میکس و مونتاژ فیلم

Shahramowen

کاربر سایت
Jun 27, 2006
22
سلام آقا یک سوال؟
آقا کسی می دونه مثلا من یک فیلمی ضبط می کنم و می خوام پشت تصویر من عوض شه و یک منظره متحرک که اونم فیلم هست باشه باید چکار کنم.....؟؟؟؟؟؟؟؟؟
با چه نرم افزاری؟
همراه با آموزش لطفا"

T_A_M_B_A_L

مدیر سابق
کاربر سایت
Feb 2, 2006
936
نام
Milad
17839.gif

منظورت یه چیزی توی این مایه هاست ؟ که به جای این عکس ها اون فایل تصویری باشه ؟

old snake

کاربر سایت
May 11, 2006
353
نام
حسین
سلام آقا یک سوال؟
آقا کسی می دونه مثلا من یک فیلمی ضبط می کنم و می خوام پشت تصویر من عوض شه و یک منظره متحرک که اونم فیلم هست باشه باید چکار کنم.....؟؟؟؟؟؟؟؟؟
با چه نرم افزاری؟
همراه با آموزش لطفا"
hollywood FX
چند ورژن داره من که خودم از ورژن gold استفاده میکنم اینم بگم که این برنامه یه plug-in برای برنامه adobe premiere ه.

Ali

On The Day The Wall Came Down
Administrator
Sep 22, 2005
4,213
نام
علی
این کاری که شما میگی میتونه یکی از این 2 حالت رو داشته باشه که یکیش super impose هست و دیگری chromaci .شما منظورت رو کامل توضیح بده تا من توضیح بدم.

Shahramowen

کاربر سایت
Jun 27, 2006
22
ببین منظور من این
من مثلا یک فیلم 2 دقیقه ای از خودم در خونه میگیرم و بعد می خوام تصویر پشتم که مثلا اتاق هست بره و بجاش یک فیلم منظره زیبا باشه که هم طبیعی باشه و هم قشنگ و زیبا بشه.
اگه می خواید یاد بید لطفا کامل بگید
منظورم خوب رسید.

amir_amd

Loyal Member
Oct 5, 2005
1,517
نام
امیر
اولا تصویر پشت زمینه شما موقع فیلم برداری باید یک رنگ ثابت باشه که اون رنگ در سوژه اصلی استفاده نشده باشه مثلا آبی یا سبز.
بعد که شما اون تصویر رو کپچر کردی با استفاده از یک نرم افزار مثلا adobe premier یا media studio و خیلی های دیگه تصویر رو در دو لاین قرار می دید و رنگ پشت زمینه رو حذف می کنید.
اگه آموزش نرم افراز رو می خوایید من فکر کنم از حوصله این انجمن خارجه ولی خلاصه این بود که گفتم.

Ali

On The Day The Wall Came Down
Administrator
Sep 22, 2005
4,213
نام
علی
خوب شما برای انجام دادن این کار به این چیزایی که میگم بعلاوه یک کم پشتکار و یک مقدار قابل توجهی تجربه احتیاج دارین.
اولا باید یک فضای استودیویی به رنگ آبی یا سبز ایجاد کنی.به این صورت که اونجایی که میخواهی بنشینی کاملا تو Background یک رنگ آبی یا سبز کاملا یک دست داشته باشه.
شما تو این فضا تصویربرداریتو انجام میدی و هرچی خواستی میگی و ضبط میکنی.بعد تو مرحله بعدی با کمک یک نرم افزار حرفه ایی تدوین که قابلیت Chromaci داشته باشه رنگ آبی یا سبز background رو بر میداری و منظره یا هر چیزه دیگه ایی که خواستی رو جایگزین میکنی.
نرم افزاهای پیشنهادی :

Liquid Edition Pro
Avid Liquid
Primier Pro
Edios
&....
موفق باشی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر