مشکل در اجرای بازی ها پس از آپدیت

Mantis

کاربر سایت
Jul 2, 2009
197
نام
مانی
سلام دوستان
من گوشیم htc one هست و بازیهای modern combat4.nova 3.asphalt 8.fieldrunners2 و یه سری بازی دیگه روی اون داشتم و بازی می کردم ولی الان که گوشیم رو به 4.2.2 آپدیت کردم هیچکدوم اجرا نمیشه و از بازی میپره بیرون حتی دستگاهو فکتوری ریست کردم و از اول بازی هارو نصب کردم ولی بازم نشد.مشکل از کجاست؟؟؟؟ ممنون میشم کمکم کنید

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
سلام دوستان
من گوشیم htc one هست و بازیهای modern combat4.nova 3.asphalt 8.fieldrunners2 و یه سری بازی دیگه روی اون داشتم و بازی می کردم ولی الان که گوشیم رو به 4.2.2 آپدیت کردم هیچکدوم اجرا نمیشه و از بازی میپره بیرون حتی دستگاهو فکتوری ریست کردم و از اول بازی هارو نصب کردم ولی بازم نشد.مشکل از کجاست؟؟؟؟ ممنون میشم کمکم کنید
بسیاری از بازی ها با 4.2 سازگاری ندارند و باید وایستین تا نسخه جدیدشون بیاد!

Mantis

کاربر سایت
Jul 2, 2009
197
نام
مانی
آخه مشکل اینجاست که من همین بازیها رو رو روی گوشی دوستم که 4.2.2 بود ریختم و اجرا کرد.جالب اینجاست که من از فایل نصبی offline استفاده می کنم ولی بازم پیغام میده باید online بشی و وقتی که on میشم از بازی می پره بیرون

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,394
نام
مهدی یوسفی اصیل
آخه مشکل اینجاست که من همین بازیها رو رو روی گوشی دوستم که 4.2.2 بود ریختم و اجرا کرد.جالب اینجاست که من از فایل نصبی offline استفاده می کنم ولی بازم پیغام میده باید online بشی و وقتی که on میشم از بازی می پره بیرون

ببینم \یغام چکینگ لایسنس هم میده یا نه ؟

MicroTEK

کاربر سایت
Sep 11, 2013
1
دوست عزیز . یبار از قسمت ستینگ. اپلیکیشن . روی بازی مربوطه بزن و گزینه کلیردیتا رو بزن . بعد بازی رو اجرا کن .... بالا میاد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر