میکامی:سازنده های ژاپنی ریسک کمتری در مقایسه با همتایان غربی خود میکنند.

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
سازنده The Evil Within شینجی میکامی میگوید که استدیو های ژاپنی ریسک کمتری میکنند و شما ناشران ژاپنی کمی برای سرمایه گذاری 30 میلیونی برروی یک عنوان پیدا میکنید.

20130423_the_evil_within.jpg

در مصاحبه با GL.biz در مورد به کارگیری استراتژی های مختلف در بازارهای غربی و شرقی میکامی گفت:"بازیها پروژه های بزرگی شده اند که منابع زیاد برای ساختن و تبلیغات میطلبند.بازیها الان ریسک بیشتری دارند.
"کمپانی های ژاپنی این نوع ریسک هارا مانند سازندگان غربی نمیپذیرند.در گذشته رییس Capcom (کانزو سوجیموتو) به من گفته بود که ساخت بازی هرچه بیشتر پرخرجتر میشود و خیلی از ناشران ژاپنی 30 میلیون دلار یا بیشتر از آن را در بازی سرمایه گذاری نمیکنند.

میکامی باور دارد که استدیو های غربی "بیشتر کار میکنند" و اضافه کرد که"اگر ما در بازی 30 میلیون سرمایه بگذاریم,برنده میشویم". و اشاره کرد که"ژاپن میتواند بازار غرب را در دست بگیرد اگر سرمایه بیشتری به پروژه ها تزریق کند".

او اضافه کرد که قسمتی از مشکل این است که استدیو های ژاپنی میلی به استفاده از تکنولوژی های غربی در پروژه های خود ندارند . "من(میکامی) فکر میکنم خوب میشد اگر کمپانی ها انعطاف بیشتری درباره ی دخیل کردن تکنولوژی های غربی نشان دهد".
منبع

آخرین ویرایش:

amirsaman2

کاربر سایت
Feb 17, 2008
639
نام
سامان
راست گفته واقعا ، بطور مثال همین متال گیر ،با اینکه از طرفدارای این بازیم ولی خیلی دوس داشتم کوجیما بجای یه شماره جدید ، یه IP کاملا جدید رو میکرد .
بقیه ژاپونی هام هنوز تو رویای دوران PS2 سیر میکنن .

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,291
نام
مــاکــان
راست گفته واقعا ، بطور مثال همین متال گیر ،با اینکه از طرفدارای این بازیم ولی خیلی دوس داشتم کوجیما بجای یه شماره جدید ، یه IP کاملا جدید رو میکرد .
بقیه ژاپونی هام هنوز تو رویای دوران PS2 سیر میکنن .
نه، هیچ وقت،عمرا،خدایا اون روز رو نیار.پس کی MGS بسازه؟ کوجیما از اول تو طالعش نوشته: عجین شده با متال گیر
یه سری میگن وحی برش نازل شده و این سرنوشت براش رقم خورده.یه سری دیگه هم میگن خدای ناکرده بعد از وفاتش هم در روز قیامت برمیگرده و بعد از اقتدا به امام عصر،در رکاب او به جنگ ارتش متالگیرها میره.;;)

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
نه، هیچ وقت،عمرا،خدایا اون روز رو نیار.پس کی MGS بسازه؟ کوجیما از اول تو طالعش نوشته: عجین شده با متال گیر
یه سری میگن وحی برش نازل شده و این سرنوشت براش رقم خورده.یه سری دیگه هم میگن خدای ناکرده بعد از وفاتش هم در روز قیامت برمیگرده و بعد از اقتدا به امام عصر،در رکاب او به جنگ ارتش متالگیرها میره.;;)

اگه ND هم مثل شما فکر میکرد و دست از ساخت یه IP خوبش بر نمیداشت (مثل Uncharted) دیگه هیچوقت شاهکاری مثل The Last Of Us خلق نمیشد ... !
کلا یه سری آدما هستن که ذهن بینهایتی در دنیای گیمینگ دارن ، واقعا حیفه که به ساخت فقط یک IP خودشون رو محدود کنن.

teznade

کاربر سایت
Jun 28, 2009
1,180
نام
محمد رضا
با اینکه فن ماکرو هستم ولی روی دست بازی های که توسط ژاپنی ها ساخته میشه شک ندارم مخصوصا صحنه ایی ترسناک و غم انگیز بازی هاش لامصب با روانت بازی میکنه میشی روان پریش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر