مولتی پلیر Tomb Raider شامل دو بخش Team Deathmatch و Rescue mode خواهد بود

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
Milad
tomb-raider.jpg

بعد از اینکه بالاخره مولتی پلیر بازی Tomb Raider تایید شد، هم اکنون دو بخش متفاوت آنلاین این بازی نیز مورد تایید قرار گرفته که در آن خاصیت طراحی و Customize کاراکتر مولتی پلیر هم وجود دارد.

با توجه به اطلاعات موجود در سایت OXM، یکی از بخش های آنلاین این بازی، Team Deathmatch خواهد بود. در پیش نمایشی که از این عنوان داشتیم، توضیح داده شده بود که ظاهرا Map های بخش آنلاین وسعت زیادی ندارد و مواردی همچون مجهز کردن به اهرم، تله انداختن، بالا رفتن از دیوار و تخریب محیط مانند تخریب یک پل، در این بخش وجود دارد.

دومین بخشی که معرفی شده، بخش Rescue یا همان نجات یافتن است. در این قسمت گیمرها باید به همراه یکدیگر برای جمع آوری و رساندن med-packs به مکان های drop-off points تلاش کنند. در Rescue mode، بازیبازها میتوانند به سرعت با Melee Attack کار حریف را یکسره کنند.

در حال حاضر کاملا مشخص نیست که فقط این حالت ها در بخش آنلاین بازی خواهند بود یا نه؛ ولی طبق گفته Karl Stewart از Crystal Dynamics، احتمالا حالت سومی هم به نام Cry for Help هم در بخش آنلاین وجود داشته باشد که شامل “discovery and collection” می باشد.

در تمامیه حالات آنلاین این بازی شما منحصرا با شخصیت Lara بازی نخواهید کرد و می توانید با طراحی کاراکتر خود بازی را انجام دهید. می توانید کاراکتر خود را با سلاح های متعددی مانند؛ تیرکمان، اسلحه کمری، نارنجک های پرتابی و تبرهای مختلف مجهز کنید. با دریافت امتیازهای متفاوت یا همان XP، می توانید کاراکتر ها و Object های دیگری را نیز باز کنید.

K3l!0$

کاربر سایت
Sep 11, 2012
628
نام
کیانوش
به Team Deathmatch که با وجود این همه بازی دیگه امیدی نیست باید دید اون قسمتش چیکارست!!!
اتفاقا من فکر میکنم گیم پلی بازی قابلیت بسیار زیادی توی مولتیش داره. اگه جوری بسازن که نشه مثل FPS ها هجوم برد و مسخره بازی درآورد و در عوض گیمر مجبور بشه یواشکی و با استراتژی جلو بشه خیلی خیلی (در حد بارسلونا) استقبال میشه! فقط امیدوارم مولتیش رو نخوان GoW بسازن تنها توش جای لنسر خالی باشه!

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
اتفاقا من فکر میکنم گیم پلی بازی قابلیت بسیار زیادی توی مولتیش داره. اگه جوری بسازن که نشه مثل FPS ها هجوم برد و مسخره بازی درآورد و در عوض گیمر مجبور بشه یواشکی و با استراتژی جلو بشه خیلی خیلی (در حد بارسلونا) استقبال میشه! فقط امیدوارم مولتیش رو نخوان GoW بسازن تنها توش جای لنسر خالی باشه!

این جوری که شما میگی هم فکر نمکنم زیاد جذاب باشه!!:d
اصلا این بازی مولتی نمیخواد که!!:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر