مشکلات Middle-Earth: Shadow of War (نصب و مشکلات گرافیکی و...)

vvvvv112

کاربر سایت
Oct 17, 2018
3
0
سلام اقا من بازی رو با لب تاب G5070 با گرافیک 2 گیگابایت R5 M230 اجرا میکنم و رم 6 گیگ ( 16 گیگبایت هم کنارش شیر شده ) اجرا میکنم

لگ چندانی هم نداره ولی بعد از انجام مرحله اول یعنی همون داخل کوه مرحله دوم که شروع میشه وسطش که مثلا در حال جنگم یکباره صفحه قفل میکنه و روی همون تصویر میمونه و هیچ اروری هم دریافت نمیکنم بعد باید کلا ALT+F4 خارج بشم هیچ اروری هم از بازی دریافت نمیکنم
نسخه بازی هم FITGIRL
ممنون میشم راهنمایی کنید GTA V بدون هیچ مشکلی اجرا میشه و نسخه اول رو هم بازی کردم
فقط روی همین موندم

Monster Hunter

کاربر سایت
Aug 3, 2014
381
323
نام
محمد
سلام اقا من بازی رو با لب تاب G5070 با گرافیک 2 گیگابایت R5 M230 اجرا میکنم و رم 6 گیگ ( 16 گیگبایت هم کنارش شیر شده ) اجرا میکنم

لگ چندانی هم نداره ولی بعد از انجام مرحله اول یعنی همون داخل کوه مرحله دوم که شروع میشه وسطش که مثلا در حال جنگم یکباره صفحه قفل میکنه و روی همون تصویر میمونه و هیچ اروری هم دریافت نمیکنم بعد باید کلا ALT+F4 خارج بشم هیچ اروری هم از بازی دریافت نمیکنم
نسخه بازی هم FITGIRL

ممنون میشم راهنمایی کنید GTA V بدون هیچ مشکلی اجرا میشه و نسخه اول رو هم بازی کردم
فقط روی همین موندم
یکی از احتمالایی که هست اینه که شاید رمتون فول استفاده میشه و بازی قفل میکنه و یجورایی not responding میشه و یا سی پی یو فول لود میشه و بازم همون اتفاق میفته... اگه تونستید اونجایی که بازی قفل میکنه task manager رو ببینید شاید متوجهش بشید خودتون
البته گفتم احتمالش هست اینجوری بشه و احتمال مشکل از کرک هم هست...

vvvvv112

کاربر سایت
Oct 17, 2018
3
0
یکی از احتمالایی که هست اینه که شاید رمتون فول استفاده میشه و بازی قفل میکنه و یجورایی not responding میشه و یا سی پی یو فول لود میشه و بازم همون اتفاق میفته... اگه تونستید اونجایی که بازی قفل میکنه task manager رو ببینید شاید متوجهش بشید خودتون
البته گفتم احتمالش هست اینجوری بشه و احتمال مشکل از کرک هم هست...
میشه همین MEMORY رو کمتر کرد یا کرک دیگه ای رو روی نسخه FITGIL بزنم ؟

Monster Hunter

کاربر سایت
Aug 3, 2014
381
323
نام
محمد
میشه همین MEMORY رو کمتر کرد یا کرک دیگه ای رو روی نسخه FITGIL بزنم ؟
اگه مشکل مموری باشه که کاری از دستتون برنمیاد. کرک رو میشه عوض کرد، کرک رو تست کنید البته اگه کرک دیگه ای هم هست شاید مشکلتون حل بشه

fani67

کاربر سایت
Apr 18, 2015
416
241
دوستان سلام
من یک مشکلی دارم اونم اینکه من نسخه Definitive.Edition رو گرفتم لود بازی طولانی شده یا گیر می کنه ماموریت های اصلی بازی رو هم که می خوام برم همش قفل می کنه و باید با alt+tab یا ctrl+alt+del بزنم تا بیام بیرون یک چند بار باید برم تا بشه ماموریت رو برم در صورتی که اولین نسخه بازی که زمان عرضش کرک شد بازی کردم هیچ کدوم این مشکلات رو نداشتم بازی روان و لودینگ هاشم سریع می رفت مشخصات سیستمم همونه فرقی نکرده اگه کسی از دوستان راه حلی بلده ممنون میشم به منم کمک کنه.
تو سایت های دانلود بازی هم که می گشتم و نظرات بقیه رو می خوندم همین مشکل منو دارن و گویا یک آپدیت براش اومده به نام 1.21 که باید کودکس زحمتشو بشه تا درست بشه بازی

fani67

کاربر سایت
Apr 18, 2015
416
241
همون نسخه هستش و یه چرخی تو سایتهای خارجی زدم خیلی ها با مشکل لود طولانی و سیاه شدن صفحه مواجه هستن که اگه راه حل قطعی پیدا کردم میزارم البته خیلی ها گفتن مشکل از پچ 1.20 هستش که اگه 1.21 کودکس کرک کنه مشکل حل میشه البته تو اون لینک یه چیزایی نوشته که دارم تست میکنم
راجب مشکل خودم ظاهرا حل شده الان دارم تست میکنم با کمک اینجا قسمت اول
How to fix Middle-earth: Shadow of Mordor Crash issues, Nvidia graphics card issue, Mouse, Graphic, Black Screen issue and Minimum System Requirements
سلام
مشکلت حل شدن بابا نمیشه بازی کرد لودهای طولانی و بیشتر مواقع هم نمیره تصویر سیاه می کنه و باید برای بیرون از بازی alt+tap یا ctrl of del بزنم ممنون میشم راهنمایی کنی ما رو اولین نسخه ای که اومد مثل آدم تموم کردیم اما این نسخه Definitive Edition واقعا آزار دهندس

hssn

کاربر سایت
Feb 26, 2018
10
7
نام
حسن
سلام
مشکلت حل شدن بابا نمیشه بازی کرد لودهای طولانی و بیشتر مواقع هم نمیره تصویر سیاه می کنه و باید برای بیرون از بازی alt+tap یا ctrl of del بزنم ممنون میشم راهنمایی کنی ما رو اولین نسخه ای که اومد مثل آدم تموم کردیم اما این نسخه Definitive Edition واقعا آزار دهندس
سلام حل که نشد اما یکمی بهتر شد ، تکسچر کوالیتی بزار روی مدیوم
تو صفحه قبل لینک دارم تغییرات اونجا رو انجام بده مشکل یکمی بهتر میشه کلا پچ 1.20 مشکل داره پچ جدید هم کرک نشده ، شده باشه هم خبر ندارم
همونجوری بازیو تموم کردم که لذت بازیو از بین برد
این بازی هم قشنگ vram گرافیک میخوره

fani67

کاربر سایت
Apr 18, 2015
416
241
سلام حل که نشد اما یکمی بهتر شد ، تکسچر کوالیتی بزار روی مدیوم
تو صفحه قبل لینک دارم تغییرات اونجا رو انجام بده مشکل یکمی بهتر میشه کلا پچ 1.20 مشکل داره پچ جدید هم کرک نشده ، شده باشه هم خبر ندارم
همونجوری بازیو تموم کردم که لذت بازیو از بین برد
این بازی هم قشنگ vram گرافیک میخوره
تمومش کردم به بدبختی واسه من vram نهایت سه و خرده ای بود از چهار بدون مشکل و لگ

Amir.ktf

کاربر سایت
Nov 29, 2018
1
1
سلام مشکل من اینه که داخل بازی تو لود مشکل داره و بعد لباس رو عوض میکنم نامرئی میشه سی دی رو عوض کردم یه چند مرحله جلوتر رفت ولی باز همین مشکلات دوباره پیش اومد به نظرتون چیکار کنم به نظرم خودم همه چیز بازی به لپ تابم میخوره
Asus x541u
Nvidia gtx 920
Intel core i5 7200 up to 3.1 GHz
Ram 8
Windows 10 64bit
لطفا اگه میدونین کمکم کنین بازیش خیلی باحاله نسخه قبلیش رو داشتم.

• Like
Reactions: Mori.MK13

Mori.MK13

کاربر سایت
Mar 15, 2019
2
0
سلام
من این بازی رو نصب کردم و تقریبا نصفش رو هم رفتم، وقتی شنل و زرهش رو عوض کردم، نامرئی شده، فقط صورتش معلومه و شمشیرها. هر کاری هم کردم درست نشد، حتی بازی رو پاک کردم و دوباره نصب کردم.
لظفا راهنمایی کنید چجوری این مشکل رو ل کنم! ممنون

Mori.MK13

کاربر سایت
Mar 15, 2019
2
0
سلام مشکل من اینه که داخل بازی تو لود مشکل داره و بعد لباس رو عوض میکنم نامرئی میشه سی دی رو عوض کردم یه چند مرحله جلوتر رفت ولی باز همین مشکلات دوباره پیش اومد به نظرتون چیکار کنم به نظرم خودم همه چیز بازی به لپ تابم میخوره
Asus x541u
Nvidia gtx 920
Intel core i5 7200 up to 3.1 GHz
Ram 8
Windows 10 64bit
لطفا اگه میدونین کمکم کنین بازیش خیلی باحاله نسخه قبلیش رو داشتم.
مشکل منم همینه فقط :(

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟