معرفی فروشگاه های معتبر در زمینه عرضه Xbox 360 و لوازم جانبی

ps3lord

کاربر سایت
Dec 31, 2007
37
خوش اخلاقی خیلی خوب تو فروشندگی،ولی در هر صورت از هرجا بخرین فرقی نمیکنه چون بالا خره میره تو پاچتون:laughing: این تجربه چندین سال دستگاه خریدن منه.:biggrin1:

ps3lord

کاربر سایت
Dec 31, 2007
37
خوش اخلاقی خیلی خوب تو فروشندگی،ولی در هر صورت از هرجا بخرین فرقی نمیکنه چون بالا خره میره تو پاچتون:laughing: این تجربه چندین سال دستگاه خریدن منه.:biggrin1:

kane

کاربر سایت
Apr 18, 2007
857
نام
شایان

آره باهات موافقم .انتخابه بینه بد وبد تره:laughing:

anathema&sin

کاربر سایت
Jan 11, 2008
117
نام
آیدین
سلام...
من یه پرمیوم دارم که مشکل 3 چراغ داره و دیگه ازش قطع امید کردم.
حالا میخوام از این مدلایی که مادربورد فالکون دارن بخرم....
1.شما از بین halo edition , elite , premium کدوم رو پیشنهاد میکنید(قیمت هم بدید لطفا)؟؟؟
شنیدم الایت و هیلو ریجن آسیا ندارن ...اما من حتما ریجن آسیا میخوام چون 30 تا بازی که دارم اکثرا آسیا هستن.
2.اگه الایت یا هیلو بگیرم میتونم ریجنشو به آسیا تغییر بدم؟
3.یه جای خوب اگه سراغ دارید لطفا شماره تلفن بدید من زنگ بزنم.

آخرین ویرایش:

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
دوستان احیانا کسی در بوشهر کسی رو سراغ نداره واسه فروش 360؟

آقا پیام هستن... اتفاقا ایشون یکی از فعالترین و بروزترین فروشنده های XBox هم هستن... اگر خواستین بگین شمارشون رو براتون PM کنم...
حضور بوشهری ها باید فعالتر از اینا بشه...
ان شاالله سال دیگه اومدم بوشهر ، شاهد حضور هر چه بیشتر بوشهری ها خواهیم بود...;)

silent_hill54

کاربر سایت
Jan 6, 2008
913
آقا پیام هستن... اتفاقا ایشون یکی از فعالترین و بروزترین فروشنده های XBox هم هستن... اگر خواستین بگین شمارشون رو براتون PM کنم...
حضور بوشهری ها باید فعالتر از اینا بشه...
ان شاالله سال دیگه اومدم بوشهر ، شاهد حضور هر چه بیشتر بوشهری ها خواهیم بود...;)
آآره ممنون میشم.حتما شمارش رو بفرستید.
شما ایشون رو میشناسید؟ از نظر اعتماد و کار درستی میگم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر