مقایسه گرافیکی کنسولی Crysis 2 - Rage

کدام یک ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    65

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
سلام دوستان .
دیدم این دو بازی با هم مقایسه نشدن گفتم یه تاپیک مقایسشون بزنم .

شما کدام یک را می پسندید ؟

یه تاپیک برا PC هم در این مورد میزنم تو انجمن PC ;)

کسانی که میخوان به هیچ کدام رأی بدن تو تاپیک نیان . چون وجود نداره نیازی هم نداره

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
این تاپیک را اصلا باید نمیزدی من سر تاپیکی که زدم گفتم. باید صبر میکردید نیمه اول سال تموم میشد و بعد اومدن kz و crysis که برای نیمه اول بودند این تاپیک را باز میکردید . اصولش همینه .
خیلی ها از من خواستن باز کنم ولی اینکار را نکردم .

نمایشها از crysis بسیار زیاده ولی از rage به غیر از یک تریلر و چندتا عکس نیست .

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,127
نام
حسین
من یه تریلر همین 2روز پیش از گیم پلی rage دیدم..گرافیکش با اون فریم وحشتناک بود.تکسچر بیداد میکرد ولی انیمیشنها افتضاح بود.دارم به این فکر میکنم یه بازی که تقریبا میشه گفت open world هست با این گرافیک و این سرعت فریم چه جوری میشه روی کنسول اجرا بشه.:-oولی باید انیمیشنهارو یه دستی بهش بکشن:dاون چیزی که من دیدم باور نکردنی بود:)

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
من یه تریلر همین 2روز پیش از گیم پلی rage دیدم..گرافیکش با اون فریم وحشتناک بود.تکسچر بیداد میکرد ولی انیمیشنها افتضاح بود.دارم به این فکر میکنم یه بازی که تقریبا میشه گفت open world هست با این گرافیک و این سرعت فریم چه جوری میشه روی کنسول اجرا بشه.:-oولی باید انیمیشنهارو یه دستی بهش بکشن:dاون چیزی که من دیدم باور نکردنی بود:)
خُب بزار این تریلر رو ما هم ببینیم ;)

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ

زکی ؟!:d

هرچند فکر کنم تاپیک را الان میبندند ولی جواب ندم میمیرم :D انیمیشنهای rage افتضاحه جدی میگی ؟ والا نمیخوام کار تکراری کنم فقط یکم برید پیشنمایشها را بخونید یکی از بهترین انیمیشنهای حال حاضر را در rage استفاده میکنند از حرکات و عکس العمل های دشمنها گرفته از در و دیوار میپرن و حتی هر قسمتی که گلوله میخوره دشمن همون قسمتش عکس العمل نشون میده و یا وقتی دارند حرف میزند تا انگشتهای طرف انیمیشن فوق العاده داره ! کافیه فقط همون قسمتی که داخل اتاق میشه و با یه پیرمرد حرف میزنه به حرکات دست و شاخکهای کلاهش و انگشتهاش نگاه کنید .

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,127
نام
حسین
زکی ؟!:d

هرچند فکر کنم تاپیک را الان میبندند ولی جواب ندم میمیرم :D انیمیشنهای rage افتضاحه جدی میگی ؟ والا نمیخوام کار تکراری کنم فقط یکم برید پیشنمایشها را بخونید یکی از بهترین انیمیشنهای حال حاضر را در rage استفاده میکنند از حرکات و عکس العمل های دشمنها گرفته از در و دیوار میپرن و حتی هر قسمتی که گلوله میخوره دشمن همون قسمتش عکس العمل نشون میده و یا وقتی دارند حرف میزند تا انگشتهای طرف انیمیشن فوق العاده داره ! کافیه فقط همون قسمتی که داخل اتاق میشه و با یه پیرمرد حرف میزنه به حرکات دست و شاخکهای کلاهش و انگشتهاش نگاه کنید .
فرخ من خودمم تعجب کردم.طرف دستشو جوری میبره بالا انگار معتاده:dالبته الان یه بار دیگه به دقت که نگاه کردم متوجه شدم بعضیهاش خوبه بعضیهاش بد.

.:Soheil:.

کاربر سایت
Mar 29, 2008
1,525
نام
soheil
فرخ من خودمم تعجب کردم.طرف دستشو جوری میبره بالا انگار معتاده:dالبته الان یه بار دیگه به دقت که نگاه کردم متوجه شدم بعضیهاش خوبه بعضیهاش بد.
خوب شاید طرف واقعا معتاد بوده :d

گرافیک Rage با 60 فریم و محیط Open در مقابل COD که با 60 فریم و محیط بسته اجرا میشه باید مقایسه بشه تا به شاهکارش پی برد . ولی کلا من نه از اول شخص خوشم میاد و نه از open بودن ... برای همین شاید از هز کدوم فقط یه نیم ساعتی بازی کنم :d

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
لطفا اینو دانلود کنید همش 15 مگه مربوط به تکنولوژی موتور id tech 5 هست که اتفاقا چند ثانیه گیم پلی بازی را نشون میده .

عجیب تر از این ویدئو من ندیدم یعنی هنوزم با دیدنش شوکه میشم همه فکر میکردند CG هست که جانکارمک گفت کاملا از موتور بازی به صورت REAL TIME روی سخت افزار اجرا میشه ! یعنی PC .

تو مصاحبه ازش پرسیدند ایا این کیفیتی که شما نشون دادید در بازی نهایی وجود داره ؟ گفت قطعا !
خلاصه من فقط دلم میخواد محصول نهایی این گرافیک باشه که اگه این کار بکنن شاهکار باور نکردنی انجام دادند که ادم وقتی فکر میکنه اگرم 60 فریم باشه .....!
یعنی من راضی هستم که کارمک بیخیال 60 فریم بشه و قدرت موتورشون را همون اول به رخ بکشن . و این کیفیت را بوجود بیاره ولی اینا اسرار دارن که با 60 فریم هم میشه ؟! حداقل کاش بیخیال کنسول میشدند و PC را خیلی بهترش میکردند و بیخیال برابر بودن باشند !

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
بیا بالا .
دیگه به اندازه کافی عکس از Rage اومده Quakecon هم نزدیکه :D

--------------------

به نظر ِ من Rage که روی کنسول سره . اگه رو PC هم از DX11 پشتیبانی کنه واقعا قورت میده کرایسیس رو با تمام احترام برای جِوات یرلی :D

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,944
نام
حسین
روpc با توجه به دایرکس 11 که از بازی فعال شد شک نکنید که کرایسیس یک سر گردن بالاتر هست ولی رو کنسول را نمی تونم نظر بدم

آخرین ویرایش:

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
من تا به حال نميايشي از نسخه پي سي ريج نديدم ...
(به غير از اون ويديوي #10
ولي روي كنسول بخوام جواب بدم به ريج راي ميدم ...
روي پي سي هم باس منتظر موند و خوده بازي رو ديد :d

ASYLUM MANAGER

کاربر سایت
Mar 17, 2011
1,329
نام
Milad
من به هر دو رای دادم...اخه هر دوتاشون استثنایی هستن...کرایسیس با اون استایل سندباکس گونه و ریج که یه اپن ورلده و این دومی که اصلا باورنکردنیه!!
منتظرم که خاطرات فال اوت-بوردرلند یک باره زنده بشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر