معرفی بازی فوق العاده ی ایرانی( ارتش فرازمینی ) + تریلر

ps vita

کاربر سایت
Aug 19, 2011
561
داستان بازی :

داستان ارتش های فرا زمینی روایتی است از جنگ های آینده ی انسان ها به منظور تامین منابع انرژی.

سبک بازی:
تیر اندازی اول شخص (First Person Shooting)

زمان تولید فنی بازی :
اواخر سال 91

اطلاعات بیشتر پیرامون این بازی در آینده ای نزدیک منتشر می شود.

تصاویر :

Irgf-ET-Armies-Screenshot-1.jpg

Irgf-ET-Armies-Screenshot-2.jpg

Irgf-ET-Armies-Screenshot-3.jpg

Irgf-ET-Armies-Screenshot-4.jpg

Irgf-ET-Armies-Screenshot-5.jpg

Irgf-ET-Armies-Screenshot-6.jpg

Irgf-ET-Armies-Screenshot-7.jpg

Irgf-ET-Armies-Screenshot-8.jpg

تصاویر هنری :
et02.jpg

et05.jpg

et09.jpg

et06.jpg

et03.jpg

et01.jpg
خب تریلر ها هم رسید داغ داغ

---------- نوشته در 01:19 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:16 PM ارسال شده بود ----------

انصافا بازی های ایرانی دارن پیشرفت زیادی می کنند البته به غیر از چند تا بازی که ....
فقط دوستان گیمر نیز باید حمایت کامل خودشون رو نشان دهند.

تریلر هم عالییییییی بود!
دمشون گرم

آخرین ویرایش:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,364
نام
Majid
باید یک تریلر بیاد تا کیفیت بازی معلوم بشه اون اسلحه و وسیله پرنده تو موتور udk هست
نه
اسلحه که اصلا نیست
اون پرنده هم اونی که تو فکر میکنی نیست
خوب دقت کن

من خوذم یو دی کی بازم داداش

---------- نوشته در 03:32 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:27 AM ارسال شده بود ----------

آقا من خودم شخصا از بازی خوشم اومد خیلی خوب درست کردن از همه نظر

خودمم خیلی UDK کار کردم و الانم میکنم با این موتور خیلی خوب درست کردن انیمیشن و طراحی اون اسلحه خیلی خوبه

ولی اسلحه کامل شبیه اسلحه های Crysis هست و اون اولم که اسم شرکت و ... رو میاره همون effect بازی BF3 رو بهش دادن اگه دقت کرده باشین

aliatlas

کاربر سایت
Jul 16, 2008
1,922
صبر کنید بازی بیاد بعدش بگید خوبه یا بد
مشکل اینجاس که دو طرف قضیه افراط میکنن
یکی میگیه ما با این بازی میزنیم تو دهن استکبار,یکی میگه بازیش آشغاله
پیشرفت یه شبه نمیشه که,باید اینقدر بازی مشکل دار بسازند تا کم کم نواقضش برطرف بشه
انتقاد پذیر تر باشیم وضع بهتر میشه در ضمن,با به به و چه چه به جایی نمیرسیم

ps vita

کاربر سایت
Aug 19, 2011
561
صبر کنید بازی بیاد بعدش بگید خوبه یا بد
مشکل اینجاس که دو طرف قضیه افراط میکنن
یکی میگیه ما با این بازی میزنیم تو دهن استکبار,یکی میگه بازیش آشغاله
پیشرفت یه شبه نمیشه که,باید اینقدر بازی مشکل دار بسازند تا کم کم نواقضش برطرف بشه

دمت گرم

Insomniac

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,397
نام
امیر حسین
دستشون درد نکنه. واقعاً نسبت به بقیه بازی های ایرانی خیلی برتری داره ولی :

با بابک توی نمایشگاه ازشون پرسیدیم از کی ساخت بازی شروع شده، گفتن 4 ماه. گفتیم کی میاد؟ گفت سال دیگه همین موقع. ازشون پرسیدیم همه مدل ها و ... هم طراحی خودتونه؟ گفتن آره.

حالا دیگه قضاوت با خودتون که چی می خواد از آب در بیاد.

DieDie

کاربر سایت
Feb 28, 2010
2,772
برای بار دهم , اوکی!! استودیوها میان برای صرفه جویی تو وقت و هزینه با انجین ها و ابزارهای توسعه آماده بازی میسازن. ایناییم که تو ایران دارن با ابزار udk بازیه ارتش فرا زمینیو درست میکنن دستشون درد نکنه!! خوب دارن پولشو میگیرن فی سبیل الله که کار نمیکنن.
من فقط سوال دارم پس الان که این بازیو دارن با ابزار udk میسازن که به ابزار بازی سازی آماده ساخت شرکت Epic games واقع شده در ایالات متحده آمریکاس که با همکاری کمپانیهای chipset سازی گرافیک دنیا مثل nvidia و amd توسعه داده شده چیش باعث غروره ایرانیه؟ اینکه مثلا تو کشور ما یه عده هستن که بلدن با udk کار کنن باعث افتخاره؟ پس الان ما فتوشاپ کار ماهر و autocad کار ماهرم زیاد داریم اونم حتما اونم باعث افتخاره دیگه!!!

این پست من تو دوصفحه قبله:

ساخت بازی فقط با انجین بازی نیست ولی 95 درصد بخش کار همون engine بازی هست که باید این تکنولوژی رو داشته باشه با سخت افزار ارتباط سطح پائین بهینه برقرار کنه تا بتونه از قابلیت سخت افزار استفاده کنه بازیو رندر کنه و هوش مصنوعی و محاسبات بازیو کنترل کنه 5 درصد بقیه میره تو مدل سازی و داستان سازی که تکنولوژی نمیخواد. حالا کاری ندارم که UDK خودش ابزارهای Mix و ادیت صدا و تصویر و مدل سازی و ... داره یعنی یه package آمادس و integrated development environment (IDE) به حساب میاد به قول یه سایت خیلی معروف:

آخرش من با این حرفا کار ندارم میخوام بدونم ربط استفاده از یه انجین آماده با غرور ایرانیو دشمن چیه؟

داداش شما چرا متوجه نیستی؟ این بازی نشون میده تو ایران چند نفر بلدن با 3 unreal engine بازی بسازن! غرور نداره!؟؟؟
کلا غرور ما ایرانیا عامل بدبختیمونه!!! یه نگاه به این لیست بندازین:
برق
تلگراف
تلفن
ماشین
هواپیما
کامپیوتر
موبایل
اینترنت
تلویزیون
ما ه وا ره
پنی سیلین
و.......
به خدا قسم به خدا قسم اگه یکی از اینارو ایرانیا ساخته بودن الان یه عده اینجا میومدن میگفتن همه دنیا صبح که از خواب بیدار میشن باید قبله رو بکنن طرف ایران 20 رکعت نماز بخونن... ولی یه نگاه به تاریخ ایران بندازید این مملکت به خاطر همین غرور کاذب و خیانت و خود پرستی ما ایرانیا فقط 5 دفعه سقوط کرده.
اسکندر مقدونی
تیمور لنگ
چنگیز مغول
عمر بن خطاب
محمود افغان
آقا اگه قراره چیزی مایه غرورمون باشه باید یه چیزی باشه که باعث غرور واقعی باشه نه غرور کاذب که مملکتمون پیشرفت واقعی کنه برای همه مردم دنیا راه زندگی بهتر و آینده با سعادت تر باشه با شعار و مرده باد گفتنو توهم تو خالی فقط درجا میزنیم اینقدر این ملت مرده باد مرده باد کرده که عن قریبه همون مرده ها سر از گور در بیارن یقمونو بگیرن.
تازه گیام مد شده هر کسی به هر چیزی انتقاد داشته باشه میان بهش انگ میزنن تو داری پیشرفتای مارو کوچیک جلوه میدی. اگه قراره با پیشرفتهای کوچیک دچار غرور بزرگ و کاذب بشیم پیشرفت نکنیم بهتره.

M4JiD

کاربر سایت
Feb 8, 2008
2,610
نام
defective pixel
این روزا کوبوندن بازی ایرانی کلاس داره . حالا میخواد تاپ باشه یا اشغال. نشستی تو خونت از هیچ کدوم از مشکلات خبر نداری ( تحریم و بودجه و هزار کوفته دیگه ) غر هم میزنی ؟

@DieDie : شما هم که میگی توانایی موتور بازیه افتخار نکنین ,هزار تا بازی با همین موتور ساخته شدن و اشغالی بیش نبودن حتی به همین بازی که 4 تا تازه کار ساختن هم نمیرسن.
ساخت چنین بازی افتخار داره حالا چه شما خوشت بیاد چه نیاد.

پ.ن.این بازی هم که با UDK ساخته شده رو نمیشه انتشار کرد مگر با لایسنس که به ماها نمیدن.

پ.ن.دوبله و صدا گزاری افتضاحه.انیمیشن ها هم خیلی جای کار داره.

DieDie

کاربر سایت
Feb 28, 2010
2,772
این روزا کوبوندن بازی ایرانی کلاس داره . حالا میخواد تاپ باشه یا اشغال. نشستی تو خونت از هیچ کدوم از مشکلات خبر نداری ( تحریم و بودجه و هزار کوفته دیگه ) غر هم میزنی ؟

@DieDie : شما هم که میگی توانایی موتور بازیه افتخار نکنین ,هزار تا بازی با همین موتور ساخته شدن و اشغالی بیش نبودن حتی به همین بازی که 4 تا تازه کار ساختن هم نمیرسن.
ساخت چنین بازی افتخار داره حالا چه شما خوشت بیاد چه نیاد.

پ.ن.این بازی هم که با UDK ساخته شده رو نمیشه انتشار کرد مگر با لایسنس که به ماها نمیدن.

پ.ن.دوبله و صدا گزاری افتضاحه.انیمیشن ها هم خیلی جای کار داره.

ببخشید من نمیدونستم شما این بازیو تا تهش رفتی نتیجه گرفتی از 1000 تا بازیه دیگه بهتر بوده.
شما هم اگه دوست داری به این چیزا افتخار کنی افتخار کن کسی که جلوتو نگرفته! من نظرمو گفتم.

mrwalt

کاربر سایت
May 9, 2011
70
نام
farhad
بجای اینکه تشویق کنین انرژی بگیرن بازی سازای ایرانی این حرف هارو میزنین؟
همین ادمایی مثل شما باعث شدن عقب بمونه ایران دیگه

DieDie

کاربر سایت
Feb 28, 2010
2,772
عزیزم ما هم تشویق کردیم بازی که گیم پلی و بقیه چیزاش مشخص نیست راجبش نظر بدیم یه عده جو زده اومدن گفتم ایول عجب پیشرفتی کرده ایران بازی گرافیکش خیلی بالاس ما هم گفتیم گرافیکش ربطی به ایران نداره واسه خاطر استفاده از یه انجین جدیده که اینطوریه یه عده هم اومدن فاز وطن پرستی fake واسه ما گرفتن...
اتفاقا منم نظرم اینه که آدمایی که واسه هر چیزی الکی ذوق مکنن باعث این عقب موندگیه ایرانن.

8030

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,445
نام
mohammad
:))

به یزدان قسم گر ما خرد داشتیم کجا این سرانجام بد داشتیم .

حیف شما بود که زود رفتی :((

.:MEHRAN:.

کاربر سایت
Jun 28, 2012
265
نام
Mehran
واقعا که ایرانیا خیلی پیشرفت کردند.

ولی حیف که فکر نکنم هیچ وقت برای ویتا بیاد .اگه میومد با اون دو تا پد لمسیش خیلی حال میداد.

M4JiD

کاربر سایت
Feb 8, 2008
2,610
نام
defective pixel
ما هم گفتیم گرافیکش ربطی به ایران نداره واسه خاطر استفاده از یه انجین جدیده که اینطوریه یه عده هم اومدن فاز وطن پرستی fake واسه ما گرفتن...
یعنی چی این حرفت ؟ یعنی پس فردا هر بازی که گرافیکش خوب بود Award های بهترین گرافیک رو بدیم به سازنده انجین ؟
الان بتمن گرافیکش خوبه به سازنده هاش ربطی نداره ماله انجینه ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر