مشکل سن بازيکنان در مستر ليگ و راه حل ان

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
دوستان سلام
من يه سوال در مورد مستر ليگ در بازي Pes6 دارم
راستش من با تيمي که درست کرده بودم از سال 2006 شروع به بازي کردم و سن همه بازيکنان
رو قبل از شروع ليگ 15 گذاشتم و با بهترين نفرات ليگ رو شروع کردم
الان سال 2023 هست و سن همه 33 هست
ديروز وقتي خواستم با 4 تا از بازيکنام تمديد قرارداد کنم ديدم ديگه مايل به تمديد قرارداد 5 ساله نيستند
و فقط 2 سال تمديد کردند يعني در سن 35 شايد خداحافظي کنن
در حالي که بعضي از تيمها بازيکنانشون تا 46 سال هم بازي کرده بودن
حالا هدف من اينه که بازيکنان تيم من تا 46 سال بازي کنن و بعد از اتمام قراردادشون دوباره
تمديد قرارداد کنند تا به مرز 45 سالگي برسند بعدش خداحافظي کنند
من چطور ميتونم سن بازيکنام رو کم کنم يا اونها رو به تمديد قرارداد تا 46 سالگي متقاعد کنم
چون ميخوام با وين روني و هانري به 1000 گل برسم
خلاصه ايا با برنامه خاصي ميشه يه کار کرد که سن بازيکن کم بشه به عبارتي قفل اون رو شکست
و بازيکن تا 46 يا 45 سالگي بازي کنه يا خلاصه با تيم من تمديد قرارداد کنه و تا سال 45 با من باشه
خلاصه يه ترفندي به من نشون بديد که بتونم بازيکنان تيمم رو تا 40 الي 45 سالگي حفظ کنم
مرسي از همه دوستان

hemat_gamer

کاربر سایت
Feb 6, 2006
1,122
بزار بازنشسته بشن
بعد با سن 17-18 سال برميگردن و خيلي پيشرفت ميكنن و اصلا ارزش نداره نگه داري چون بازيكنهايي كه بعد از بازنشستگي ميشن خيلي بهتره

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
بزار بازنشسته بشن
بعد با سن 17-18 سال برميگردن و خيلي پيشرفت ميكنن و اصلا ارزش نداره نگه داري چون بازيكنهايي كه بعد از بازنشستگي ميشن خيلي بهتره

این نکته رو میدونم که دوباره با سن 17 سالگی میان اما من میخوام تا سن بالاتر با تیم من باشن
تا بتونم باهاشون به مرز 1000 گل و 1000 بازی برسم یه جورایی رکورد بزنم
ایا راه حلی هست که بشه با اونها تمدید کرد یا...........

Mohammad 1919

کاربر سایت
Jul 23, 2018
2
بزار بازنشسته بشن
سلام دوست عزیز
من میخام بازیکنان رو بازنشسته کنم اما بلد نیستم
اگر امکانش هست توضیح دعید

Mohammad 1919

کاربر سایت
Jul 23, 2018
2
این نکته رو میدونم که دوباره با سن 17 سالگی میان اما من میخوام تا سن بالاتر با تیم من باشن
تا بتونم باهاشون به مرز 1000 گل و 1000 بازی برسم یه جورایی رکورد بزنم
ایا راه حلی هست که بشه با اونها تمدید کرد یا...........
سلام
اگر امکانش هست نخوه ی بازنشستگی بازیکنان رو توضیح بدید که چطور این مارو انجام بدم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر