معرفی شدن حالت سوم شخص و DLC داستانی برای بازی Resident Evil Village

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
کپکام در رویداد اخیر خود از DLC جدید بازی Resident Evil Village رونمایی کرده که شامل یک اکسپنشن داستانی جدید، محتویات جدید برای مود Mercenaries و یک حالت سوم شخص برای بازی اصلی می‌شود. با بازی‌سنتر و جدیدترین اخبار بازی همراه شوید.

اکسپنشن بازی Resident Evil Village

حدود یک سال پیش بود که شرکت Capcom ساخت DLC داستانی برای آخرین نسخه از سری رزیدنت ایول را تأیید کرد. در طول یک سال اخیر هیچگونه اطلاعاتی از این DLC منتشر نشد، اما ناشر ژاپنی در رویدادی که ساعاتی پیش برگزار کرد، بالاخره اولین جزئیات آن را با طرفداران به اشتراک گذاشت.

اول از همه، اکسپنشن داستانی بازی Shadows of Rose نام دارد و وقایع آن 16 سال پس از داستان Village رخ می‌دهد. همان‌طور که از نام اکسپنشن پیداست، بازیکنان کنترل شخصیت رز، دختر ایتن وینتر را در دست خواهند گرفت و به ذهن خودآگاه Megamycete سفر خواهند کرد؛ جایی که رز در آن نه‌تنها با موجودات و هیولاهای مختلف مقابله خواهد کرد، بلکه محیط پیرامون نیز دشمن کشنده‌ای برای او محسوب می‌شود. همچنین کپکام طی تصمیمی غافلگیرکننده اعلام کرد که اکسپنشن Shadows of Rose تنها به‌صورت سوم شخص قابل بازی خواهد بود.

محتویات دیگری که به عنوان بخشی از DLC جدید معرفی شد، موارد بیشتری را به مود Mercenaries اضافه می‌کند. لول‌های جدید بخشی از این محتویات هستند و شخصیت‌های قابل بازی جدیدی از جمله کریس ردفیلد، هایزنبرگ و البته لیدی دیمیتریس نیز به این بخش اضافه می‌شوند.

در پایان نیز اعلام شد که DLC جدید حالت سوم شخص را نیز به بازی اصلی می‌آورد. خریداران دی ال سی قادر خواهند بود تا Resident Evil Village را از ابتدا تا انتها با حالت سوم شخص و همراه با انیمیشن‌های جدید تجربه کنند. این بدین معناست که بازیکنان چهره ایتن وینتر را نیز خواهند دید.

تمام محتویات معرفی شده در تاریخ 28 اکتبر امسال (6 آبان) در قالب دی ال سی Winter Expansion منتشر خواهند شد. کپکام همچنین از نسخه Gold Edition بازی نیز رونمایی کرد که به همراه بازی اصلی، تمام DLCهای جدید معرفی‌شده را در بر دارد و در تاریخ ذکر شده عرضه می‌شود.

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,332
من هنوز نسخه هشت رو بازی نکردم. تمایلی هم ندارم حقیقتش. ازین مود سوم شخص گیم پلی ای هست؟
کل بازی گویا میشه سوم شخص بازی کرد + DLC جدیده

انتظارم از بسته الحاقی داستانی بیشتر بود . اکشن و ترس و گذشته بانو و بقیه و روستا نه این داستان توهمی

من هنوز نسخه هشت رو بازی نکردم. تمایلی هم ندارم حقیقتش. ازین مود سوم شخص گیم پلی ای هست؟
فوق العاده زیبا هست . من روز اول اشتراکی رفتم دو بار . اتمسفر فوق العاده ای دارد

• Like
Reactions: Taha75 and DoReMi

1mohsen

کاربر سایت
Jun 20, 2022
56
نام
محسن
چقدر بدبخت شدیم که برای دوربین سوم شخص هم باید منتظر DLC و محتوای اختصاصی باشیم! شانس بیاریم پولیش نکنن! حالا نمیشد دوربین سوم شخص رو از همان اول توی تنظیمات آپشن میزاشتن؟

• Smile
Reactions: Taha75

jijabig23

کاربر سایت
Sep 25, 2015
648
نام
Ro.s
چقدر بدبخت شدیم که برای دوربین سوم شخص هم باید منتظر DLC و محتوای اختصاصی باشیم! شانس بیاریم پولیش نکنن! حالا نمیشد دوربین سوم شخص رو از همان اول توی تنظیمات آپشن میزاشتن؟
کلا پولیه. در ضمن ساخت یه بازی با گیم پلی سوم شخص با اول شخص فرق میکنه. صرفا یه گزینه ساده نیست تغییر دوربین.

• Like
Reactions: porfesor and Taha75

1mohsen

کاربر سایت
Jun 20, 2022
56
نام
محسن
کلا پولیه. در ضمن ساخت یه بازی با گیم پلی سوم شخص با اول شخص فرق میکنه. صرفا یه گزینه ساده نیست تغییر دوربین.
چی پولیه؟ تغییر دوربین؟!:|
مگه من گفتم ساده است؟! عرض کردم قدیما این آپشن ها رو از همان اول توی بازیها میزاشتند، اینطوری نبود که برای زاویه دوربین هم گرو کشی کنند یا پول اضافه طلب کنند!

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,641
نام
طاها
بازی اول شخص که ترسناک تره توی این ژانر

• Like
Reactions: 1mohsen

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,094
نام
مــاکــان
من فکر نکنم این دوربین سوم شخص تحت DLC بفروشن ، چون بخشی از گیم پلی و ویژگی بازی هست.
مثل اینکه بگیم با فلان DLC گرافیک بازی بالاتر میره یا RTX اضافه میشه و فلان...
این موارد همیشه رایگان هستن.

صرفا فکر کنم همزمان با DLC یا بعدش این قابلیت هم اضافه بشه.

• Like

1mohsen

کاربر سایت
Jun 20, 2022
56
نام
محسن
بازی اول شخص که ترسناک تره توی این ژانر
منظور من کم فروشی سازنده بازی بود، نه اینکه این دوربین بهتره یا آن. دیگه امروزه وقتی هر بازی رو ۶۰ دلار میخرید دوربین روی شانه چیز تحفه ای نیست که از اول روی بازی نباشه و بخواد بعداً روی dlc اضافه بشه. کنسول میان نسلی رو هم همینجوری تو پاچه گیمرا کردند و اکوسیستم منسجم کنسول رو خراب کردند.

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
2,091
نام
MohammadAli
در مورد دی ال سی نظر من اینه که
میخان کلا پرونده خانواده وینترز رو تو این نسخه ببندن. با اون کلیف‌هنگر آخر RE8 همه انتظار داشتیم که رز شخصیت اصلی نسخه نهم باشه ولی مثل اینکه اینطور نیست و تو این نسخه‌ داستان ایتن و دخترش تموم خواهد شد. و احتمالا اگه RE9 بخاد ادامه این قضایا باشه شخصیت اولش یا یکی از شخصیتاش کریس خواهد بود و به فاسد شدن BSAA میپردازه. شاید بالاخره شاهد بازگشت زامبی‌ها هم باشیم.

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
در مورد دی ال سی نظر من اینه که
میخان کلا پرونده خانواده وینترز رو تو این نسخه ببندن. با اون کلیف‌هنگر آخر RE8 همه انتظار داشتیم که رز شخصیت اصلی نسخه نهم باشه ولی مثل اینکه اینطور نیست و تو این نسخه‌ داستان ایتن و دخترش تموم خواهد شد. و احتمالا اگه RE9 بخاد ادامه این قضایا باشه شخصیت اولش یا یکی از شخصیتاش کریس خواهد بود و به فاسد شدن BSAA میپردازه. شاید بالاخره شاهد بازگشت زامبی‌ها هم باشیم.
دقیقا همینجور ـه طبق تریلر DLC داستان رز 16 سال بعد نسخه هشتم اتفاق میوفته (همه فکر میکردن به خاطر ملد رز سریع رشد کرده که اینجور نبود) واسه همین بعیده اینا بخوان یهو 16 سال شخصیت های اصلی سری رو پیر کنن پس مختومه کردن داستان خانواده وینتر خیلی منطقی تر ـه

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,224
من که خودم به شخصه سوم شخص بیشتر دوست دارم حرکت خوبیه و اینکه سوم شخص درست و حسابی که گلیج نشه زمان می بره ساختش البته تجربه ثابت کرده شرکت ها کل کار گروهیشون برای اپدیت کردن بازی در حد یک فن مید خوب یک نفره هم نیست مشابه نسخه HD همین RE 4 که با اختلاف خیلی خیلی زیادی بهتر از نسخه ULTIMATE HD خود کپکام شد تازه قبلش HD هم داده بود التیمیتش شده بود اون
اینم البته بگم من مورد علاقه ترین سبک مورد نظرم اول شخص هست ولی برای RE ها سوم شخص ترجیح می دم
زمانش هم رسیده که برای RE بعدی دستی به سر و روی فیزیک و انیمیشن های سبک بازی بکشن که ادم حس ترکوندن بادکنک بهش دست نده

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر