مقایسه سخت افزاری بین PS4 و XBOX ONE به نقل از IGN

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
تغریبا به نسله بعدی نزدیک شده ایم :) و تب و تابع در مورده اخباره نسل اینده بالا هست و IGN این رو میدونه که چقدر میتونه سخت باشه تا اخبارهای حقیقی رو در این میان انبوه اخبار به گوشه همه برسونه.
IGN قصده داره تا هفته اینده مقایسه دقیقه و کاملی رو در بین دو کنسول نسل بعد انجام بده در همه زمینه ها. روزه گذشته IGN اخباری رو در مورده بازیهای که در زمان عرضه کنسول موجود خواهند بود رو انتشار کرد و امروز :
در مورده سخته افزار کنسولها . در مورده spec ها ... در مورده اندازه و ....
شما میتونید اطلاعات جالبی رو در مورده این کنسول در عکس زیر پیدا کنید :

نکته : همه قوانین و حقوق این عکس مربوط به IGN هست و من فقط یک ترجمه از بعضی قسمتها رو انجام دادم.

قیمت و زمان عرضه

اندازه :

سخته افزار:

کنترل و backward compatibility

دوربین:

IGN قرار هست به زودی مقایسه دقیقتری رو به نمایش بزاره

منبع:
Xbox One vs. Playstation 4: The Console Specs - IGN

AWSOME12

کاربر سایت
Jul 18, 2012
83
نام
فرزین
این بحثا الکیه،من تو این نسل فن 2آتشه ی سونی بودم و هستم ولی ایکس باکس دارم،تو نسل بعد هم خودتونم میدونید ک هر کنسول ک ب جیبتون بخوره رو خواهید داشت!

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
این قسمت ساپورت حافظه ی خارجی یعنی چی؟ساپورت از چه نظر؟یعنی کلا یه آهنگی عکسی فیلمی چیزی نمیشه رو فلش ریخت زد ps4 اجرا کنه؟

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
ps4 پورت usb نداره ؟ :|

این قسمت ساپورت حافظه ی خارجی یعنی چی؟ساپورت از چه نظر؟یعنی کلا یه آهنگی عکسی فیلمی چیزی نمیشه رو فلش ریخت زد ps4 اجرا کنه؟

تو playstation blog رو الان دیدم زدن ps4 حافظه خارجی رو ساپورت نمی کنه و این خیلی بده.:|..فقط میشه هارد کنسول رو ارتقا داد.

king ps3

کاربر سایت
Jun 8, 2009
1,367
نام
プレイステーション
تو playstation blog رو الان دیدم زدن ps4 حافظه خارجی رو ساپورت نمی کنه و این خیلی بده.:|..فقط میشه هارد کنسول رو ارتقا داد.

البته دقیقش اینطور میشه که بازی ها رو نمیتونی رو هارد اکسترنال بریزی . همین

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,993
نام
محمد امین
Cloud و Kinect برتری های هستن که هیچ وقت سونی به ان نخواهد رسید و باید تلاش کنه با پایین اوردن قیمت و دادن یک سری امکانات هر چند با ضرر این ضعف رو جبران کنه
دومین ضعف PS4 که معلوم نیست هنوز بخش آنلاین و امکانات این بخش هست که نسل قبل نتونست مقابله ای انجام بده و باید دید سونی چه طوری میتونه در مقابل بزرگترین غول نرم افزاری دنیا که 300.000 هزار سرور برای XO قرار داده مبارزه کنه..؟

باقی قسمت ها هم روند مساوی رو بین دو کنسول دارن

Dastan Persia

کاربر سایت
Sep 17, 2011
578
نام
Reza
تا جایی که من میفهمم ram 8 ddr3 با ddr5 هیچ فرقی نمیکنه ! ps4 حتی از usb هم پشتبانی نمیکنه و نمیشه فیلم یا اهنگ باهاش نگاه کرد!
xbox one از 8 دسته پشتیبانی میکنه این برای کسایی که گیمنت دارند میتونه فوق العاده باشه

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,942
نام
حسین
Cloud و Kinect برتری های هستن که هیچ وقت سونی به ان نخواهد رسید و باید تلاش کنه با پایین اوردن قیمت و دادن یک سری امکانات هر چند با ضرر این ضعف رو جبران کنه
دومین ضعف PS4 که معلوم نیست هنوز بخش آنلاین و امکانات این بخش هست که نسل قبل نتونست مقابله ای انجام بده و باید دید سونی چه طوری میتونه در مقابل بزرگترین غول نرم افزاری دنیا که 300.000 هزار سرور برای XO قرار داده مبارزه کنه..؟

باقی قسمت ها هم روند مساوی رو بین دو کنسول دارن

لول !!!!!!!!!!!
شما با xbox one حال کنید که هیچ ضعفی نداره !!:))خسته نمی شی اینقدر ترول می کنه ! سونی را !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!>؟؟؟>؟>>؟؟؟>؟>؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر