معرفی بازی The Arcuturs - اولین بازی نسل جدید و Open World ایرانی ساخته شده در Unreaal Engine 4

نظر شما در مورد این سبک بازی های داستان محور و Open World برای پلتفرم های موبایل چیست؟

 • موافقم هستم و حمایت می کنم

  رای‌ها: 0 0.0%
 • زیاد تمایلی به این سبک بر روی موبایل نیستم

  رای‌ها: 0 0.0%
 • مخالفم

  رای‌ها: 0 0.0%

 • مجموع رای دهنده‌ها
  0

HandMade-Dev

کاربر سایت
Oct 19, 2016
1
نام
کیهان یعقوبیان
در چند سال گذشته شاهد پیشرفت و افزایش ساخت بازی های ایرانی و انتشار عناوین متفاوتی تهت پلت فرم های موبایل بودیم.
طی چند سال اخیر ما سخت کار کردیم و تلاش کردیم تا تجربه و آگاهی لازم برای کار با موتور پر قدرت Unreal 4 را بدست آوریم و در این پست می خواهیم عنوانی متفاوت را به شما معرفی کنیم ،
این عنوان The Arcturus نام دارد ، Arcturus (آرکتورس) نام سرزمینی است که تمامی اتفاقات و داستان در آن جریان دارد ، این سرزمین پس از پشت سر گذاشتن جنگ داخلی صد ها سال در صلح و آرامش به سر می برد تا زمانی که موجوداتی از نژاد Orac ( تصرف کننده ی جهان ها ) برای تصرف Arcturus به آن حمله ور می شوند و از اینجاست که داستان آغاز می شود ، کشور ها و ارتش ها شکست می خورند و این سرزمین به تصرف Orac ها در می آید ، دو سال از حمله و سقوط این سرزمین می گذرد ، مردم این سرزمین به مقاومت خود ادامه می دهند و اینجاست که شما وارد داستان می شوید ، شما به عنوان یک فرمانده کهنه کار رهبری یکی از ارتش های مردمی را بر عهده دارید ...این بازی به صورت سریالی ارائه می شود و هر قسمت در محیط و فضای جدیدی اتفاق خواهد افتاد.

قسمت اول

پس از پیروزی در چند نبرد شما و لشکرتان به عنوان نیروی پشتیبانی در حال حرکت به سرزمین های غربی هستید ، اما در میسر توسط لشکریان Orac غافلگیر می شوید ، تعداد زیادی از افراد شما کشته و ما بقی و شما به زندانی به نام Drac در کوهستان های غربی فرستاده می شوید ، شما باید در این قسمت تلاش کنید تا افرداتان و خودتان را از زندان نجات دهید ، این قسمت به منظور تعیین روال داستان Open World نخواهد بود اما شما هم چنان حق انتخاب را خواهید داشت.

قسمت دوم

طی اتفاقاتی شما از زندان فرار میکند و از دهکده ای در آن نزدیکی سر در می آورید ، از این قسمت است که شما سبک Open World را بر روی گوش موبایلتان تجربه خواهید کرد! شما قادر خواهید بود که به تمامی خانه ها سرکشی کنید و یا به افراد دهکده در کار هایشان کمک کنید و به جهان بیرون بروید و هر وقت که دوست داشتید داستانتان را ادامه دهید.
همچنین در این قسمت سیستم روز و شب قرار داده شده است تا تجربه ای متفاوت را برای شما بوجود آورد.نکات فنی بازی


ما در این عنوان سعیمان را کردیم تا آزادی بازیکن را رعایت کنیم ، شما می توانید دیالوگتان را خودتان انتخاب کنید و تصمیمات بازی را خودتان بگیرید ، اینکه در نهایت پیروز شوید یا شکتست بخورید به شما بستگی دارد! ممکن است کارکتری که دوست دارید به دلیل عدم توانایی شما کشته شود یا اینکه توسط شما نجات پیدا کند!

سیستم نبرد این بازی به گونه ای طراحی شده است که شما با استفاده از تاکتیک های خود بتوانید دشمنان را شکست دهید. هم چنین پازل ها و تله های زیادی در بازی قرار داده شده و شما برای عبور از آن ها باید خلاقیت به کار دهید.

همچنین سکانس ها و فیلم های زیادی در بازی قرار داده شده است تا داستان بازی را بصورتی جذاب برای شما روایت کند.

ما تمام تلاش خود را کردیم تا بازی را در کم حجم ترین حالت ارائه کنیم و حجم بازی را از 900 مگ به 350 مگ کاهش دادیم.نکات گرافیکی

با کمک موتور پر قدرت Unreal 4 توانستیم گرافیک بازی را در عین بهینه بودن تا سطح بالایی ارتقاء دهیم و فضا و نورپردازی های زنده و زیبایی را در بازی فراهم آوریم.

در تصویر زیر می توانید مقایسه گرافیک موبایل و کامپیوتر بازی را مشاهده کنید.سیستم ساخت کارکتر بازی

این سیستم به شما این امکان را میدهد تا کارکتر خود را آنگونه که دوست دارید تغییر دهید! از چشم تا موی صورت و تتو تا لباس و ...
همچنین شما قادر خواهید بود در قسمت دوم نام و ملیت خود را انتخاب کنید.

لازم به ذکر است هیچ گونه سیستم پرداخت یا خرید درون شبکه ای در بازی قرار داده نشده و شما نیازی به پرداخت مالی برای خرید این آیتم ها ندارید ، ماموریت ها و کمک های شما به اندازه ی کافی به شما جایزه می دهد تا بتوانید با آن ها ایتم های بازی را خریداری کنید.

در هر قسمت علاوه بر اضافه شدن داستان و محیط امکانات و اصلحه های بیشتری به بازی اضافه میشود.

در پایان ، ما تمام تلاشمان را کردیم تا محصولی در سطح جهانی به بازار ایران عرضه کنیم و این بازی در 5 قسمت مختلف ارائه میشود.

مراسم رونمایی و اکران بازی در دو تا سه هفته ی آینده خواهد بود و بازی بعد از این مراسم منتشر خواهد شد.

شما می توانید آخرین اخبار و تریلر های بازی را در سایت ما مشاهده کنید :

THE ARCTURUS | HANDMADE

عکس هایی از محیط بازی و آنچه خواهید دید:

تریلر ها:

 

Attachments

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

Top
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟