مودینگ کیس Predator X9 (کیس ماد اژدهازاده Dovahkiin)

cogame

کاربر سایت
Dec 24, 2006
188
نام
GNBBAKER


گیمرها سلایق خاصی دارند و علاقه مند هستند تا زندگیشان هم به نحوی رنگ و بوی گیم داشته باشد. برای همین از دکور اتاقشون گرفته تا کیس یا کنسولشون را تغییر می دهند تا همه چی شون تیپ گیمری داشته باشه و به قولی گیم تو زندگیشون جریان پیدا کنه. گستره این تغییرات زیاده و بسته به حوصله و بودجه از هر گیمری به گیمر دیگه متفاوته. یکی با پرینت کردن پوستر گیم مورد علاقش و زدنش به دیوار اتاقش ، به این تغییرات بسنده میکنه اما بعضی ها حتی به طرح اتاقشون هم رحم نمی کنند و با تغییر دکوراسیون میخوان که تک تک اجزای سیستم گیمینگشون با اتاقشون ست باشه. به تمام این تغییر و تحولات ما اصطلاحا میگیم مودینگ.


چه یه برچسب زدن ساده روی ماوس باشه چه طراحی و ساخت کیس با شکل و شمایل فضایی. اینجور کارها با علاقه شروع میشن و با علاقه خاتمه پیدا می کنن. در واقع زیاد مهم نیست که شما یه طراح فوق حرفه ای باشین یا یه گیمر ساده. اگه به اینکارا علاقه داشته باشین مطمئن باشید که میتونید بهترین اثر رو خلق کنید.

سخن طراح:
بخاطر انتخاب skyrim به عنوان ایده طرح، همون اول کار اسم کیس به ذهنم اومد و اون چیزی نبود جز Dovahkiin که لقب شخصیت اصلی در این بازی بود که به معنای Dragon Born و یا به عبارتی "اژدها زاده" بود. ایده پرداز و طراح کیس جناب اقای یوسف عبدلی است که طراح گروه هم هستند و تمامی مراحل ساخت در کارگاه گروه پی سی ماد صورت گرفته است.

منبع
 

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

تبلیغات متنی

Top
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر