موس و کیبورد برای ps4

account240

کاربر سایت
Oct 4, 2012
860
من یه بار برای ps3 خریدم اصلا آشغال آشغال بود (البته این نبود)، فرداش بردم نصف قیمت پس دادم
شما دستت رسید امتحان کردی اگر مثل کامپیوتر بود یه لطفی کن به بنده هم بگو که شدیدا نیاز دارم
ممنون

• Like
Reactions: milad.ps4

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,588
نام
milad
من یه بار برای ps3 خریدم اصلا آشغال آشغال بود (البته این نبود)، فرداش بردم نصف قیمت پس دادم
شما دستت رسید امتحان کردی اگر مثل کامپیوتر بود یه لطفی کن به بنده هم بگو که شدیدا نیاز دارم
ممنون
بر روی چشم حتما امتحان کردم میگم
ابتدا باید عرض کنم اون موقع پلی استیش3 بازی هاش واسه دوال شوک 3 طراحی شده بود و موس کیبورد براش هزینه اضافی بود و انتظارات رو براورده نمیکرد مثلا کارکردش تو بازی کالاف مثل دسته بود
اما پلی استیشن 4 اینچنین نیست و مثل کامپیوتره پلی استیشن 3 هم فکر کنم درست شده و کار می کنه
چرا تغییر کرده این پست پس عکس xim4 کو؟؟

ashk@n

کاربر سایت
Jul 7, 2011
872
نام
Ashkan
من این را خریدم یکمی سخته برام چون سالها با کیبورد کار نکردم

خودتان میتوانید برنامه ریزی کنید چه دکمه چه وظیفه داشته باشه کلا برنامه ریزیهای زیادی داره در یو بوق فیلمش است.
دکمه های روی موش زیاده وب بیشتر L 1 و 1 R و مربع در سمت چپ قرار دارد یکم کار را مشکل میکنه

sanazcj1

کاربر سایت
Jul 20, 2016
1
سلام

کیبورد مکانیکی واژه‌ی جدیدی در دنیای کیبورد و بالاخص کیبوردهای حرفه‌ای)) گیمینگ(( نیست اما شاید کمی مبهم و تازه به نظر برسد. کیبوردهای مکانیکی با توجه به اینکه کلیدهای بهتری دارند، قیمت بالاتری دارند و معمولاً بیشتر مورد توجه )))گیمرها (((و کاربران حرفه‌ای هستند.

یکی از شرکت های که به تازگی کیبورد و موس گیمینگ با کیفیت عالی و قیمت پایین رو به بازا ارائه کرده شرکت ماروو http://goo.gl/B66zUe

شاید باورتون نشه من 4 محصول گیمینگ ماروو خریدم 150 تومان این از تصویرش

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: aliahmadi2

AP0CALYPSE

کاربر سایت
Sep 13, 2014
24
سلام . دوستان عزیز از بابت xim 4 خیالتون کلا راحت باشه . که تنها دستگاهی هستش که 1:1 Ratio یعنی 99% کیفیت پی سی رو میده .
من کل ایران رو زیرو رو کردم ولی پیدا نشد که بخرم . الانم مجبور شدم برم از خارج سفارش بدم برام بیارن . که حدود 3 هفته ایی میرسه دستم .
هر کسی مایل بود پیام خصوصی بده تا شرایط و قیمت رو بگم براتون . من تا چند روزه آینده دارم سفارش میدم اگه تعدادمون بیشتر بشه قیمتش تخفیف بهتری میده فروشنده .
حدود قیمت هم 124 دلار توی وبسایت رسمی xim4
و حدود قیمت از واسطه ها 180 دلار که میشه یه چیزی حدود 800 هزار اینجوریا . هزینه ارسال و غیره هم بماند فعلا.

یا علی.

vrp_vahid

کاربر سایت
Dec 15, 2013
1,060
سلام . دوستان عزیز از بابت xim 4 خیالتون کلا راحت باشه . که تنها دستگاهی هستش که 1:1 Ratio یعنی 99% کیفیت پی سی رو میده .
من کل ایران رو زیرو رو کردم ولی پیدا نشد که بخرم . الانم مجبور شدم برم از خارج سفارش بدم برام بیارن . که حدود 3 هفته ایی میرسه دستم .
هر کسی مایل بود پیام خصوصی بده تا شرایط و قیمت رو بگم براتون . من تا چند روزه آینده دارم سفارش میدم اگه تعدادمون بیشتر بشه قیمتش تخفیف بهتری میده فروشنده .
حدود قیمت هم 124 دلار توی وبسایت رسمی xim4
و حدود قیمت از واسطه ها 180 دلار که میشه یه چیزی حدود 800 هزار اینجوریا . هزینه ارسال و غیره هم بماند فعلا.

یا علی.

یه سایت دو مورد از موس و کیبورد رو وارد کرده از برند HORI TAC یه مدل پرو یه مدل ساده به قیمت 450 , 650 فک کنم این به صرفه تر باشه :)

دریم کالا دارتش

AP0CALYPSE

کاربر سایت
Sep 13, 2014
24
یه سایت دو مورد از موس و کیبورد رو وارد کرده از برند HORI TAC یه مدل پرو یه مدل ساده به قیمت 450 , 650 فک کنم این به صرفه تر باشه :)

دریم کالا دارتش
دوست عزیز . من یکی از دوستان نزدیکم 2 مدل از اینا رو امتحان کرده که خودم شخصا با هر دوتاش بازی کردم .
VenomX v2 که خیلی بهتر از Hori tac Pro هستش .
Xim4 که واقعا عالی هستش . شاید تفاوت 1% با پی سی داشته باشه .
و چندتای دیگه مثل Titan One و tsunaident Max و غیره هم هستن که زیاد تعریفی ندارند .

حالا من که میگم خوبه از چه لحاظ ؟
از این لحاظ که لگ نداشته باشه .
Ratio 1:1 داشته باشه . یعنی با تاخیر حتی میلی صد ثانیه هم نداشته باشه .
Sensitivity پایین نباشه .

Hori نمیگم بده . برای اونایی که تجربه پی سی ندارند واقعا محشره . چون تفاوتی احساس نمیکنن . ولی اونایی که از روی عرش PC اومدن پایین و به کنسول رسیدن واقعا اون یه ذره لگ و تاخیری که داره عذاب حساب میشه .

بهرحال هرکسی پسند و صلیقه ایی داره . شاید یکی با Hori Tac بهتر بتونه .

vrp_vahid

کاربر سایت
Dec 15, 2013
1,060
دوست عزیز . من یکی از دوستان نزدیکم 2 مدل از اینا رو امتحان کرده که خودم شخصا با هر دوتاش بازی کردم .
VenomX v2 که خیلی بهتر از Hori tac Pro هستش .
Xim4 که واقعا عالی هستش . شاید تفاوت 1% با پی سی داشته باشه .
و چندتای دیگه مثل Titan One و tsunaident Max و غیره هم هستن که زیاد تعریفی ندارند .

حالا من که میگم خوبه از چه لحاظ ؟
از این لحاظ که لگ نداشته باشه .
Ratio 1:1 داشته باشه . یعنی با تاخیر حتی میلی صد ثانیه هم نداشته باشه .
Sensitivity پایین نباشه .

Hori نمیگم بده . برای اونایی که تجربه پی سی ندارند واقعا محشره . چون تفاوتی احساس نمیکنن . ولی اونایی که از روی عرش PC اومدن پایین و به کنسول رسیدن واقعا اون یه ذره لگ و تاخیری که داره عذاب حساب میشه .

بهرحال هرکسی پسند و صلیقه ایی داره . شاید یکی با Hori Tac بهتر بتونه .

این دو مدل ک نوشتین شبیه WII هستن و موس و کیبرد نیستن که

بحث لگ هم دیگه الان معنی نداره مثل قدیم که میگفتن گرافیک رادئون به CPU ایتل نمیخوره و این چیزا الان همه چی همسان هست از لحاظ پایه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر