معرفی رسمی ((devil may cry 4((xbox 360 version

jj20

کاربر سایت
Jun 21, 2006
1,013
نام
jj20
به گفته capcom بازی dmc4 هفته آینده به طور رسمی در نمایشگاه Leipzig برای کنسول xbox 360معرفی خواهد شد این در حالی بود که capcom به مدت زیادی در انحصار سونی بود و شایعاتی بر اعلام کپکام مبنی بر اینکه : آمدن شماره چهارم این بازی برای xbox360 به خوبی ps3 ساخته و روانه بازار میشود.
خبرهایی برای انتشار این بازی برای پایان سال میلادی امسال شنیده میشود و این که بازی به نمایش در آمده درLeipzig بسیار نزدیک به نسخه نهایی آن است.
منتظر خبرهای بیشتر بعد از رونمایی بازی هستیم.
devilhascriedflames4.jpg

According to Capcom (via 1UP), Devil May Cry 4 for the Xbox 360 will be making its first official appearance at the Leipzig Games Convention next week. A longtime Sony exclusive, Capcom made waves earlier this year when they announced that the fourth game in the series would be heading to the Xbox 360 as well as PS3. Given that the game is scheduled to drop by the end of the year, we're expecting the version on display at Leipzig to be near final. We're sure there will be tons of DMC4 coverage next week, and you can be sure we'll be keeping an eye out for it.

jj20

کاربر سایت
Jun 21, 2006
1,013
نام
jj20
امین جون اول که اینو نوشتی فکر کردم خبرم تکراریه ولی وقتی وارد شدم فهمیدم میگی مطلبو باید اونجا میدادم.
ولی من 2 تا دلیل دارم:
1.اصلا حواسم به اونجا نبود
2.این همه ادم اومدن خبرای ما رو از نو گزاشتن بعدش هم میگن الکی هی دلیل میارن
تاپیک تکراری زدن کسی هم هیچی بهشون نمیگه تونقت شما میای به ما میگی باید تو اونجا پست میدادی خبرتو
شما هم خودت شاهد بودی
مثل اینکه امروز دنیا با ما ور افتاده
236.gif
236.gif
276.gif
283.gif
268.gif
223.gif

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر