مقایسه xboxlive با psn !!!

TRUTH

کاربر سایت
Sep 7, 2006
538
راستش این تاپیک رو زدم که اطلاعات راجب این ps3live که نمیدونم اصلا اسمش چیه بدست بیاریم البته نه اطلاعات کلی بلکه جزییات و اونو با xboxlive که اکثرا بچه ها دیدن مقایسه کنیم
-----------------------
برای شروع ما تو لایو میتونیم دمو بازی ها و پچها و مراحل اضافی و ... رو دانلود کنیم که خوشبختانه resum suport هست و تو مشکل نمیندازه ادمو و چیزهایی که دانلود میکنیم خیلی راحت از تو داشبورد میشه بهشون دسترسی داشت یعنی خیلی خوب تقسیم بندی شده
و میشه چند تا چیزو تو نوبت گذاشت که پشت سر هم دانلود بشن
حالا یکی پیدا بشه در این مورد راجب ps3 به ما اطلاعات بده
لطفا جزییات رو فراموش نکنید اگه خودتون ps3 دارین و امتحان کردین که خیلی بهتر میشه:love:
-------------------------
راستش نظر سنجی واسه اینکه کدوم بهتره موردی نداره چون واضحه که کدوم بهتره ولی اگه فکر میکنین لازمه بگین

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
شنیدم اسمش xfire هست و صد در صد شکست خورده هست از همین حالا البته میگن یه سرویس مجانیه که البته مهم نیست چون اصلا سرویسی نداره که مجانی باشه مسلما Xboxlive
5 سال پیش از این خیلی بهتر بود فکر کنم تو مایه های همون شبکه PS2 باشه شاید کمی بهتر البته من قبلا یه Xfire تو pc شنیده بودم که نمی دونم ربطی به هم داره یل نه اگه نداشته باشه که یعنی اسمشم ضایع است لاقل یه چیزی میزاشتن توش X نداشت اخه:biggrin1:

TRUTH

کاربر سایت
Sep 7, 2006
538
بابا یعنی هیچ کس راجب لایو ps3 اطلاع نداره؟ ناسلامتی چند نفر تو همین سایت دارنش بیان یه چیزی بگن ما هم بی اطلاع نمونیم
اون xfire هم فکر کنم فقط مال بازی resistance بود البته من اطلاع درست ندارم اگه کسی اطلاع کامل داره و خودش تست کرده بگه

bobrez

کاربر سایت
Apr 24, 2007
26
البته توی PS3 چيزی به اسم PlaystationLive وجود نداره، اما من به طور کلی توضيح ميدم؛
شما بعد از ثبت نام (مجانی) به عنوان يک کار، به Playstation Store دسترسی پيدا ميکنی که اين فروشگاه به چند بخش تقسيم ميشه که شامل تريلر فيلمها ( فيلمهايی که ميخوان اکران بشن يا رو بلو ری بيان) تريلر و دمو بازی ها، و خريد بازی ( که خودش شامل دو بخشه: بازی برای PSP يا ps3)
و البته قابليت چت صوتی رو هم که داره، در مورد تصويری راستشو بخواين من چيزی نميدونم که ميشه از EyeToy به عنوان وبکم استفاده کرد يا نه... البته PS3 ، EyeToy رو ساپورت ميکنه چون وقتی وصل کردم تصوير اومد اما در مورد چت رو نميدونم

در حال حاضر قضيه همين جا تموم ميشه، هنوز عمر PS3 اونقدر نشده که بخوان واسه بازی ها پچ يا بسته های الحاقی درست کنند، ولی مطمئناً به زودی شاهد تغيرات زيادی خواهيم بود

اومدم نگم اما گفتم شايد واسه دوستان سو تفاهم بشه... خيلی از بازی ها هم در حال حاضر بازی آنلاين رو پوشش ميدن... من خودم از 4 تا بازی که دارم 3 تاش رو رو نت هم ميشه بازی کرد

Dracula

کاربر سایت
Jul 31, 2007
244
این اسمش PSN یا PlayStation Network هست و کاملا مجانیه و از سیستمهای پیشرفته تری نسبت به xbox live استفاده میکنه
مصلا بازی resistance راحت تا سی و دو نفر رو ساپرت میکنه ولی Xbox Live چون هنوز از سیستم P2P یا peer to peer استفاده میکنه با 16 نفر تو یه نقشه هم مشکل داره البته Xbox Live هر چی باشه از زمان Xbox1 بوده و PSN 100% تقلیدی غیر قابل انکار از اونه البته microsoft به طور قطع سیستم ها شو درست میکنه (مطمعنا قبل از عرضه ی Halo3.)

Reza-sony

کاربر سایت
Jan 21, 2007
682
کلا PS3 در زمینه شبکه و آنلاین ساپورت قویتری
در حال حاضر Playstation Store محلی واسه دانلود انواع تریلرها ، دموها ، خرید بازی و ... می باشد.
Playstation Network هم واسه بازی شبکه ای هستش.

البته سونی یه چیزی داره میده که ترکونده و اسمش Playstation Home هست.
یه دنیای کاملا مجازی که از روی دنیای واقعی ساخته شده .
به این صورت که شما درون اون شخصیت خودتونو طراحی میکنین ، خونه خودتونو طراحی میکنین و در کل به زندگی توی اون دنیای مجازی میپردازین (انگار ماتریکس داره به واقعیت میپیونده)
و دوستانتونو به خونتون دعوت میکنین و باهاشون بازی میکنین ، دوست شما یه نفر از یه جای دیگه کره زمین که توی این دنیای مجازی ممکنه همسایتون باشه.

اگه این سیستم راه بیفته ، در مقابل Xbox Live هیچ نیازی به تبلیغ نداره و حتما که روی آمار فروش PS3 تاثیر باورنکردنی خواهد داشت.

http://playstationhome.com

(( واقعا که این سونی همه چیز رو یدفعه رو نمیکنه که اگه اینطوری باشه ، دنیا یکباره متحول میشه ))

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman
البته توی PS3 چيزی به اسم PlaystationLive وجود نداره، اما من به طور کلی توضيح ميدم؛
شما بعد از ثبت نام (مجانی) به عنوان يک کار، به Playstation Store دسترسی پيدا ميکنی که اين فروشگاه به چند بخش تقسيم ميشه که شامل تريلر فيلمها ( فيلمهايی که ميخوان اکران بشن يا رو بلو ری بيان) تريلر و دمو بازی ها، و خريد بازی ( که خودش شامل دو بخشه: بازی برای PSP يا ps3)
و البته قابليت چت صوتی رو هم که داره، در مورد تصويری راستشو بخواين من چيزی نميدونم که ميشه از EyeToy به عنوان وبکم استفاده کرد يا نه... البته PS3 ، EyeToy رو ساپورت ميکنه چون وقتی وصل کردم تصوير اومد اما در مورد چت رو نميدونم

در حال حاضر قضيه همين جا تموم ميشه، هنوز عمر PS3 اونقدر نشده که بخوان واسه بازی ها پچ يا بسته های الحاقی درست کنند، ولی مطمئناً به زودی شاهد تغيرات زيادی خواهيم بود

اومدم نگم اما گفتم شايد واسه دوستان سو تفاهم بشه... خيلی از بازی ها هم در حال حاضر بازی آنلاين رو پوشش ميدن... من خودم از 4 تا بازی که دارم 3 تاش رو رو نت هم ميشه بازی کرد
اصلا اسمش psliveنیست اسمش psn هست:biggrin1::biggrin1:

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
کلا PS3 در زمینه شبکه و آنلاین ساپورت قویتری
در حال حاضر Playstation Store محلی واسه دانلود انواع تریلرها ، دموها ، خرید بازی و ... می باشد.
شما مطمئنی یک بار هم به market place xbox live سر زدی؟
Playstation Network هم واسه بازی شبکه ای هستش.
البته بازی آنلاین با بازی شبکه ای فرق داره و psnetwork اسم کل بخش آنلاین playstation هست.

DONTE SPARDA

کاربر سایت
Apr 27, 2007
216
نام
محسن
تازه home یک بازیه که باید دانلودش کنی.در حقیقت یک بازیه که باید آنلاین بازی کنی و اینطور نیست که هر کس ps3 داشته باشه home رو هم داره.ولی هر کس x360 داشته باشه XBL رو داره.:biggrin1:

GlaDOS

کاربر سایت
Jun 24, 2007
530
نام
محسن
تازه home یک بازیه که باید دانلودش کنی.در حقیقت یک بازیه که باید آنلاین بازی کنی و اینطور نیست که هر کس ps3 داشته باشه home رو هم داره.ولی هر کس x360 داشته باشه XBL رو داره.:biggrin1:

کی میگه home بازیه ؟
بعد XBL کجا Home کجا.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر