می خوام 360 بخرم یه راهنمایی لطفا

HamedPC

کاربر سایت
Feb 11, 2007
134
من می خواهم یک 360 بخرم کامپیوتر رو بفروشم نظر شما چیه ؟
آیا می شود با 360 به اینترنت رفت یا مثلا سایت های مختلف وضیعیتش چه طوریه می ارزد بدون کامپیوتر بمونم به جایش یک 360 بخرم .
چه نوع برنامه هایی روش کار می کنه. چه قدر از کارایی کامپیوتر رو داره این سوالاتیه که من توش موندم آیا به تلوزیون معمولی هم وصل می شه با چه کیفیتی.
قیمت 360 تو تهران چه قدر هست Ellite هم پیدا می شه.

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
آیا می شود با 360 به اینترنت رفت یا مثلا سایت های مختلف وضیعیتش چه طوریه می ارزد بدون کامپیوتر بمونم به جایش یک 360 بخرم .
چه نوع برنامه هایی روش کار می کنه. چه قدر از کارایی کامپیوتر رو داره این سوالاتیه که من توش موندم آیا به تلوزیون معمولی هم وصل می شه با چه کیفیتی.
قیمت 360 تو تهران چه قدر هست Ellite هم پیدا می شه.

اگه میخوای PC رو بفروشی .

x360 نگیر ;)

Jackie Dee

کاربر سایت
Jul 24, 2007
33
بنده فقط نظرم رو اینجا منعکس می کنم.
فکر نمی کنم فروش کامپیوترتون در قبال خرید 360 کار عاقلانه ای باشه . کامپیوتر جای خودش رو داره کنسول جای خودش .
من خودم کامپیوترم رو تحت هیچ شرایطی مایل نیستم از دست بدم اما به زودی 360 رو خواهم خرید. چون کلا نمی تونم رو کامپیوتر بازی کنم ! و بنا به یه عادت و سلیقه ی شخصی بیشتر گرایش به سمت کنسول دارم.

mehdi_siasat

کاربر سایت
Jul 13, 2007
194
نه نه نه

ببین اصلا کامپیوتر را نفروشت کامپیوتر بودنش که خاک بخره بهتر از نبودنش است هم ضرر میکنی هم با 360 فقط بازی میکنی نه فتوشاپ و............که بی شمار ضمنا برای لایو رفتن با 360 هم کمپیوتر میخوای پس نفروش اگه میتونی نفروشی و 360 بخری خوبه یه وقت نفروشی ها گفته باشم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر