معرفی بازیهای تاپ (Top Games)

Mehdiiiii

کاربر سایت
Sep 27, 2005
46
سلام
فکر کنم با توجه به اسم تاپیک
نیازی به توضیح نداشته باشه
تو این تاپیک بازیهای تاپ رو که در بازار موجود هستند معرفی می کنیم
اما هدف از معرفی :
- جهت آشنا شدن با بازیها
- استفاده از نظرات همه دیگه در مورد بازیها
- پیشنهاد خرید بازیها
و ...

یه خواهش کوچیکم که داشتم اینه که
صددرصد تمام ویژگی ها مهم و اصلی مثل اسم و سبک و تاریخ انتشار و ناشر و ... رو بیان کنید
فقط بازیهایی که در بازار ایران موجود هستند !!!

امیدوارم که تاپیک خوبی بشه

Mehdiiiii

کاربر سایت
Sep 27, 2005
46
ظاهرا کسی منظورم رو متوجه نشده نده
منظورم این بود که
تو این تاپیک نقد و بررسی مختصری نسبت به بازیهایی که ارزش خریدن دارند نوشته بشه
که بچه ها با اون بازی آشنا بشن و در صورتی که از اون بازی خوششون اومد بتونن تهیش کنن

به عبارتی اسم تاپیک رو میشه اینجوری هم بیان کرد
نقد و بررسی بازیهای که ارزش خریدن دارند

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
البته تاپیک "پیشنهاد برای خرید بازیها" که Adema جان میچرخوندنش هم تقریبا همین هدف رو دنبال میکرد و فکر میکنم اگه تو همون تاپیک ادامه بدیم بهتر باشه ... اگه هدف این تاپیک فرق میکنه یه مقدار بیشتر توضیح بده مهدی جان

حالا برای شروع من بازي Stubbs the Zombie in Rebel without the Pulse رو معرفی میکنم ... البته خودم تو بازار ندیدمش ولی عماد گفت که اومده و الان تو بازار ایران هست

سبک : Action / Adventure + کلی نوآوری

سازنده : Aspyr

ناشر : WideLoad

تاریخ انتشار : 21 نوامبر (حدود 1 هفته پیش)

توی آخرین شماره بازیرایانه هم توضیحاتی در مورد این بازی میتونید پیدا کنید ... در این بازی در نقش یه زامبی بازی میکنید. Edward Stubblefield یه دوره گرده که سالها پیش مرده و بعدها روی قبرش یه شهر جدید بنا شده به طوریکه برای روح Stubb مزاحمت ایجاد شده و حالا روح Stubbs در قالب یه زامبی قصد داره تا از مردم اون شهر انتقام بگیره ... بازی به صورت سوم شخص هست و در هر لحظه از بازی که بخواید میتونید دست Stubb رو از بدنش جدا کنید و بازی رو در نقش دست Stubb ادامه بدین ! از موتور گرافیکی آپدیت شده Halo 1 در این بازی استفاده شده (سازنده این بازی آقای الکساندر اسکورپیون قبلا در شرکت Bungie کار میکرده و در ساخت Halo 1 هم نقش داشته) ... شاید گرافیک چندان بالایی نداشته باشه ولی GamePlay و داستان خیلی خوبی داره و البته بازی فوق العاده خشنی هم هست ... پر از خونریزی ... به جز PC برای XBOX و Mac هم منتشر شده .... نسخه XBOX از گیم اسپات امتیاز 7.8 رو گرفته و نسخه PC هنوز امتیازی نگرفته ... در کل انجام این بازی رو شدیدا به همه توصیه میکنم

Mehdiiiii

کاربر سایت
Sep 27, 2005
46
بهزاد جان
دقیقا منظور من همین کاری بود که شما کردی
ولی در مورد بازی خیلی کم توضیح دادی
به نکات ضعف و قوت بازی اشاره ای نکردی
از بازی هم هیچ عکسی نذاشتی

هدف اصلی من نقد و بررسی بازی هاست
اما نه هر بازیی. بازیهایی که واقعا ارزش خریدن دارند

از اسم تاپیک بهتر متوجه منظورم میشید !!!
Top Games

آخرین ویرایش:

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,309
نام
پرهام
سلام
حالا برای شروع من بازي Stubbs the Zombie in Rebel without the Pulse رو معرفی میکنم ... البته خودم تو بازار ندیدمش ولی عماد گفت که اومده و الان تو بازار ایران هست
خوبه خودت داری میگی عماد .
این که حرفاش رو نمیشه جدی گرفت . ( نیاد اینا رو ببینه )
ولی این بازیه از تعاریفی که بازی رایانه از کرده معلومه که کولاک میکنه .
من که خیلی تو کفشم .
=====
مهدی منم میگ برو تو همون تاپیک علی ( adema ) کارت رو ادامه بده .

Mehdiiiii

کاربر سایت
Sep 27, 2005
46
یه تفاوت بزرگشم اینه که
اگر اشکالای نداره
می خوام که این تاپیک مختص بازیهای کامپیوتر باشه
اون تاپیک هدفش پیشنهاد خرید بازی برای کنسول و کامپیوتر هست

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
هییی پرهام!!حیف که دوری وگرنه میومدم تیریپ غلطک لهت میکردم.این بازیه زامبی هم یه بازیه با سبک اکشن/چندش!!

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
اینم عکس های اون بازی که بهزاد جان زحمت معرفی اش رو کشیدن !
واقعا بازی باحالیه !
البته این بازی از گیم اسپات نسخه PC اش هم امتیاز 7.7 رو گرفت

925151_20050309_thumb001.jpg
925151_20050309_thumb002.jpg
925151_20050309_thumb003.jpg
925151_20050309_thumb004.jpg

925151_20050309_thumb006.jpg
925151_20050309_thumb009.jpg
stubbs_thumb005.jpg
stubbs_thumb003.jpg

موفق باشید !

Mehdiiiii

کاربر سایت
Sep 27, 2005
46
GUN

سبک : Action / Adventure + کلی نوآوری ;)
تاریخ انتشار : Nov 9, 2005
از کمپانی : Activision, Neversoft Ent

103105_r04_BlocGun_Deft_728.jpg

این بازی هم مثل اکثر بازیها از ساین گیم اسپات امتیازی جالبی نگرفته. ولی به بیشتر گیمرها ثابت شده که دیگه امتیازهای گین اسپات نمیتونه دلیل قابل قبولی برای زیبا نبودن بازیها باشه.
امتیاز بازی از این سایت 7.4 بوده. اما به نظر من میشه امتیاز 8.5 به این بازی داد !

تا حالا بازیهای وسترن زیادی ساخته شده که بعضیاشون هم واقعا زیبا بودند.
اما این یکی با همه اونا فرق داره. یه بازی وسترن به تمام معناست !
جزییات بازی بسیار زیبا و با دقت ساخته شده اند. از نظر گرافیک هم نسبت به همه ی بازی های هم سبک خودش یه سر و گردن بالاتره. در یک کلام میشه گفت بهترین بازی موجود در این سبک بازی Gun بوده.
داستان بازی نیز بسیار زیبا و جذابه که شما رو وادار میکنه که برای پی بردن به داستان, بازی رو به پایان برسونید و جدا شدن از پای کامپیوتر را سخت و دشوار میکنه.
صدا گذاری بازی هم در حد مطلوب و مورد قبولی انجام شده و صداهای موجود در بازی به بهترین نحو انتخاب و صداگذاری شده
اما جالبتر از همه صحنه های زیبا و جذابی هست که در این بازی تهیه شده که در هیچکدوم از بازیهای قبل از خودش (در سبک وسترن) دیده نمی شد.

929180_20051108_thumb002.jpg
929180_20051108_thumb025.jpg
929180_20051108_thumb019.jpg

929180_20051108_thumb004.jpg
929180_20051108_thumb022.jpg
929180_20051108_thumb003.jpg

همونطور که میدونید بازی هرچه فضای بیشتری را در اختیار بازی کن قرار بده یا به عبارتی از فضای باز برخوردار باشه, مخاطب رو بیشتر به سمت خودش جذب میکنه. این بازی هم دارای فضای باز و قابل قبولی میباشد که شما میتونید در تمام نقاط شهر و منطقه با اسب به گشت و گزار بپردازید.
شما میتونید در هر قسمت از بازی اسبتون رو همراه داشته باشید. کنترل و حرکت اسب نیز به طرز فوق العاده ای طراحی شده که هرگز حاضر نخواهید بود از اسب پیاده بشید و با پای پیاد به راهتون ادامه بدید. حتی میتونید سوار بر اسب نیز تیر اندازی کنید و ماموریتهای بازی رو انجام بدید.
فکر کنم الان در ذهنتون بازیی به سبک GTA نقش بسته. واقعا هم همینطور هست. اما با این تفاوت که به جای ماشین و موتور از اسب استفاده می کنید.
شما میتونید با کمک به افراد مختلف و دستگیری دزدها و راهزنها و انجام ماموریت ها پول جمع کنید و سلاحه ها و ابزارهای جدیدتر و قویتری خریداری کنید. از تیر و کمان گرفته تا استایپ و ...
ویژگی ها و جزییات این بازی انقدر زیاد هستند که معرفیشون زمان زیادی میبره. در کل باید بگم که اگر از بازیهای وسترن لذت میبرید از این بازی چند برابر لذت خواهید برد !!!

به نظر من بعد از بازی Call of Duty این بهترین بازی کمپانی Activision هستش

آخرین ویرایش:

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,309
نام
پرهام
سلام
هییی پرهام!!حیف که دوری وگرنه میومدم تیریپ غلطک لهت میکردم.این بازیه زامبی هم یه بازیه با سبک اکشن/چندش!!
بههههههههههههههههههههههه . چاکریم آقا عماد .
خوبی ؟
حالا این بازی واقعا اومده تو بازار ؟

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
بهههههههههههههه پراهم!!!اومد چه جورم اومد!!من بدبختم نشستم 4 ساعت هارد خالی کردم آخرشسم اجرا نشد!!در ضمن کسایی که این بازی رو میگیرن حواسشون باشه که ایمیج+خود بازی 4 گیگ جا میخواد.ولی تکین یه جوری گفته انگار فقط ایمیج 4 گیگ میخواد.در ضمن تکین بازم شاهکار کرده.اینطوری که ایمیج بازی 800 مگه.خود بازی هم نزدیک 3 گیگ.موقعی که میخواین ایمج رو اکسترکت کنین باید یه جایی اکسترکت کنین که 4 گیگ جای خالی داشته باشین!یعنی تکین گفته ایمیج وخود بازی باید دقیقا یه جا باشه!

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,787
نام
امین
به نظر من بعد از بازی Call of Duty این بهترین بازی کمپانی Activision هستش
نه داداش داری اشتپ میزنی؟
مگه کواک 4 این وسط برگ چغندره
39.gif

مهدی پیشنهاد میکنم بازی کنی. اخرشه