معرفی -ality جدید + گیم پلی Mileena , Takahashi Takeda و Kung Jin در Mortal Kombat X

Miniature Rose

A Poor Man's Rose
کاربر سایت
Jun 25, 2009
2,667
به نام یگانه هستی
720P


از آنجایی که چیزی کمتر از 25 روز تا آمدن Mortal Kombat X برای نسل حاضر و PC نمانده , دیروز در Kombat Kast 6 در سایت Twitch شرکت Netherrealm به معرفی -ality جدید و به نشان دادن گیم پلی از Empress Mileena و شخصیت جدید این سری که از قبیله Shirai Ryo می باشد , پرداختند .
متاسفانه -ality جدید در واقع فقط در بخش Online مورد استفاده قرار می گیرد و چیزی شبیه Faction Kill می باشد و اگر 2 شخصی که در بازی آنلاین با یکدیگر هستند , به علت قطع کانکشن یا در آمدن از بازی مبارزه را ترک کنند , سر شخص خارج شونده ترکیده خواهد شد و شخص دیگر برنده اعلام خواهد شد . البته خیلی ها قبل از این انتظار چنین -ality را نداشتند و منتظر -ality مثل Animality یا FreindShip بودند .Empress Mileena
720P


E.Mileena که همین چند وقت پیش در تریلر Story این بازی معرفی شد دیروز Variation های او به همراه Fatality او نشان داده شد . Variation های او عبارتند از : Ethereal-teleportation , Ravenous-biting attacks و Piercing-projectiles
. در کامیک MKX شخصیت E.Mileena بعد از سقوط Emperor Shao Kahn تاج و تخت را برای خود می گیرد ولی E.Kotal Kahn جلوی او می ایستد و پادشاهی را از آن خود می کند . به همین منظور E.Mileena بر علیه او قیام می کند و ... .

Takahashi Takeda720P


شخصیت Takahashi Takeda که از قبیله Scorpion می باشد و جزو بازماندگان جنگ های قبیله ای است که توسط Kenshi نجات پیدا کرد , سبک مبارزه ای شبیه به Scorpion دارد که به همراه Cassie Cage , Kung Jin و جکلنگ بریگز گروهی را در راه اهداف خود تشکیل داده اند . این کاراکتر هم دارای 3 Variation مختلف می باشد : Shirai Ryu , Lasher & Ronan .

Kung Jin720P

Kung Jin از نوادگان Kung Lao می باشد و دارای 3 Variation به اسامی Ancestral, Bojutsu & Shaolin می باشد .

Character های معرفی شده تاکنون


 
آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

Top
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟