مشکل با Fable III

Gentlegirl

کاربر سایت
Mar 6, 2011
45
نام
مهرناز
سلام، دوستان من بازی Fable III رو گرفتم ولی توی ایکس باکس اجرا نمیشه ! وقتی play میکنم صفحه سیاه میشه و دستگاه قفل میشه. این دقیقا مشکلی بود که بعد از آپدیت مایکروسافت برای بازی مدرن وارفیر پیش اومد اما اونو patch کردیم و درست شد.
آیا مشکل این بازی هم همینه؟؟ patch داره؟ یا اصلا نمیشه توی ایکس باکس این بازی رو انجام داد؟
ممنون میشم کمکم کنید

:huh:

b3da

کاربر سایت
May 20, 2009
703
نام
عـلیـــــرضــا
شما وقتی به اینترنت وصلی ABG رو باز کن

گزینه Auto Fix رو تیک بزن تا خودش آخرین پچ رو برات اضافه کنه

Gentlegirl

کاربر سایت
Mar 6, 2011
45
نام
مهرناز
منظورش از ABG همون ABGX360 هست و شما وقتی برنامه رو اجرا کردین یه گزینه داره به نام Auto Fix و اونرو میزنی و تموم.

اگر Dashboard رو از طریق اینترنت آپدیت کنم درست میشه ؟؟؟ چونکه میگفتن مایکروسافت دستگاه رو میبنده و اونوقت هیچ بازی ای کار نمیکنه و منم آپدیتش نکردم

m4m4li

کاربر سایت
Feb 1, 2011
168
اگر Dashboard رو از طریق اینترنت آپدیت کنم درست میشه ؟؟؟ چونکه میگفتن مایکروسافت دستگاه رو میبنده و اونوقت هیچ بازی ای کار نمیکنه و منم آپدیتش نکردم

چون دستگاه شما کپی خور شده هست ترجیحا این کار رو تا زمانی که فریمور اورجینال روی درایو نریختید انجام ندید چون ممکن هست فلگ بشید و برای همیشه مزیت آنلاین رو از دست بدید...
ساده ترین راه کار به این شکل هست که ابتدا از دیسک مورد نظرتون که از نوع DVD9 هست با نرم افزار XBOX Backup Creator یه Image بگیرید و اون رو طبق راهنمایی دوستان با یک نرم افزار دیگه به اسم ABGX360 اصطلاحا Patch کنید که مشکلتون حل بشه و اگر هم فکر میکنید ممکن هست دردسر داشته باشه بدید یه جای مطمئن که کارشون اینه انجام بدن...

*Mohamad*

کاربر سایت
Aug 5, 2011
321
نام
Mohamad
آپدیت ال تی پلاس داری؟؟؟؟اگه داری که دیگه بازی به دردت نمیخوره موقع خرید باید میگفتی نسخه ی پچ شده با ال تی پلاس رو میخام اینترنت هم نمیشه آپدیت کرد کپی خور میپره در ضمن من شنیدم با پچ دارها فعلا نمیشه رفت لایو نمیدونم درسته یا نه ولی من ریسک نمیکنم و نمیرم:d

Gentlegirl

کاربر سایت
Mar 6, 2011
45
نام
مهرناز
چون دستگاه شما کپی خور شده هست ترجیحا این کار رو تا زمانی که فریمور اورجینال روی درایو نریختید انجام ندید چون ممکن هست فلگ بشید و برای همیشه مزیت آنلاین رو از دست بدید...
ساده ترین راه کار به این شکل هست که ابتدا از دیسک مورد نظرتون که از نوع DVD9 هست با نرم افزار XBOX Backup Creator یه Image بگیرید و اون رو طبق راهنمایی دوستان با یک نرم افزار دیگه به اسم ABGX360 اصطلاحا Patch کنید که مشکلتون حل بشه و اگر هم فکر میکنید ممکن هست دردسر داشته باشه بدید یه جای مطمئن که کارشون اینه انجام بدن...

خب کسی هست که برام Patch بکنه ولی میگه باید Patch رو داشته باشی، یعنی پچ مخصوص این بازی رو! یعنی با این نرم افزاره همه بازیها پچ میشه یا پچ مخصوص fable لازم دارم؟؟؟

---------- نوشته در 10:24 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:23 PM ارسال شده بود ----------

آپدیت ال تی پلاس داری؟؟؟؟اگه داری که دیگه بازی به دردت نمیخوره موقع خرید باید میگفتی نسخه ی پچ شده با ال تی پلاس رو میخام اینترنت هم نمیشه آپدیت کرد کپی خور میپره در ضمن من شنیدم با پچ دارها فعلا نمیشه رفت لایو نمیدونم درسته یا نه ولی من ریسک نمیکنم و نمیرم:d

آره فعلا لایو خطرناکه خصوصا بازیهای پرطرفدار ! بهرحال فعلا آیدی لایو ندارم و آپدیت هم انجام ندادم. بازی Fable هم همه جا همینه! من از سه تا مغازه مختلف خریدم و هر سه تا همینطوره، حتما باید patch بشه

sham002

کاربر سایت
Jul 5, 2007
8
نام
shahram
منم همین مشکل رو با هالو ریچ دارم. وقتی گذاشتم تو دشتگاه صفحه سیاه شد و دستگاه هنگ کرد. بعدشم آواتارم سفید شد.
حالا واسه برگشتن اواتار باید دوباره آپدیت کنم؟
لیست بازیهایی که اینجورین و کجا میشه پیدا کرد؟
مغازه ای سراغ دارین که بازیهای مطمئن و پچ شده داشته باشه؟ (ترجیحاً غرب تهران)
من الان فلگ شدم؟ و اگه به لایو وصل شم بن میشم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر