مهم: رای گیری نهایی برای قابل بازی بودن حکومت‌ها در Rome II : Total War

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Black_Hawk

کاربر سایت
Jun 17, 2011
111
نام
میلاد
به تازگی استدیوی Creative Assembly در سایت و انجمن های total war.com نظرسنجی ای قرار داده است که سرنوشت حکومت های قابل بازی را این بازی تعیین میکند. این درحالیست که از ۸ حکومت قابل بازی تا کنون اقوام روم، کارتاژ، مقدونیه، آیسنی(بریتانیا) و گل ها معرفی شده اند. همانطور که در خبر های قبلی گفته شد، احتمال قابل بازی بودن حکومت پارت ها در بازی کم است ولی با پافشاری کاربران، نام حکومت پارت ها نیز به این نظر سنجی اضافه شد. در تصویر هم آخرین وضعیت این نظر سنجی را مشاهده میکنید.

asasdasd.jpg

بار دیگر از شما میخواهیم که با ثبت نام در سایت total war و رای دادن به حکومت پارت ها به قابل بازی شدن پارت ها کمک کنید. با تشکر.

لینک نظر سنجی سایت total war

---------- نوشته در 04:15 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:14 PM ارسال شده بود ----------

۱- اول توی سایت ثبت نام کنید
۲- بعد از ثبت نام یه ایمیل براتون ارسال میشه
۳- بعد از وارد شدن به سایت، به آدرسی که دادم برید و رای بدید.
ممنون!

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
داره روی More کلیک کن نشونت میده .. اما من توی inbox اومد .. تیک قبول کردن قوانین رو زدی ؟!

اره . تیک و نزنی که اصلا نمیره . ثبت نام کردم و حتی میتونم فعالیت کنم . اما نمیتونم رای بدم !!! خیلی عجیبه . اخه اخرش رو دکمه here کلیک کردم

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
بچه ها منم رائ دادم :D شدیم 105 تا
پ.ن: بنده pc gamer نیستم ولی فقط به عشق پارتها و بچه های گل بازیسنتر + این بازیو خیلی دوست دارم به این رائ دادم
وگرنه مد نظرم ارمنستان بود :D!چون یه زمانی مال ایران بوده :D

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,309
نام
مــاکــان
اره . تیک و نزنی که اصلا نمیره . ثبت نام کردم و حتی میتونم فعالیت کنم . اما نمیتونم رای بدم !!! خیلی عجیبه . اخه اخرش رو دکمه here کلیک کردم
چون رو میلی که برات فرستادن کلیک نکردی.اما اگه نتونستی اشکال نداره.من 5 تا رای دادم.یکیشو از طرف تو حساب میکنیم.همین که سعی کردی ارزش داره

Demoniac

کاربر سایت
May 25, 2011
79
نام
بهنام
بچه ها خواهشن اگه نظر خواصی ندارید اسپم ندید اونجا ...
خارجیا دارن منطقی بحث میکنن ، یه دفعه یکی میاد فارسی مینویسه زنده باد ایران !!!!
نیازی به نوشتن نظرات عجیب و غریب هم نیست ، اگه تسلط به انگلیسی ندارید بیخیال نطر دادن بشید .
الان جبهه گیری شد بر علیهمون.
با این کار فقط احتمال موفقیتمون میاد پایین ...

Asmodeus

Dark is the path in the absence of light
کاربر سایت
Apr 13, 2011
1,831
نام
کیوان
درسته که زیاد PC بازی نمی‌کنم، اما به خاطر این که نمی‌خواستم از عرب‌ها شکست بخوریم، رأی دادم.

بچه‌ها، مصر هم داره خیلی رأیش زیاد می‌شه، سعی کنید همه‌رو از این نظرسنجی آگاه کنید.

Jason Brady

کاربر سایت
Feb 1, 2013
541
نام
محمد
منم رای میدم
پرچم رو ببرید بالاتر
پ.ن : شدیم 116 تا !!!

آخرین ویرایش:

XagroX

کاربر سایت
Dec 1, 2008
1,268
نام
عرفان
وجدانن اگه میخواین نظر بدین اونجا احساسی نظر ندین ..

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,309
نام
مــاکــان
بچه ها خواهشن اگه نظر خواصی ندارید اسپم ندید اونجا ...
خارجیا دارن منطقی بحث میکنن ، یه دفعه یکی میاد فارسی مینویسه زنده باد ایران !!!!
نیازی به نوشتن نظرات عجیب و غریب هم نیست ، اگه تسلط به انگلیسی ندارید بیخیال نطر دادن بشید .
الان جبهه گیری شد بر علیهمون.
با این کار فقط احتمال موفقیتمون میاد پایین ...
درسته.لطفا اگه انگلیسیتون خوبه چیزی بنویسین.فارسی یا که فینگلیش اصلا.چون نتیجش میشه بستن تاپیک و زحمت هممون به فنا میره.اگه میخواین نظر بدین حتما منطقی باشه.اگرم میتونین چالشی بحث کنین

gtx346

کاربر سایت
Sep 12, 2009
23
سلام
دوستان شما اگه عنوان نظرسنجی بخونید طرف گفته
به نظر شما تمدن بعدی که قراره معرفی بشه چیه
نه این که شما دوست دارین چه تیمی توی بازی باشه
یه نفرم تو پست 155 این تذکرو داده

MAKAV3LI

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,927
نام
آن مرد !
چند نفر جنگولک بازی دراوردن باز که.

Jason Brady

کاربر سایت
Feb 1, 2013
541
نام
محمد

سلام
دوستان شما اگه عنوان نظرسنجی بخونید طرف گفته
به نظر شما تمدن بعدی که قراره معرفی بشه چیه
نه این که شما دوست دارین چه تیمی توی بازی باشه
یه نفرم تو پست 155 این تذکرو داده

پست 155 نداره اصلا:|
در ضمن خودشون گفته بودند اگه تو نظر سنجی ایران و پارت رای بیاره تو بازی میذاریمش!

Letho

کاربر سایت
May 5, 2012
257
خب دوستان رای دادن رو رها کنید چون همتون سرکار بودید :|

Anyone else spams this thread and all their accounts will be banned on sight forever. Enough with the childish acts people. CA has already made their decision and any foolery on your parts will not change that

فقط ما باز فرهنگ خودمون رو نشون دادیم :x

ندونسته چیزی نگید! مدیر این فروم خارجی به فروم ایرانی توتال وار هم گفته بود رای میگیریم برای پارتها و احتمالا به همین دلیل این نظر سنجی رو گذاشتند
yahoo_22.gif
ایرانی هم ایرانی قدیم
دوست عزیز ارجاعت میدم به حرف همون مدیری که اون تاپیک رو ایجاد کرده که این بالا نوشته شده :x

آخرین ویرایش:

Jason Brady

کاربر سایت
Feb 1, 2013
541
نام
محمد
بسیار عالی باز تو این قضیه هم مثل قضیه 2012 و پپسی روی ماه خودمون رو نشون دادیم :|
Next Faction Poll - 3 spots remaining! - Page 11

یعنی فرهنگ داره میباره از سر و کول این نژاد و این ملت :|

ندونسته چیزی نگید! مدیر این فروم خارجی به فروم ایرانی توتال وار هم گفته بود رای میگیریم برای پارتها و احتمالا به همین دلیل این نظر سنجی رو گذاشتند:|ایرانی هم ایرانی قدیم

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر