مشکل اینترنت فیبر نوری مخابرات با ایکس باکس

سلام دوستان
من به تازگی سری اس خریدم و اینترنتم هم فیبر نوری مخابرات هستش.
به هیچ صووورتی نتونستم آنلاین شم با اکانت میکروسافتم.
هر DNS ای که فکرشو بکنید تست کردم ، از طریق لپتاب با سیم لن تست کردم ولی نشد که نشد.
جالبی این موضوع اینجاست که با نت خط همراه اول با یه DNS ساده خیلی زود وصل میشه و انلاین میشه.
میخواستم ببینم کسی تجربه مشابه داره ؟ تونسته حلش کنه ؟
ممنون میشم کمک کنید.

• Like
Reactions: aminaki89

AlirezaCarnaval

کاربر سایت
Apr 21, 2021
6
سلام منم دقیقا همین مشکلو دارم کسی راه حلی داره چیکار باید بکنیم ؟

سلام
راه حلی پیدا کردی‌ برای وصل شدن به ایکس باکس.؟؟؟
چون اصلا با اینترنت فیبر نوری خونه من نمیشه بهش وصل شد و همین موضوع مجبورم کرد که بفروشم کنسولم رو.

AlirezaCarnaval

کاربر سایت
Apr 21, 2021
6
اگه شرایط ساختمون اجازه بده و بتونن توکار انجام میدن
ولی مثلا جایی ک من ساکنم خیلی قدیمیه نتونستن، از تو کوچه روی ساختمون کابل رو کشیدن بالا تا پنجره از اونجا وارد کردن
شما الان با فیبرنوری میتونی به ایکس باکس وصل شی و آنلاین بازی کنی ؟
مودم شما مارک و مدلش چیه ؟

AlirezaCarnaval

کاربر سایت
Apr 21, 2021
6
اره ردیفه
سرعتش به نسبت چیزی ک باید باشه پایین تره که به نظر بخاطر تحریمه
ولی تو وصل شدن مشکلی ندارم
مودم fiberhome
میشه از تنظیمات مودم عکس بذاری ؟
مودم من هوآووی هستش ولی هنوزم وقتی بهش ایکس باکس رو وصل میکنم اصلا با هیچ DNS ای هم آنلاین نمیشه.
ممنون میشم راهنمایی کنی منم بتونم وصل بشم 😬🙏

rooozbeeeh

کاربر سایت
Oct 1, 2008
14
نام
masoud
سلام دوستان
من خیلی وقت پیش اینترنت فیبرنوری گرفتم و مشکلاتی که گفتید رو داشتم به هیچ وجه لاگین نمی شد
داخل پروفایل نمی رفت هر کاری بگید کردم هر دی ان اسی بگید زدم به هیچ وجه وصل نمی شد
فکر کنم خیلی ها این مشکل رو داشته باشن و بیشتر هم برای کسانی هست که چند سال پیش فیبر گرفتن ( سری های اول )
یک راه حل به سختی پیدا کردم وصل میشه گفتم به شما هم بگم
داخل تنظیمات مودم برید با گوشی با کامپیوترتون

192.168.100.1
با این یوزر پسور وارد بشید حتما
ADMIN : telecomadmin
USER:admintelecom
مطابق عکس زیر برید
Untitled-1 copy copy.jpg

تغییر بدید apply کنید تست کنید لاگین میشه
اگر نشد
nat type رو به full cone nat تغییر بدید تست کنید
اگر بازم نشد
dialing method رو automatic کنید apply بزنید نشد روی packet trigger قرار بدید apply در تمامی مراحل فراموش نشه
بین این 4 حالتی که گفتم ( پورت ریستریکت حالت اتومات - پورت ریستریکت حالت پکت - پورت فول کان نات حالت اتومات - پورت فول کان نات حالت پکت )
یک حالت بالاخره وصل میشه معمولا طبق عکس بالا وصل میشه
تست کنید بهم خبر بدید من که همیشه اینجوری وصل میشم * البته هر سری باید تغییر بدید *

Attachments

• Untitled-1 copy copy.jpg
    Untitled-1 copy copy.jpg
    436.3 KB · مشاهده: 30

Arcases

کاربر سایت
May 10, 2022
57
ایکس باکس از طرف مایکروسافت برای ایران تحریمه

روتر میکروتیک بگیر ، روش dns مخابرات را غیر فعال کن . دی ان اس خارجی بزار
شاید درست بشه (فقط شاید)
در غیر از این صورت راه حل فقط استفاده از قندشکن و سرویس های کاهش پینگ و رفع تحریمه
که ستاپ باسه کنسول هم دارن

aminaki89

کاربر سایت
Jul 7, 2023
3
سلام دوستان
من خیلی وقت پیش اینترنت فیبرنوری گرفتم و مشکلاتی که گفتید رو داشتم به هیچ وجه لاگین نمی شد
داخل پروفایل نمی رفت هر کاری بگید کردم هر دی ان اسی بگید زدم به هیچ وجه وصل نمی شد
فکر کنم خیلی ها این مشکل رو داشته باشن و بیشتر هم برای کسانی هست که چند سال پیش فیبر گرفتن ( سری های اول )

192.168.100.1
مطابق عکس زیر برید
View attachment 278396

اگر نشد
اگر بازم نشد
dialing method رو automatic کنید apply بزنید نشد روی packet trigger قرار بدید apply در تمامی مراحل فراموش نشه
بین این 4 حالتی که گفتم ( پورت ریستریکت حالت اتومات - پورت ریستریکت حالت پکت - پورت فول کان نات حالت اتومات - پورت فول کان نات حالت پکت )
تست کنید بهم خبر بدید من که همیشه اینجوری وصل میشم * البته هر سری باید تغییر بدید *
سلام. ممنون از راهنماییتون.
جالبه مودم ما که تقریبا دو ماهه از مخابرات گرفتیم همین مودم هوای منظورمه، هیچ جاش تنظیمات که شما گفتین رو نداره.! طبیعتا تو بخش wan باید دنبال تنظیمات بگردم که خوب دسترسی نداره

Attachments

• Screenshot_20230707-102228_Samsung capture.jpg
    Screenshot_20230707-102228_Samsung capture.jpg
    116.6 KB · مشاهده: 26

rooozbeeeh

کاربر سایت
Oct 1, 2008
14
نام
masoud
سلام. ممنون از راهنماییتون.
جالبه مودم ما که تقریبا دو ماهه از مخابرات گرفتیم همین مودم هوای منظورمه، هیچ جاش تنظیمات که شما گفتین رو نداره.! طبیعتا تو بخش wan باید دنبال تنظیمات بگردم که خوب دسترسی نداره
دقت کنید با یوزر پسوردی که نوشتم فقط باید وارد بشید تا دسترسی کامل داشته باشید

aminaki89

کاربر سایت
Jul 7, 2023
3
ممنون از راهنماییتون. امروز میرم‌ تست میکنم. فقط یه چیزی این مودم هووای مخابرات و خط فیبر نوری پروتکل pptp هم داره؟ اگه داره جایی یا سایتی میشناسین خدمات بده و اینکه خودتون تست کردین ببینین میشه با این پروتکل استفاده کرد. میدونین اخه من دیدم که سایت های کاهش پینگ با پروتکل pptp کار میکنن. اینجوری میشه سرویس کاهش پینگ روی مودم فعال کرد

aminaki89

کاربر سایت
Jul 7, 2023
3
فقط میتونین ایدی تلگرامتون رو بزارین باهم در تماس باشیم. منم دارم یه سری روش ها رو تست میگیرم البته هنوز جواب نگرفتم. ایدی من @Exynosss
یا اگه نمیتونین زود به زود اینجا رو چک کنین تا با سرعت بیشتری پیش بریم.

hybrid

عضو جدید
Dec 26, 2023
1
سلام دوستان

192.168.100.1
مطابق عکس زیر برید
View attachment 278396

اگر نشد
اگر بازم نشد
من مودمم زایکسل این تنظیماتو نداره منم این مشکلارو دارم خسته شدم دیگه

amirreza_

عضو جدید
Jan 31, 2024
1
سلام دوستان
من به تازگی سری اس خریدم و اینترنتم هم فیبر نوری مخابرات هستش.
به هیچ صووورتی نتونستم آنلاین شم با اکانت میکروسافتم.
هر DNS ای که فکرشو بکنید تست کردم ، از طریق لپتاب با سیم لن تست کردم ولی نشد که نشد.
جالبی این موضوع اینجاست که با نت خط همراه اول با یه DNS ساده خیلی زود وصل میشه و انلاین میشه.
میخواستم ببینم کسی تجربه مشابه داره ؟ تونسته حلش کنه ؟
ممنون میشم کمک کنید.
سلام من فیبر نوری های وب و مودم هواوی دارم گوشیم رو واسط بین مودم و کنسول کردم مشکل برطرف شد؛ یعنی گوشی به مودم وصل بشه و کنسول به هات اسپات گوشی
نمیدونم این روش برا باقی گوشیا میشه یا نه؟ من گوشیم a50 سامسونگه و این امکان رو داره وای فای رو با هات اسپات به اشتراک بذاری(البته تو تنظیمات هات اسپات باید اجازه اشتراک وای فای فعال بشه)
اگه این روش رو انجام دادین باز خطای ریجن داد dns رو عوض کنید و اگه خطای دیگه ای داد یکی دوبار کنسول رو کامل (نه ریست!) خاموش روشن کنید احتمال زیاد مشکل برطرف میشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر