاد میده یه تاپیک underrated ترین های نسل هم بزنید حتی ایندی های کمتر شناخته شده.
چون هستن بازی هایی که ناشناخته اند ولی واقعا ارزش تجربه کردن دارن.
...

با این اوصافی که تو بخش اول گفتم وقتی اوضاع برعکس میشه برام راجع به یه سری عناوین ، یعنی همه ی اجزای بازی عالی و شاهکار هستن و فقط یه جاش شاید یه خورده پائینتر باشه که دیگه نباید توی ناامید کننده ترین ها جاش داد!
واسه من MGS:PHANTOM PAIN بعد از TLoU2 آزادانه ترین تجربه گیم پلی رو داشت، واقعا حیف اون گیم پلی که در کنارش بقیه ی اجزاش داغون بودن ، ولی باز هم توی بهترین عناوین نسل منه ولی نه به عنوان یه متال گیر! به عنوان یه بابایی که یه دستش بایونیک ه و گیم پلی عالی داره :D بخاطر همین تونستم باهاش کنار بیام.
ولی اون ضعفی که از RDRII ازش گرفته شد رو من هم قبول دارم ولی اگر کلا توی اون کیس کلا فیل هم بشه باز هم اینقدر سایر اجزا شاهکارن که میچربه به اون و اصلا نباید توی این تاپیک اسمش بیاد ، چه برسه توی عناوین باشه :|
این هم متال گیر من که با این روش باهاش خیلی حال کردم:D:D
20200820_140935.jpg

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
عننتم و بار دیگه نامی از EA در جایی نا مناسب :D
حقیقتا تاریخی گند زدن این نسل. افت سری NFS و بتل و خراب کردن میررز اج و بستن استودیو دد اسپیس و نابود کردن تایتانفال ۲ با دستای خودشون و اون مس افکت عجیب و غریب و فیفاهایی که بیشتر شبیه کازینو شدن. اون روز داشتم تو EA Access بازی‌های نسل قبلشونو میدیدم باورم نمیشد اونا و آشغالای این نسل مال یه کمپانی هستن

بگذریم. فالوت ۷۶ هم هستش تو فینال؟ :D
به شکل برگ‌ریزونی رای نیورد:|
نمیشه همون اندرریتد ها ؟؟
نه مازی به نظرم تا حدودی فرق دارن
ولی در هر صورت میتونه یه معنی رو برسونه و با همون عنوانی که بالاتر ذکر شد یه شکل و شمایل جالب تری میگیره تیترش:-?
___
___
خب زمان به پایان رسید
184 کاربر شرکت داشتن<:-P

با اضافه شدن سه عنوان Anthem ، Death Stranding و Gears of War 4 به جمع سایر کاندیدها میریم واسه فینال >:)

10کاندید نهایی:
Mafia III
Dragon Age: Inquisition
Devil May Cry V
Halo 5
metal gear solid V
Mass Effect: Andromeda
Gears 5
Anthem
Death Stranding
Gears of War 4
یکی از مدیران عزیز زحمتشو بکشه
تیتر نظرسنجی:
ناامید کننده ترین عنوان نسل هشتم(فینال)
زمان 48 ساعت

حق رای:3

Deliverer

کاربر سایت
Oct 19, 2016
549

ولی در هر صورت میتونه یه معنی رو برسونه و با همون عنوانی که بالاتر ذکر شد یه شکل و شمایل جالب تری میگیره تیترش:-?
___
___
خب زمان به پایان رسید

با اضافه شدن سه عنوان Anthem ، Death Stranding و Gears of War 4 به جمع سایر کاندیدها میریم واسه فینال >:)

10کاندید نهایی:
Mafia III
Devil May Cry V
Halo 5
metal gear solid V
Gears 5
Anthem
Death Stranding
Gears of War 4
تیتر نظرسنجی:
زمان 48 ساعت

من::D
MGS V
Death Stranding
Mass Effect Andromeda

• Sad
Reactions: MehdiAhmadi

Gotham Knight

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,082
بنظرم Halo 5، GT Sport، Tlou II و Watch Dogs باید حتما وارد این لیست بشن

GT Sport: به خاطر ناقص و انلاین بودنش
Watch Dogs: به خاطر هایپ وحشتناک و تریلرهای در حد نسل ۹ ولی اخرش با یه بازی متوسط رو به رو شدیم
Tlou II: به خاطر داستان بشدت بحث برانگیز و نیمه دوم بازی. اگه قانع نشدید کافیه با نسخه اول مقایسه کنید که به سختی میشد ازش ایرادی گرفت
Halo 5 هم که مشخصه

بازی هایی مثل MGS V و Fallout 4 برای من خیلی عالی و لذت بخش بودن ولی میشه درک کرد به خاطر تغییرات زیاد برای یه عده ای ناامید کننده باشن... اما حداقل به جای Fallout 4 میشد Fallout 76 رو ناامید کننده دونست

آخرین ویرایش:

ShahryR

کاربر سایت
Sep 7, 2012
657
نام
شهریار
بنظرم Halo 5، GT Sport، Tlou II و Watch Dogs باید حتما وارد این لیست بشن

GT Sport: به خاطر ناقص و انلاین بودنش
Watch Dogs: به خاطر هایپ وحشتناک و تریلرهای در حد نسل ۹ ولی اخرش با یه بازی متوسط رو به رو شدیم
Tlou II: به خاطر داستان بشدت بحث برانگیز و نیمه دوم بازی. اگه قانع نشدید کافیه با نسخه اول مقایسه کنید که به سختی میشد ازش ایرادی گرفت
Halo 5 هم که مشخصه

بازی هایی مثل MGS V و Fallout 4 برای من خیلی عالی و لذت بخش بودن ولی میشه درک کرد به خاطر تغییرات زیاد برای یه عده ای ناامید کننده باشن... اما حداقل به جای Fallout 4 میشد Fallout 76 رو ناامید کننده دونست
Fallout 4 به قدری برای من ضدحال، فاجعه و ناامیدکننده بود که بعدش حتی تمایلی به دیدن عکسای 76 نداشتم. بعد از تجربه بی‌نظیر نیو وگاس، این بازی به شدت بی‌روح، نچسب و تاریخ مصرف گذشته به نظرم اومد و من که عاشق این سری بودم، به زور تا یه جایی تحملش کردم‌. خلاصه که همون بحثه بایووره که بعد اینکوییزیشن و اندرومدا هیچکس به انتم امیدوار نبود.

پ.ن: وجود دث استرندینگ تو لیست نهایی خیلی جالبه. قشنگ همون چیزی که تبلیغش می‌کردن رو منتشر کردن. از چیش ناامید شدین؟ :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
Fallout 4 به قدری برای من ضدحال، فاجعه و ناامیدکننده بود که بعدش حتی تمایلی به دیدن عکسای 76 نداشتم. بعد از تجربه بی‌نظیر نیو وگاس، این بازی به شدت بی‌روح، نچسب و تاریخ مصرف گذشته به نظرم اومد و من که عاشق این سری بودم، به زور تا یه جایی تحملش کردم‌. خلاصه که همون بحثه بایووره که بعد اینکوییزیشن و اندرومدا هیچکس به انتم امیدوار نبود.

پ.ن: وجود دث استرندینگ تو لیست نهایی خیلی جالبه. قشنگ همون چیزی که تبلیغش می‌کردن رو منتشر کردن. از چیش ناامید شدین؟ :D
از سابقه ی کوجیما :-" و همینطور حرف های طرفدارا که : نه بازی این نیست! :D

• Like

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین

___
___
خب زمان به پایان رسید

10کاندید نهایی:
Mafia III
Devil May Cry V
Halo 5
metal gear solid V
Gears 5
Anthem
Death Stranding
Gears of War 4
تیتر نظرسنجی:
زمان 48 ساعت

بریم دستاوردهای این تاپیک رو تا این جا بررسی کنیم :D

• سه تا بازی از EA (برگ زرینی در تاریخچه این کمپانی :D)
  • سه تا بازی از مایکروسافت
  • دو تا بازی فقط از سری Gears
  • دو تا بازی از استاد کوجیما
  • سه تا بازی EA همشون از استدیوی Bioware اند :D
  • کشف شوم بودن عدد 5 و این که چرا هیچ وقت Uncharted 5 رو قرار نیست ببینیم :D
  • تلاش برای کشوندن پای Tlou2، RDR2 و Super Mario Odyssey به لیست نهایی :D
  • بالای 180 رای تو دور انتخابی فقط!
  • و در نهایت حجم بی نهایتی از ناامیدی تو کل تاپیک (Monokuma Laughing intensifies >:)>:))
بریم ببینیم کدوم بازی EA لقب ناامید کننده ترین بازی نسل رو میگیره \m/

راستی من یادم اومد ماریو کارت شدیدا برام ناامید کننده بود:| یعنی منی که له له میزدم برای ریسینگ کارتینگ کلا دو سه بار بیشتر نرفتم سراغش:-"

می بینی کار خدا رو :> نمیذاره امیال شومت پاشون به این تاپیک وا شه >:)
هر چند نظر ناچیزت هیچ وقت این جا به نتیجه ای نمیرسید;)) ولی این که یادت هم رفت بیشتر برام لذت بخش اش می کنه :>

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین

• و در نهایت حجم بی نهایتی از ناامیدی تو کل تاپیک (Monokuma Laughing intensifies >:)>:))
انشاالله اون لقب رو میدیم به MGS V >:)

راستی من یادم اومد ماریو کارت شدیدا برام ناامید کننده بود:| یعنی منی که له له میزدم برای ریسینگ کارتینگ کلا دو سه بار بیشتر نرفتم سراغش:-"

Kiarash_united7

کاربر سایت
Jan 6, 2020
1,692

البته انصافا و در واقعيت هم اين دو كمپاني كه خيلي هم با هم رفيقن و شبيه به هم هست سياستشون واقعا جز نابودترينها بودن تو اين نسل

و وضعيت ماكرو بدتره چون به اصطلاح كنسول ساز هم بوده يعني ...
در هر حالت بنظرم ليست خيلي خوبي دراومد و تا حد زيادي نسل ٨ رو توصيف ميكنه

يه مقدار ٣ تاي اول كار سختيه چون واقعا و تقريبا همشون تو يه حد نا اميد كننده بودن!

منتهي گيرز جفتش و انتم و مس افكت بهمراه متال گير و دث استرنديگ (جدا كوجيما چيكار كرد اين نسل؟ :-??)
٦ تاي برترن

بايد فكر كنم تا ٣ تا رو انتخاب كنم :D

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: voldmort and Z-fan

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین

حالا باز فرصت کردی بسته الحاقی فار هاربر رو بازی کن.
یه چشمه هایی از چیزی که باید فالدت ۴ میبود ولی نبود رو میشد دید توش.

ولی موافقم بعد فالوت ۴ کلا سطح انتظارات از فالوت پایین اومده بود.
من که تا وقتی تاد هاوارد بخواد بالا سر این فرنچایز باشه سراغش نمیرم دیگه.

نبود فالوت ۴ تو فینال دردناکه واقعا...

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,024
نام
نیما

___
___
خب زمان به پایان رسید

10کاندید نهایی:
Mafia III
Devil May Cry V
Halo 5
metal gear solid V
Gears 5
Anthem
Death Stranding
Gears of War 4
تیتر نظرسنجی:
زمان 48 ساعت

نظرسنجی اضافه شد ، فقط زمان رو 3 روز گذاشتم بجای 2 روز ( کم بود بنظرم )

Kiarash_united7

کاربر سایت
Jan 6, 2020
1,692
من فكر ميكنم عادلانه اينه كه از ماكرو سافت دوست داشتني ! يك گزينه يعني گيرز٥
از كمپاني بازيسازي و كازينو فريبكار و سلطان pay to win EA هم يك گزينه Anthem
دليل هم اينه بعد از گيرز ٤ و MassEffect همه منتظر يك كامبك اساسي از كواليشن و بايوور بوديم كه واقعا افتضاح كاشتن ...
و از كوجيما هم يك گزينه MGS V

منصفانه ترين حالت انتخاب باشه

• Angry

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
نظرسنجی اضافه شد ، فقط زمان رو 3 روز گذاشتم بجای 2 روز ( کم بود بنظرم )
ممنون نیما جان
فقط یه زحمت دیگه واست دارم:D
تیتر اصلی تاپیک رو یه تغییر کوچیک بده
اون متن درون پرانتز رو به "فینال" و یا "دور نهایی" تغییر بده:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر