مشکل در پچ کردن Black OPS برای LT+ 1.9

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
لطفا آموزش پچ کردن Black OPS برای LT+ 1.9 رو بذارید ممنون

dani8gb

کاربر سایت
Jan 15, 2009
2,142
نام
دانیال
لطفا آموزش پچ کردن Black OPS برای LT+ 1.9 رو بذارید ممنون
با برنامه ABGX کار کردی؟؟
از بازی یه ایمچ بگیر.بعد ATUO FIX رو بزار رو LVL 1 .
بعد LUNCH کن ، خودش برات OK میکنه .
اگه با ABGX کار نکردی بگو بیشتر راهنمایی کنم.

موفق باشید

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری

موفق باشید

من این کار رو کردم نشد. صفحه سیاه میشه. چیکار کنم؟

Karchect

hardcore will never die, but you will
کاربر سایت
May 26, 2010
4,989
نام
کیان
دوستان واسه کسایی که آپدیت 19May ریختن و دوباره LT Plus ریختن چی ؟
پچ جدید میتونه بازیا رو اجرا کنه یا واسه اجرا حتما باید 1.9 بریزیم ؟!

Oceanic 6

کاربر سایت
Apr 10, 2009
676
نام
پارسا

موفق باشید

میشه درست توضیح بدی کار با ABGX ُ اینارو. همچنین چطوری Image بگیرم از دیسک؟ :D

amir.movafagh

کاربر سایت
Jun 15, 2011
210
نام
امیر
آموزش پچ کردن COD:BO , MW2 ,..... بوسیله برنامه ABG x360

[FONT=&quot]بعد از آپدیت و ریختن فریمور[/FONT] LT+1.9 [FONT=&quot]بازی های[/FONT] AP2.5 [FONT=&quot]نیاز به پچ شدن دیسک بازی دارند و برای بازی های[/FONT] COD:BO , MW2 [FONT=&quot]و... شما باید دیسکو پچ کنید[/FONT].
[FONT=&quot]طریقه ی پچ کردن[/FONT]:
[FONT=&quot]ابتدا فایل زیر را دانلود کنید[/FONT] :

http://s1.picofile.com/file/6816228368/Iman.rar.htmlPach AP2.5 ( xbox backup creator & ABG x360 )

[FONT=&quot]سپس با استفاده از برنا مه [/FONT]xbox backup creator [FONT=&quot]یه ایمیج از دیسک قبلی میگیرید[/FONT].

[FONT=&quot]به این صورت که دیسک قبلی رو تو[/FONT] DVD [FONT=&quot]رام کامپیوتر گذاشته و بعد از اجرای[/FONT] Backup creator [FONT=&quot]بر روی[/FONT] start [FONT=&quot]کلیک کنید و [/FONT]Image [FONT=&quot]بازی رو توی یه جایی[/FONT] Save [FONT=&quot]کنید[/FONT].

[FONT=&quot]بعد با اون یکی برنامه که[/FONT] ABG x360 [FONT=&quot]نام داره [/FONT]Image [FONT=&quot]ی رو که گرفته بودید وارد کنید و از زبانه ی[/FONT] Optin [FONT=&quot]سرعت را از[/FONT] medium [FONT=&quot]به[/FONT] high [FONT=&quot]تغییر بدید[/FONT].

[FONT=&quot]بعد باید به اینترنت وصل باشید و بعد از اتصال به اینتر نت روی[/FONT] Lunch [FONT=&quot]در پایین صفحه کلیک کنید[/FONT].

[FONT=&quot]برنامه شروع به دانلود پچ از سایت میکنه و پچ 1 کیلو بایتی بقل همون[/FONT] image [FONT=&quot]بازی ذخیره میشه.(تو همون پوشه[/FONT])

[FONT=&quot]در صورتی که عبارت[/FONT] prees any key to exit [FONT=&quot]اومد پچ بطور کامل انجام شده[/FONT].

[FONT=&quot]بعد از پچ کردن باید یه[/FONT] DVD9 [FONT=&quot]خام داخل رایتر[/FONT] pc [FONT=&quot]بندازید و پچ بازیو با سرعت [/FONT]4x [FONT=&quot]رایت کنید(با برنامه[/FONT] image Burn)

[FONT=&quot]طریقه رایت با[/FONT] image burn:

[FONT=&quot]برنامه رو نصب و باز کنید و بر روی[/FONT] Write image file to disk [FONT=&quot]کلیک کنید[/FONT].
[FONT=&quot]بعد در منوی[/FONT] source [FONT=&quot]فایل 1 کیلو بایتی رو که دانلود شده بود رو قرار میدیم[/FONT].
[FONT=&quot]حواسمان باشد که تیک گزینه ی[/FONT] Vrtify [FONT=&quot]باید روشن باشد و[/FONT] write speed [FONT=&quot]هم که در سمت چپ پایین برنامه مشخص است هم روی 2[/FONT]x [FONT=&quot]باشد[/FONT].
[FONT=&quot]سپس بر روی آیکون پایین برنامه کلیک کنید. یه نیم ساعتی منتظر بمونید تا[/FONT] write [FONT=&quot]تموم شه[/FONT]....
[FONT=&quot]تمام[/FONT][FONT=&quot][/FONT]

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر