معرفی فروشگاه های معتبر در زمینه عرضه Xbox 360 و لوازم جانبی

M3M

کاربر سایت
Dec 23, 2007
410
به نظر شما من چی کار کنم البته این سوال رو پرسیدم ولی یه سوال از توش در اوردن :)
ارکید می خوام واسه عید پرتو گفت اضلا نمی یاریم نکست جن هم گقت هفته بعد طبق گفته بعضی از بچه های سایت هم که نکست جن 2 ماهه بارش نیومده . به جز این دو تا دیگه جای دیگه ای نیست که قابل اعتماد باشه ؟

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
به نظر شما من چی کار کنم البته این سوال رو پرسیدم ولی یه سوال از توش در اوردن :)
ارکید می خوام واسه عید پرتو گفت اضلا نمی یاریم نکست جن هم گقت هفته بعد طبق گفته بعضی از بچه های سایت هم که نکست جن 2 ماهه بارش نیومده . به جز این دو تا دیگه جای دیگه ای نیست که قابل اعتماد باشه ؟

توی بخش بازارچه

تاپیک فروش 360 با خروجی HDMI

اسم فروشنده هم پیام طل پور هست.

شخص قابل اعتمادی هست و اولین کسی هستن که Arcade اون هم با مادربورد Falcon آوردن.

دوستان زیادی هم از ایشون خرید کردن. ;)

M3M

کاربر سایت
Dec 23, 2007
410
توی بخش بازارچه

تاپیک فروش 360 با خروجی HDMI

اسم فروشنده هم پیام طل پور هست.

شخص قابل اعتمادی هست و اولین کسی هستن که Arcade اون هم با مادربورد Falcon آوردن.

دوستان زیادی هم از ایشون خرید کردن. ;)

ممنون اقا پیام رو از موقعی که اومدم 3 4 روز بعدش میشناسم می دونم ایشون خیلی هم قابل اعتماد هستن ولی حساب کتاب کردم دیدم برای من نمیسرفه چون تا کنسول ( ارکید )بیاد اینجا و هزینه کپی خور کردنو و ... تقریبا اندازه قیمت هالو میشه ( البته هالو اقا پیام )

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
ممنون اقا پیام رو از موقعی که اومدم 3 4 روز بعدش میشناسم می دونم ایشون خیلی هم قابل اعتماد هستن ولی حساب کتاب کردم دیدم برای من نمیسرفه چون تا کنسول ( ارکید )بیاد اینجا و هزینه کپی خور کردنو و ... تقریبا اندازه قیمت هالو میشه ( البته هالو اقا پیام )

از دوبی اگر 1 دونه بیاری امکان داره روت ارزونتر در بیاد چون گمرکی نمی خوره.

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
شما خودت آقا طاهر یا پسر خالته یا ممکنه خودت آقا طاهر باشی این نکستگن این طور که شما میگی هم نیست
من نه طاهرم نه اینکه ایشون پسرخالم هست فقط ازشون کنسول خریدم برخوردشون خیلی خوبه کنسول
اشغال و استوک بهت نمیندانزن تو کار تعمیر بسیار ماهر هست کنسول هایی رو زنده کرده باید میرفت تو سطل
اشغال در ضمن این فقط من نیستم که از ایشون تعریف میکنم خیلی از بچه ها تو این سایت از ایشون تعریف
میکنن چون بچه با اطلاعاتی هست هر بار زنگ بزنی نمیشه که جوابت رو نده شما اگه از ایشون خوشت
نمیاد یه بحث دیگه هست درضمن میتونی یه سر به توپخونه یا یه زنگ به فروشگاه یگانه بزنی تا بفهمی من
چی میگم

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
کجای بوشهر 360 xbox و ps3 می فروشن من خورموج هستم لطفا قیمتش رو هم بزارید لطفا آدرس دقیق

تو بوشهر آقا پیام می فروشه که تاپیکش توی بازارچه هم هست.

شمارشون هم توی همون تایپیک هست

اسم تاپیک هم اینه : فروش 360 با خروجی HDMI

xbox360

کاربر سایت
Jun 16, 2006
412
نام
پوریا
من نه طاهرم نه اینکه ایشون پسرخالم هست فقط ازشون کنسول خریدم برخوردشون خیلی خوبه کنسول
اشغال و استوک بهت نمیندانزن تو کار تعمیر بسیار ماهر هست کنسول هایی رو زنده کرده باید میرفت تو سطل
اشغال در ضمن این فقط من نیستم که از ایشون تعریف میکنم خیلی از بچه ها تو این سایت از ایشون تعریف
میکنن چون بچه با اطلاعاتی هست هر بار زنگ بزنی نمیشه که جوابت رو نده شما اگه از ایشون خوشت
نمیاد یه بحث دیگه هست درضمن میتونی یه سر به توپخونه یا یه زنگ به فروشگاه یگانه بزنی تا بفهمی من
چی میگم

منم حرف ایشون رو قبول دارم زنگ بزن یگانه ببین چه برخوردی باهات دارن
من کنسولمو از اونجا خریدم دو ماه بعد 3 چراغ شد واسه تعمیر هم 3 هفته طولش داد اخرش هم گفت درست نمیشه

M3M

کاربر سایت
Dec 23, 2007
410
از دوبی اگر 1 دونه بیاری امکان داره روت ارزونتر در بیاد چون گمرکی نمی خوره.
تقریبا چند در میاد ؟ البته مشکل اصلی من اینه که تهران نیستم و اینجایی هم که هستم ( زنجان ) فقط 1 مغازه xbox داره ! ( باورتون میشه ! ) که اونم خودش میشینه بازی میکنه :biggrin1: ولی عید میام تهران می خوام بیام تهران از همون جا بگیرم و چند روز بشینم بازی کنم ولی اگه پیدا نکردم و موند برای بعد عید 100% اقا پیام گزینه اوله ( راستی یه سوال چه جور تو تهران ارکید 400 هستش ولی اقا پیام میده 420 ولی هالو رو تقریبا 70 تومن ارزو تر میده ؟ :confused: )

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
تقریبا چند در میاد ؟ البته مشکل اصلی من اینه که تهران نیستم و اینجایی هم که هستم ( زنجان ) فقط 1 مغازه xbox داره ! ( باورتون میشه ! ) که اونم خودش میشینه بازی میکنه :biggrin1: ولی عید میام تهران می خوام بیام تهران از همون جا بگیرم و چند روز بشینم بازی کنم ولی اگه پیدا نکردم و موند برای بعد عید 100% اقا پیام گزینه اوله ( راستی یه سوال چه جور تو تهران ارکید 400 هستش ولی اقا پیام میده 420 ولی هالو رو تقریبا 70 تومن ارزو تر میده ؟ :confused: )
خوب به دلیل قیمت بد کنسول Arcade توی دوبی هست که اینطوری قیمت میدن.در ضمن شما باید بری تهران چک کنی ببینی چیزی که بهت میدن واقعا آرکید هست یا نه.

اون هم قیمتش امکان داره 40 تا 80 هزار تومان زیر قیمت ایران در بیاد.به شرط این که قیمتش پایین باشه.

ps3(payam)360

کاربر سایت
Jan 12, 2007
126
نام
پیام
والا من از چند جا تو تهران پرسیدم گفتن هنوز کسی نیاورده ارکد .میتونید ادرسش رو بدید میخوام واسشون بیارم با قیمت بهتری /البته تعداد

M3M

کاربر سایت
Dec 23, 2007
410
خوب به دلیل قیمت بد کنسول Arcade توی دوبی هست که اینطوری قیمت میدن.در ضمن شما باید بری تهران چک کنی ببینی چیزی که بهت میدن واقعا آرکید هست یا نه.

اون هم قیمتش امکان داره 40 تا 80 هزار تومان زیر قیمت ایران در بیاد.به شرط این که قیمتش پایین باشه.

البته درسته حرف شما ولی من از نکست جن پرسیدم نمی گم همه دستگاهاشون 100% درست در اومده ولی اکثرشون طبق گفته های بچه های بازی سنتر خوب بودن اون هفته که پرسیدم گفتن هفته بعد میاریم قیمتشم هول و هوش 400

والا من از چند جا تو تهران پرسیدم گفتن هنوز کسی نیاورده ارکد .میتونید ادرسش رو بدید میخوام واسشون بیارم با قیمت بهتری /البته تعداد
( اقا پیام احتمالا به اقا طاهر زنگ زدید ) گفتم شاید زنگ نزده باشید ولی 1 هفته پیش نداشتن نمی دونم شاید اورده باشن به هر حال اقا پیام اگه به جایی اوردین لطفا این جا هم بگین تا رفتنی بریم از اونجا بگیریم ( البته اگه 100 تومن نذارن روش )

آخرین ویرایش:

love20hrh

کاربر سایت
Nov 23, 2007
5
خرید

من از رایان صبا خریدم خیلی راضی هستم او آقا هم که میگه من مادربرد خریدم یه چیز دیگه بوده
به نظر من اگه پیگیری میکرد براش عوض میکردن من که باورم نمیشه

رایان صبا هم برای خرید کنسول پیشنهاد میشه

www.rayansaba.com

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر