مژده..! شبیه ساز نینتندو (میکرو) ، سگا و سوپر نینتندو برای گوشی های موبایل سری 60

kakero youga

کاربر سایت
Oct 1, 2005
341
نام
رضا
برو بچ من یه سری شبیه ساز برای گوشی های سری 60 پیدا کردم که همشون کرک شده هستند..! من خودم اونا رو روی N.gage تست کردم و خوب کار کرد.. اگه بتونم در اولین فرصت آپلودشون میکنم... آخه این آپلود کردن هم برای ما دردسری شده و فایلهای بیشتر از 100 یا 200 کیلوبایت رو نمیدونم چرا نمیتونم آپلود کنم..! اما یه کاریش میکنم.. منتظر باشید.

kakero youga

کاربر سایت
Oct 1, 2005
341
نام
رضا
بالاخره تونستم آپلودشون کنم :

دانلود شبیه ساز نینتندو (میکرو) تست شده بر روی گوشیهای (3650,7650,N-Gage,N-Gage QD,6600,7610,6630)​

فایل را به گوشی انتقال داده و بعد از نصب ، Rom ها را در شاخه ی \vampent\roms کپی کنید.

دانلود شبیه ساز سگـا ( برای Rom ها باید از طریق خود برنامه یک فولدر معرفی کنید )

دانلود شبیه ساز سوپر نینتندو ( بعد از نصب ، باید Rom ها را در شاخه ی vampent\sfcroms کپی کنید.

اگه سوالی پیش اومد بپرسید.

Sasy360

کاربر سایت
Dec 5, 2005
858
نام
ساسان
نوشته شده توسط kakero youga:
دوست عزیز من از Psp صحبت نکردم..! از کنسولهای کلاسیک گفتم.. شما میتونی اون بازیهای قدیمی رو روی Psp اجرا کنی ؟ !!
کاکرو جون شما بیا تو این تاپیک آموزش PSP ببین که این PSP نتنها بازی های سگا و نینتندو رو اجرا میکنه بلکه WIN XP داره!:cheesygri

kakero youga

کاربر سایت
Oct 1, 2005
341
نام
رضا
باشه بابا من تسلیمم..! میدونم که اینها رو داره.. خودمم در صدد خریدن یکیش هستم..
منتها من دارم از گوشی های موبایل میگم... جون تو دست از سر ما بردار..!

خود من ، فرض کن توی شرکت نشستم و دارم با یه کنسول Portable بازی میکنم.. حالا رئیسم وارد میشه و میبینه که من ... خوب.. ، خودت قضاوت کن.. توی دستم PSP ببینه خوبه یا اینکه یه گوشی موبایل ببینه؟

آره ... PSP از بهترین کنسولهای قابل حمله... اما هر چیزی جای خودشو داره!

AM_Z

کاربر سایت
Apr 12, 2006
1
مشکل در اجرای بازیها

آقا برنامه ی معرفی خیلی باحال بود .. ای ول

فقط یک مشکلی در اجرای بازیها هست که بازیها رو به رنگ سبز یا زرد نشان می ده با تنظیماتشم ور رفتم ولی بازم نشد.گوشی من نوکیا 6670 .من فکر می کنم به کیفیت رنگ ال سی دی گوشی مربوط باشه چون مال من 64 کالر ولی ان گیج یا 6680 , 256 کالر هستن شایدم من اشتباه می گم لطفا راهنمایی در این باره بگید :( :confused: :confused:

kakero youga

کاربر سایت
Oct 1, 2005
341
نام
رضا
دوست عزيز ، من همينا رو هم با هزار دردسر گير آوردم..البته براي N.gage .
شما اگه مايلي ميتوني براي اطلاعات بيشتر براي اينکه بدوني کدوم فايل با گوشي تو سازگاره به سايت http://www.vampent.com بري . اما چون پوليه نميتوني از اونجا دانلود کني و بايد توي گوگل نسخه کرک شده اونا رو پيدا کني.
شبيه ساز ميکرو : vnes
شبيه ساز سوپرنينتندو : vsun
شبيه ساز سگا : picodrive

BizkibiT

کاربر سایت
Jan 16, 2006
178
نام
فرشيد
نوشته شده توسط AM_Z:
آقا برنامه ی معرفی خیلی باحال بود .. ای ول

فقط یک مشکلی در اجرای بازیها هست که بازیها رو به رنگ سبز یا زرد نشان می ده با تنظیماتشم ور رفتم ولی بازم نشد.گوشی من نوکیا 6670 .من فکر می کنم به کیفیت رنگ ال سی دی گوشی مربوط باشه چون مال من 64 کالر ولی ان گیج یا 6680 , 256 کالر هستن شایدم من اشتباه می گم لطفا راهنمایی در این باره بگید :( :confused: :confused:
agha male manam(6600) daghighan hamin moshkelo dare .age kesi midune chejurie ye rahnamayi bokone khaheshan.
fekr nakonam moshkel az kam bodan keyfiate LCD bashe chon vaghti to ghesmate setup barname miri (agar bazi ham dar hale ejra bashe ) rangesh moshkeli nadare vali ta az setup miai birun baz sabz mishe .

rasty Kakero jan damet garm.kheili faz dad. dar har surat ba hamin sabzesham tu halam alan ...:cheesygri

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,100
نام
امید
فقط یک مشکلی در اجرای بازیها هست که بازیها رو به رنگ سبز یا زرد نشان می ده با تنظیماتشم ور رفتم ولی بازم نشد.گوشی من نوکیا 6670 .من فکر می کنم به کیفیت رنگ ال سی دی گوشی مربوط باشه چون مال من 64 کالر ولی ان گیج یا 6680 , 256 کالر هستن شایدم من اشتباه می گم لطفا راهنمایی در این باره بگید
میتونی بگی که با کدوم بازی ها این مشکل رو داری؟!

kakero youga

کاربر سایت
Oct 1, 2005
341
نام
رضا
همونطور که گفتم، باید بگردید فایل مناسب با گوشیتون رو پیدا کنید... متأسفانه در حال حاضر من وقتشو ندارم و گرنه دنبالشون میگشتم

hamed-ddd

کاربر سایت
Aug 17, 2006
347
نام
حامد
آقا یه سوالی دارم شبیه ساز گوشی موبایل روی کامپیوتر (بازیهاش رو میگم) هست؟
اصلا نمیدونم سوالم رو درست پرسیدم یا نه؟؟؟!!! من روی چند تا سایت بازیهای پرنس رو برای گوشی موبایل دیدم

kakero youga

کاربر سایت
Oct 1, 2005
341
نام
رضا
آقا یه سوالی دارم شبیه ساز گوشی موبایل روی کامپیوتر (بازیهاش رو میگم) هست؟
اصلا نمیدونم سوالم رو درست پرسیدم یا نه؟؟؟!!! من روی چند تا سایت بازیهای پرنس رو برای گوشی موبایل دیدم

جون من این یکی رو بیخیال شو! چون بازیهای پرنس که برای موبای طراحی شده همشون دو بعدیه .. شما هم اگه میخوای با کامپیوتر بازی کنی ، بهتره به همون پرنس PC بچسبی که آخر گرافیک همونه:)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر