مقایسه تصویری GTA V با GTA IV

McSaturday

کاربر سایت
Feb 15, 2011
399
نام
مک‌ستردی
بنام خدا،
با توجه به اینکه تاپیک قبلی (مقایسه تصویری GTA V با GTA San Andreas) مورد استقبال نسبتاً خوبی قرار گرفت، تصمیم گرفتم این تاپیک رو هم احداث کنم.
البته باید قبول کرد که مقایسه نسخه ی V با SA کار جالبی نبود و من فقط میخواستم پیشرفت سری جی‌‌تی‌ای رو بعد از 9 سال نشون بدم بهتون که واقعاً هم قابل ملاحظه بود.
خب، حالا بریم سر مبحث اصلی،
به‌نظر خود من، GTA IV در نقابل SA (سن‌اندرس) حرفی برای گفتن نداشت و نه‌تنها چیز جدیدی تو چنته نداشت (جز گرافیک بالا)، بلکه خیلی از امکانات هم کم شده بود ازش نسبت به سن‌اندرس.
نسخه ی V همه ی ما رو امیدوار کرد نسبت به آینده ی این سری! و بنظر خودم از SA هم ما رو مدت بیشتری سرگرم خواهد کرد.
تصاویر این دو بازی رو صرفاً از لحاظ گرافیکی مقایسه کرده.

- - -ویرایش - - -

منبع
پ.ن: عکسارو خودم چسبوندم به هم و رسما دهنم سرویس شد :|

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,634
نام
Ali
وسعت GTA v + تنوع مکان ها رو هم در نظر بگیرید.توی iv فقط توی محیط شهری و یجور بودیم،توی V کوه و دشت و بیابون و زیر دریا و خلاصه همه چیزو چپوندن تو بازی :d

Bellic

کاربر سایت
May 7, 2013
2,110
من فکر میکردم مقایسه 5 با sa خیلی نوستالوژیک شده ولی الان که اینو دیدم میبینم که 4 (IV) هم به تاریخ پیوست :d
درضمن اینا تصاویر نسل هفتمی نسخه 5 و 4 هست ، حتی نسل هشتم 5 نسبت به نسل هفتمش پیشرفت خیلی زیادی داشته ، و دیگه اصلا قابل مقایسه با نسخه قبلی نیست

ممنون McSaturday عالی بود

mohsen gt5

کاربر سایت
Oct 8, 2010
859
نظر شخصی خودم:
توی چهار گرافیک وسایل نقلیه, موشن بلور, انتی الیازینگ, افکت آب,فریم ریت,و رفلکس(چه رو وسایل چه رو جاده)بهتر بود.
توی پنج نور پردازی (نور محیط نه لامپ اتومبیل ها) و دراو دیستنس بهتر بود.
در ضمن تو پنج خیلی ابجکت ها پاپ آپ میشن.

Bellic

کاربر سایت
May 7, 2013
2,110
الان که نسل هشتم اومده به وضوح میشه دید که نسخه نسل هشتم gta V با نسل هفتمش اصلا قابل مقایسه نیست چه برسه به اینکه با چهار (iv) مقایسه کنیم، گرچه هرکدومش زیبایی خاص خودش رو داره و در زمان خودش بهترین بوده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر