معاملات Ubisoft و هالیوود برای ساخت فیلم Ghost Recon

EL CHE

کاربر سایت
Mar 5, 2012
858
نام
میـرعلی
یوبی سافت در فشار است که فیلم هایی بر اساس عناوینش بسازد و دنبال این است که بودجه هایی را برای ساخت آنان تهیه کند . فرانچایز های این شرکت از قبیل ac ، wd و اسپلینتر سل همگی در حال بدل شدن به فیلم هستند اما یوبی دست بردار نیست ؛ یوبی سافت ساخت فیلم GOHST RECON را در پیش دارد ...

grfs3.11610.jpg

بنا بر اظهارات ژان ژولیت بارت مدیر ارشد اجرایی بخشMotion Pictures یوبی سافت در نشریه ی LA TIMES ، شرکت یوبی سافت در حال جمع آوری بودجه برای ساخت فیلم مذکور می باشد . این در حالی است که یوبی چندی پیش ساخت فیلم " اسپلینتر سل " را تایید نمود و بیان کرد " تام هاردی " نقش سم فیشر را بر عهده دارد .
فرانچایز مذکور که بر اساس رمان های " تام کلنسی " به بازی بدل شده اند ، همگی دارای داستان های جذاب و پر پیچ و خم و صحنه های اکشن جالب بوده اند ؛
برای ما جالب است تا بدانیم یوبی چگونه بودجه ی ساخت فیلم پر هزینه ای بر اساس بازی مذکور را جمع آوری می کند و کدام تهیه کننده و کدام بازی گر و کدام کارگردان در ساخت فیلم مشارکت دارند و از همه مهم تر چه شرکتی ساخت آن را بر عهده می گیرد .
برای این که ببینم فیلم نهایی چه چیزی خواهد بود و قضاوت هایی را کنیم ، این ویدئویی 23 دقیقه ای را ببینید ( با رجوع به منبع دوستان )
ایا یوبی مضمحل می شود ؟
منبع :

wolverin

کاربر سایت
Jun 17, 2009
1,201
نام
اشکان
شدیدا استقبال میشه >:d<
یه فیلم 20 دقیقه ای ساخته بودن قبلا به اسم ghost recon alpha . من که خیلی خوشم اومد
پیشنهاد میکنم ببینید

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
اتفاقاً امین به نظرم این یکی از معدود کارهایی که به شدت استعداد تبدییل شدن به یه کار خوب رو داره،خودت دیدی که هرچی فیلم میشه من فحش میدم:-"

فقط کافیه یه اکشن پدر مادر داره درست حسابی در حد Expendables یا یه همچین تیپ کارهایی بزنن تنگش>:d

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,048
ای بابا، یوبی جان بزرگ، شما چرا؟
بزرگوار، ایمانت رو از دست نده!!! اونجا خر داغ کردن!
خواهشا شما همونجائی که قبلا بودی بشین و کمی رو بازی هات تمرکز کن!
با تشکر! :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر