مشکلات Wolfenstein 2: The New Colossus (نصب و مشکلات گرافیکی و...)

میزان بهینه بودن این بازی برای کامپیوتر؟

• عالی

Votes: 30 51.7%
  • متوسط

Votes: 18 31.0%
  • ضعیف

Votes: 10 17.2%

• Total voters
    58

sajad-tnt

کاربر سایت
Aug 17, 2010
544
974
نام
سجاد
DOOM-Wolfenstein-II-coming-to-Nintendo-Switch.jpg
2135-1.jpg 2135-2.jpg 2135-3.jpg 2135-4.jpg
[Wolfenstein 2: The New Colossus]

~~امتیازات بازی~~
7/10 Steam
81% PC Gamer
9/10 Polygon

~~مشخصات~~
Initial release date: October 27, 2017
Engine: id Tech 6
Developer: MachineGames
Composer(s): Mick Gordon; Martin Stig Andersen
Writer(s): : Jens Matthies; Tommy Tordsson Björk;
Series: Wolfenstein
Platforms: Nintendo Switch / PlayStation 4 / Xbox One / Microsoft Windows

~~حداقل و سیستم پیشنهادی~~
sys_wret3452.jpg

~~مشخصات کرک و آپدیت ها~~
Wolfenstein II The New Colossus-VOKSI
Wolfenstein II The New Colossus-CODEX

~~آموزش و راه حل مشکلات رایج~~
1.کرک CODEX روی نسخه Voksi پاسخگو نیست.
2.حل مشکلات اجرا در 4K و تمام صفحه شدن بازی:
روی آیکون بازی (NewColossus_x64vk) راست کلیک کنید > انتخاب گزینه Properties > وارد سربرگ Compatibility بشید > در زیر شاخه‌ی بخش Setting تیک گزینه‌ی Override High DPI Scaling behavior رو فعال کنید..باتشکر از کاربر عزیز @mostafaskip

آخرین ویرایش:

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,699
1,475
نام
حسین
درود دوستان من بازی دانلود کردم کرکشم ریختم ولی بازی اجرا نمیشه

آخرین ویرایش:

SaeedKING

کاربر سایت
May 2, 2015
129
128
نام
سعید
درود دوستان من بازی دانلود کردم کرکشم ریختم ولی بازی اجرا نمیشه
برای اجرای بازی باید استیم رو نصب کنید و وارد اکانتتون بشید. تست کردم مثل هلو اجرا شد. <:-P

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
1,609
342
بهتره تا فردا صبر کنید گروه های sence یه ریلیز بدن

hamidghiasi

کاربر سایت
Sep 11, 2015
86
236
سلام
اگه مثلا فردا کدکس کرک بده رو این نسخه revolt جواب میده اگه کرک جداگانه ش رو کپی کنم؟

s.j-rez

کاربر سایت
Aug 5, 2011
489
74
نام
ساجد
دوستان نسخه codex بدون مشکل هست همینو دانلود کنیم ؟

sajad-tnt

کاربر سایت
Aug 17, 2010
544
974
نام
سجاد
سلام
اگه مثلا فردا کدکس کرک بده رو این نسخه revolt جواب میده اگه کرک جداگانه ش رو کپی کنم؟
من تست کردم متاسفانه جواب نداد نسخه codexرا زدم دانلود بشه از اول
دوستان سایت دانلودها یک پچ ارائه کرده با نام VOKSI.to.CODEX.incl.Crack.and.Patch و حجم 93 مگ برای تبدیل نسخه VOSKI به CODEX...
البته تست نشده, اگه نسخه قدیمی رو دانلود کردید این فایل رو امتحان کنید ببنید مشکلتون حل میشه یا خیر...

AliShp

کاربر سایت
Nov 22, 2009
931
264
نام
alishp
سلام بر همه بچه ها کسی مشکل صفحه ابی تو بازی نداره من وقتی میرم تو بازی روزلیشن بازی رو میبرم رو 4k سیستم ارور صفحه ابی میده ریست میشه .....

کسی همچین مشکلی داره ؟

الان یه سرچ زدم فهمیدم مشکل از درایور انودیا هست باید برید hotfix 388.10 رو دانلود کنید و نصب تا صفحه ابی نده ....توی سایت های ایرانی نیست باید برید از تو سایت خوده انودیا توی فرومش گذاشتن خودشون ....

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: raya2

sajad-tnt

کاربر سایت
Aug 17, 2010
544
974
نام
سجاد
نسخه فشرده شده CorePack ورژن V3 (نصب سریع) سرور ایران TrainBit داخل لینک امضام قرار گرفت.

• Like
Reactions: Rezahajizadegan

BFG 9000

کاربر سایت
Aug 25, 2011
102
16
دوستان احساس نمی کنید تکسچر خیلی بی کیفیته؟ با rx580 نزدیک 7 گیگ از حافظه گرافیکم پر میشه ولی کیفیت بافت ها به شدت پایینه

AliShp

کاربر سایت
Nov 22, 2009
931
264
نام
alishp
دوستان احساس نمی کنید تکسچر خیلی بی کیفیته؟ با rx580 نزدیک 7 گیگ از حافظه گرافیکم پر میشه ولی کیفیت بافت ها به شدت پایینه
سلام بر شما

شما مشکل روزلیشن نداری؟ برای من اولش که میبردم بالا صفحه ابی میداد گرافیکو ابدیت کردم الان بالاتر از 900*1600 نمیره بزاری صفحه سیاه میمونه ......

فکر کنم هنوز با کارت های انودیا مشکل داره .....

BFG 9000

کاربر سایت
Aug 25, 2011
102
16
سلام بر شما

شما مشکل روزلیشن نداری؟ برای من اولش که میبردم بالا صفحه ابی میداد گرافیکو ابدیت کردم الان بالاتر از 900*1600 نمیره بزاری صفحه سیاه میمونه ......

فکر کنم هنوز با کارت های انودیا مشکل داره .....
سلام دوست عزیز... نه مشکلی ندارم... همه تنظیمات رو تا انتها گذاشتم رزولوشن هم 1080 هست.... اگه وی سینک رو آف کنم بالای 120 فریم میگیرم...... منتها تکسچر بازی اصلا در حد و اندازه سال 2017 و 7 گیگ مموری ای که مصرف می کنه نیست.... بافت ها خیلی افتضاحن.... شاید باید منتظر پچ باشیم.

NO ps3

کاربر سایت
May 5, 2009
2,003
2,373
نام
محسن
دوستان سایت دانلودها یک پچ ارائه کرده با نام VOKSI.to.CODEX.incl.Crack.and.Patch و حجم 93 مگ برای تبدیل نسخه VOSKI به CODEX...
البته تست نشده, اگه نسخه قدیمی رو دانلود کردید این فایل رو امتحان کنید ببنید مشکلتون حل میشه یا خیر...
من این پچو نصب کردم و تبدیل کردم به کدکس و بازی اجرا شد ولی وقتی خارج شدم از بازی و دوباره بازی رو اجرا کردم دیگه بازی بالا نیومد :|منم زدم کلا نسخه کدکس رو گرفتم:D

mostafaskip

کاربر سایت
May 28, 2015
216
281
نام
مصطفی
من نسخه CODEX رو گرفتم، ولی توی رزولوشن 4k روی حالت FullScreen نصف صفحه می‌پره!!! همه چیز هم آپدیته

بازی با رزولوشن 1080p مشکلی نداره، ولی توی 2k و 4k خراب میکنه:-s

فقطم من این مشکلو ندارم، توی انجمن های خارجی و ترکرهای scene بقیه هم دارن به این مشکل اعتراض میکنن

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟