شایعه معرفي احتمالي كنسول جديد نينتندو در نمايشگاه E3

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
برخي از منابع آگاه اعلام كرده اند كه نينتندو سخت افزار جديدي را در E3 امسال رونمايي خواهد كرد. گزارشگر IGN آقاي پير اشنايدر در پادكست خود گفته است: نينتندو قطعا از سخت افزار جديد خود رونمايي خواهد كرد. هيچ شكي وجود ندارد. اين خبر را من از چندين فرد آگاه و موثق شنيده ام. كسي نيز كه خود سابقا در نينتندو كار ميكرده است نيز اين را به من گفته است. همچنين كسي كه از سمت TP براي كنسول جديد بازي ميسازد.

9d89ba84486c6a701f0ed4c010a15602.jpg

البته از چند و چون سخت افزار اطلاعي در دست رس نيست. آيا با سلف Wii U روبرو هستيم؟ آيا كنسول دستي جديدي در راه است؟ و يا حتي دستگاه پزشك خوانواده؟ كسي فعلا چيزي نميداند.

البته سايت VideoGamer ادعا ميكند كه سخت افزار جديد با بازيهاي Wii U انطباق دارد و همينطور بازيهاي جديدي از آن در E3 قابل بازي خواهد بود.

قبلا هم شايعه شده بود كه نينتندو كنسول هيبريدي ميسازد كه هم بعنوان كنسول خانگي و هم دستي قابل استفاده خواهد بود.

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
من میگم اسمش 3DSU هستش =))

نينتندو بايد خيلي احمق باشه بعد از تجربه اي كه بعد از نامگذاري Wii U داشته دنبال همچين اسمي بره

گرچه اصلا با كليت معرفي كنسول نينتندو من اصلا خوشحال نشدم هم براي هندهلد و هم براي كنسول خونگي هنوز خيلي زوده

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
من فکر نمیکنم کنسول جدیدی معرفی کنه...همین چند روز پیش تو IGN خبر زده بود که نینتندو امسال هم کنفرانس E3 نداره! :| خیلی باید دیوانه باشند که کنسول معرفی کنند،اما کنفرانس نداشته باشن! :|
مگر اینکه یه معرفی کوچیک مثل مدل جدید Wii U باشه :d (بدون دست زدن به سخت افزار برای پیشرفت گرافیک و ... :d )

kasra5004

کاربر سایت
Feb 13, 2007
393
wii u رو یه جوری بزنن کنار، بلایی که این کنسول سر نینتندو آورد رو مایکروسافت و سونی اگه با هم همکاری می کردن نمی تونستن بیارن! امیدوارم حداقل اگر هم چیزی جایگزین wii u نمی کنن، اگر کنسول دستی جدیدی میدن مسیرش با مسیری که wii u در پیش گرفت متفاوت باشه.روسای نینتندو تا همین جاش هم زیادی توی حباب خودشون گیر کردن، دیگه وقتشه ببینن اطرافشون چه خبره و متناسب با اون برنامه ریزی کنن.

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
Nintendo patent shows portable system with interchangable controls | Nintendo Everything
یک همچین چیزی رو نشون بدن به عنوان موبایل من به شخصه دعاشون می کنم.:bighug::d
خیلی باید دیوانه باشند که کنسول معرفی کنند،اما کنفرانس نداشته باشن! :|
کنفرانس ندارن اما قرار هست که Digital Event داشته باشن که فکر کنم شبیه به کنفرانس ضبط شده هست.:d

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
Nintendo patent shows portable system with interchangable controls | Nintendo Everything
یک همچین چیزی رو نشون بدن به عنوان موبایل من به شخصه دعاشون می کنم.:bighug::d

کنفرانس ندارن اما قرار هست که Digital Event داشته باشن که فکر کنم شبیه به کنفرانس ضبط شده هست.:d
این رو که آره دارن،مثل کونامی! :d یا پارسال و حتی وقتی که Wii U معرفی شد فکر کنم یکی از همینا داشتن+ کنفرانس هم 2 روز بعدش! :d
ولی فکر نمیکنم این حالت بازم خوب باشه! کنسول جدید،باید از همون اولش بزرگ شروع بشه:-"

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
این رو که آره دارن،مثل کونامی! :d یا پارسال و حتی وقتی که Wii U معرفی شد فکر کنم یکی از همینا داشتن+ کنفرانس هم 2 روز بعدش! :d
ولی فکر نمیکنم این حالت بازم خوب باشه! کنسول جدید،باید از همون اولش بزرگ شروع بشه:-"
کنفرانس کونامی که تعطیله نسبت به کنفرانس های ضبظ شده نینتندو,باز این یک ساعتی می شه و چند نفر هم وسطش میان صحبت می کنن.:d
البته کنسول جدید اون هم الان کار اشتباهی هست حالا بخواد هر چقدر هم شروعش بزرگ باشه.:|

آخرین ویرایش:

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
الان یعنی فقط منم ک ازاین خبر بدم نیومده؟؟؟:D...از بالا همه دارن میگن نینتندو نباید و نمیشه و...ولی خوب ب نظر من کنسول جدید[یا اصن اپدیت سخت‌افزاری یا شیپی جدید] مسلما چندتا از عناوین خاص نینتندو رو هم در بر داره ک ب نظر من خوب میشه:|

Abadan-Game

کاربر سایت
Nov 21, 2012
925
نام
Sajjad Imanian
من که خاطره ها با نینتندو دارم اما از بعید میدونم بتونه الان یه کنسول رونمایی کنه...اگه هم بخواد رونمایی کنه.... دستی باشه که نینتندو باید گور خودشو بکنه...باید خانگی بسازه...

saman008

کاربر سایت
Oct 7, 2012
891
نام
استاد(master)
خیلی وقت پیش ضمن پیش بینی وضعیت اسفبار نینتندو،گفته بودم که نینتندو حتما باید یک کتسول جدید بده بیرون تا ورشکست نشه.
حالا این اتفاق افتاده.،فابل توجه اونسری از طرفدارهای نینتندو که میگفتند داری حرف الکی میزنی=))

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
چقدر ملت خوشحال میزنن
خیلی وقت پیش ضمن پیش بینی وضعیت اسفبار نینتندو،گفته بودم که نینتندو حتما باید یک کتسول جدید بده بیرون تا ورشکست نشه.
حالا این اتفاق افتاده.،فابل توجه اونسری از طرفدارهای نینتندو که میگفتند داری حرف الکی میزنی=))
Nintendo: No new hardware announcement at E3 2014
عمو جان چند سالته فرق بین خبر و شایعه رو نمیدونی ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر