مهمترین شخصیت داستانی متال گیر چه کسی است ؟

مهمترین شخصیت داستانی متال گیر چه کسی است ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    101

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
من به Big Boss رای دادم چون اون از همه مهمتر بود :d>:)
متاسفانه نظر سنجی بهترراه نداد که بیشتر کارتر بذارم #:-s:|

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
عالیه من به میجر زیرو رای دادم چون با ساختن ai ها تمام اتفاقات رو رقم زد
داستان قسمت هارو هم با دوستم p990_judi داریم کامل می کنیم و به زودی می زارم و فکر می کنم بهتره اسم تاپیک رو عوض کنیم و بزاریم بحث و تبادل نظر درباره متال گیر

من به Big Boss رای دادم چون اون از همه مهمتر بود :d>:)
متاسفانه نظر سنجی بهترراه نداد که بیشتر کارتر بذارم #:-s:|
کارکتر ها کافیه و حتی زیاد هم هست درضمن فکر کنم یه مشکلی داره نظرسنجی تو همه گزینه ها شما یه رای داری

آخرین ویرایش:

Emperor visari

کاربر سایت
Jan 5, 2011
1,553
من به خاطر آرمان های شهید والامقام(The boss) به ایشون رای دادم.:x
البته majorzero هم از اون آدمهای پست و عوضی و پیر سگ و در عین حال دوست داشتنیه:>

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
من به خاطر آرمان های شهید والامقام(The boss) به ایشون رای دادم.:x
البته majorzero هم از اون آدمهای پست و عوضی و پیر سگ و در عین حال دوست داشتنیه:>

درست آرمان های بیگ باس خیلی ارزشمند بود ولی همون ها باعث شد که میجر به سمت ساختن هوش هاش مصنوعی بره

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
متسفانه تاپیک مشکل داره ... تو هر شماره مهمترین شخصیت Playable هست ، سوالی توش نیست این !
اما اگر میپرسیدین محبوب ترین کیه ، خیلی بهتر بود .
بهرحال من رایم Old Snake و بعد ازون Big Boss هست .

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
متسفانه تاپیک مشکل داره ... تو هر شماره مهمترین شخصیت Playable هست ، سوالی توش نیست این !
اما اگر میپرسیدین محبوب ترین کیه ، خیلی بهتر بود .
بهرحال من رایم Old Snake و بعد ازون Big Boss هست .
مظور کل داستان
داستان متال گیر یه داستان پیوستست و برای همین مهم ترین شخصیت داستانی کسی که اتفاقات رو رقم زده خوب خیلی های می گن بیگ باس و خیلی ها هم می گن اسنیک بعضی ها هم می گن مثل من میجر زیرو

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
چرا ننوشتید Revolver Ocelot ؟؟؟

به احتمال بسیار قوی بخاطر این بوده که ایشون در هیچ کدوم از متال گیر ها به اندازه Raikov نتونسته تاثیر در جریان بازی بگذاره. ضمنانا این نظر سنجی بهتر میبود در تاپیک طرفدارن سری متال گیر صورت میگرفت.

hitman_ravani

کاربر سایت
Aug 10, 2006
1,253
نام
علی
به احتمال بسیار قوی بخاطر این بوده که ایشون در هیچ کدوم از متال گیر ها به اندازه Raikov نتونسته تاثیر در جریان بازی بگذاره. ضمنانا این نظر سنجی بهتر میبود در تاپیک طرفدارن سری متال گیر صورت میگرفت.
اونجا صحبت شد در موردش! اما کسی نبود عملی کن ـتش!

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
ای وای چه اشتباهی هیچ راهی نیست که درستش کنید؟؟؟
در ضمن اون تاپیک واقعا چند صفحه الکی جلو رفته در اصل من می خواستم یه تاپیک بحث و تبادل نظر داشته باشیم چون این نظرسنجی با داستان رابطه مستقیم داره و البته من می خواستم داستان رو به صورت جامع داشته باشیم

اونجا صحبت شد در موردش! اما کسی نبود عملی کن ـتش!

اونجا متاسفانه بیشتر در مورد رد کردن مراحل صحبت میشد تا داستان

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487
براستی که :d من 2-3 دیقه طول کشیدتا یادم بیاد این ریکوف کی بوده ...

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,551
نام
حسین
به نظر من اول old snake خودمون >:d<
بعد عشق خودم Liquid Snake وقتی روی قایق ایستاده بود می گفت بنگ بنگ چقدر حال میکردم خدا>:d<

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر