مودم اکسترنال-dvd9-قاب dvd-انتن بیرونی وایرلس

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
Rating - 100%
10   0   0
سلام دوستان
به دلیل نیاز مالی تصمیم گرفتم دو سری از وسایلم رو به فروش برسونم
این تاپیک سری اول هست که خرده ریزه ها هستش

1- مودم اکسترنال ( skynet....dell )
این دو مودم استفاده نشده است فقط در حد تست و کاملا نو هست ولی نمیگم اکبنده
مدل اسکای نت جعبه و گارانتی و خورده ریز هم داره ولی خوب گارانتیش تموم شده ولی دل از روی خود لپ تاپ برداشته شده چینیه ولی مونتاژ اصله نه مدل فیک .

1modem.jpg 2modem.jpg
قیمت پایه برای هر کدام : 10 هزار تومان
قیمت خارج از مزایده برای هر کدام : 14 تومان

2- 17 عدد dvd9 خام با پک + یک پک 50 عددی Dvd معمولی مارک t-gate + نزدیک به 50 عدد قاب شیشه ای دو تا یی
پک 50 تایی که پلمپ هست و اون 17 عدد هم کاملا نو هست داخل پک برای تگثیر بازی xbox360 خریده بودم اون موقع که مغازه داشتم مونده گوشه خونه الان
قاب هارو هم که دوتا جا برای سی دی یا دی وی دی داره و جنسش خیلی عالیه فکر میکنم min باشه اسمش

1 cover.jpg 1dvd.jpg 2dvd.jpg 2 cover.jpg

قیمت پایه dvd9 هر عدد : 650 هر 17 عدد با هم به فروش میرسد
قیمت پک 50 تایی دی وی دی معمولی مارک تی گیت : 12000 تومان
قیمت هر عدد قاب شیشه ای : 300 تومان همه قاب ها با هم به فروش میرسند

من از مغازه دار های محترم برای خریدشون سوال کردن همچین اختلاف داشت بین قیمت خرید و قیمت فروششون که خیلی جالب بود
مثلا همین قاب هارو گفت 250 بر میدارم در حای که 450 به من فروخته بود و گفته بود که سودش چند تومانه بیشتر نیست
:|
جنس دی وی دی ناین ها فکر کنم تی گیته ولی دقیق نمیدونم . من دلار 1000 تومان بود 950 خریدم دونه ای پکش شد 47 تومان اینا

3-یک عدد انتن وایرلس بیرونی
که برای گرفتن سیگنال از شرکت های سرویس دهنده استفاده میشه
این انتن داستان ها داشت و من دیگه اندفعه قیمت رو هم کاهش دادم که بفروشم .
انت سالمه ولی چون زیر باد و بارون و برف بوده ( طبیعیه ) رنگش پریده ولی خوب سالمه به همراه اداپتور که دوست عزیزی لطف کرد مهندس بازی دروورد با قیچی بریده از وسط که نمیدونم چی کار کنه و با چسب برق پیوند زدتش و یک عدد ppoe

2anthen.jpg 3 anthen.jpg

قیمت پایه انتن : 75000 تومان
قیمت نو این انتن در صورت موجود بودن در بازار : 200 هزار تومان ( قیمت کردم )

خوب دوستان من توجه کنید چند تا نکته
اولا هر چیزی که میدم یه شرط سلامت میدم
دوستان شهر های دیگه به جز تهران هزینه پست بر عهده خودشان است ولی اگر همرو با هم خرید کنن من میدم
خواهشا نگین گرونه یا ارزونه من مغازه دار همرو گفتم یه نمه کمتر بر میده قرار باشه کمتر بدم میرم همرو میدم مغازه دار ولی دوست ندارم مفت مفت بدم اونا:|
در صورتی که پیشنهاد خارج از مزایدرو بدین و واریز کنین بلافاصله براتون پست میکنم یا قرار تحویل میزاریم

پیروز و سر فراز باشین
پژمان

آخرین ویرایش:

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
Rating - 100%
10   0   0
نگفتم که اونی که دیسک هارو میخواد حتما قاب ها رو هم بخره
گفتم وقتی برای هر دو مشتری اومد با هم ارسالش میکنم که دو بار نرم پست خونه
IQ !!!!

---------- نوشته در 11:29 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:23 PM ارسال شده بود ----------

البته باید بگم مثلا دی وی دی معمولیارو یکی خاست خوشبختانه خونشون نزدیکمون بود معامله کردیم سریع
ولی فکر نمیکنم 17 تا دیسک دی وی دی ناین ارزش هزینه پست رو هم داشته باشه بهتره زیاد بخره که اگه هزینه پست میده براش بصرفه
ولی ما اگر کسی بگه 17 تا رو میخرم هزینه هم با من من حرفی ندارم!!!!

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
Rating - 100%
10   0   0
دوستان
یه تعداد بالای 50 عدد قاب مشکی جنس درجه دو هم هست که کیفیتش بالا نیست ولی خوب بدم نیست به قیمت مفت اونارم میدم کسی خواست
برای کارای ژر کیفیت مناسب نیست ولی اکه کاور بزارین روش خوب میشه
قیمت هر عدد اونا 200 تومان مفت مفت

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
Rating - 100%
10   0   0
من توصیم اینه نمیصرفه باستون فقط بخاطر اون هزینه پستی
ولی خواستین 15 تومان بریزین اگر هزینه پست کمتر شد من باقی پولو میزارم تو بسته که میفرستم

mahdips3

کاربر سایت
Mar 4, 2008
53
Rating - 0%
0   0   0
دوستان 17 دی وی دی رو بنده خریدم و تا 9 شب پول به حسابشون واریز میشه.چون زودتر نمیتونم برم عابر بانک.اگر ملی بود میتونستم از اینترنت واریز کنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر