معرفی فروشگاه های معتبر در زمینه عرضه Xbox 360 و لوازم جانبی

M.B

کاربر سایت
Feb 15, 2008
144
اینجا انگار قراره که فروشگاههای معتبر رو معرفی کنیم.
من به برو بچ شیرازی مغازه سیروس(خ.داریوش-پاساژمهدی) و مغازه هومان(چهارراه پارامونت-پاساژصدف) رو پیشنهاد می کنم.

M.B

کاربر سایت
Feb 15, 2008
144
Mass-Effect-643.jpg

armin_next

کاربر سایت
Oct 22, 2007
125
نام
ارمين
معتبر ترين جا براي خريد به نظر من فروشگاه شادي هست من همه ي كنسول هامو از اونجا خريدم خدايي تا حالا هيچ كدومشون مشكل نداشته .
اين پست بالايي پيام بازرگاني بود;)

M3M

کاربر سایت
Dec 23, 2007
410
سلام
می دونم این جا جاش نیت ولی اقای console این ارکیدی که گذاشتین چینیه ! می خواستم بدونم همه چینی هستن یا این یدونه چینیه ؟ این چینیا به درد میخورن ؟

onikzeh

کاربر سایت
Jan 9, 2008
63
نام
كاميار
سلام
می دونم این جا جاش نیت ولی اقای console این ارکیدی که گذاشتین چینیه ! می خواستم بدونم همه چینی هستن یا این یدونه چینیه ؟ این چینیا به درد میخورن ؟

XboX فقط در چين توليد ميشه!:-" شما اگر از آمريكا هم كنسول بخري چينيه! ضمناهمه جنسهاي چيني بي كيفيت نيستند مشكل از بازرگانهاي ما هست كه بخاطر سود خيلي بيشتر هميشه ارزونترين رو سفارش ميدن مثلا شما تو چين ميتوني كفش آديداس 350 دلاري بخري يا 3 دلاري!!!!!! باورتون ميشه 3 دلار!!!! يكي از بچه ها كه رفته چين اورده!!!!! :laughing::laughing:

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
سلام

دوست عزیز خط تولید کنسول XBox360 و همچنین مونتاژ اون دست شرکت های چینی هست.

gammer

کاربر سایت
Dec 14, 2007
297
نام
amir
سلام اقایون این اقا طاهری که پیش شما 360 دارا معروف ps3 هم تعمیر می کنه؟!!
مغازه داره؟!! میشه شمارش رو بدید!!!

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
سلام اقایون این اقا طاهری که پیش شما 360 دارا معروف ps3 هم تعمیر می کنه؟!!
مغازه داره؟!! میشه شمارش رو بدید!!!
من میدونم پی اس3 هم میفروشن ولی اینکه تعمیر هم میکنه من فکر نکنم ولی شمارش رو میذارم یه
زنگ بزن
66958764

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
سلام - دوستان عزیز من خودم 2 تا دستگاه از رایان صبا خریدم یدونه ps3-80gb - xbox elite و خیلی راضی هستم به شما پیشنهاد میکنم از رایان صبا بخرید

www.rayansaba.com

والا نه برخورد خوبی دارن نه خیلی قابل اعتماد هستن.

من ازشون یه مادربورد خریدم که چیزی که می خواستم خود جعبه بود اما چیزی که توی جعبه بود یه مادربورد مدل پایین بود.هر کاری هم کردم زیر بار نرفتن.

ما که خیری ندیدیم.

:arrowd:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر