مشکلات Hellblade Senua's Sacrifice (نصب و مشکلات گرافیکی)

FableBW

Writer In The Mind
Gold User
Sep 4, 2016
1,072
2,666
نام
Sepehr

Title: Hellblade: Senua's Sacrifice
Genre: Action, Adventure, Indie
Developer: Ninja Theory
Publisher: Ninja Theory
Release Date: 8 Aug, 2017

System Requirements :
MINIMUM:
Processor: Intel i5 3570K / AMD FX-8350
Memory: 8 GB RAM
Graphics: GTX 770 with 2GB VRAM / Radeon R9 280X 3GB
DirectX: Version 11
Storage: 30 GB available space
Additional Notes: Minimum spec screen resolution: 1280x720

Screenshots :

Cracked Versions (Just For Info) :
Hellblade.Senuas.Sacrifice-RELOADED

توضیحات اضافه :
- بازی به خوبی بهینه شده است. به طوری که با کارت GTX 1060 6GB نرخ فریم ۶۰ فریم را ثابت داشته باشید
- درایور کارت گرافیک خود را در صورتی که آپدیت نیست، آپدیت کنید
- حجم دانلودی بازی در استیم ۱۲.۶ گیگابایت هست (پس از دانلود و نصب، حجم آن ۳۰ گیگابایت خواهد شد)
- حجم نسخه ریلودد ۱۳.۶ گیگابایت است​

mafia.gta

کاربر سایت
Mar 14, 2013
1,000
200
نام
sal
دوستان سبک بازی چجوریه؟ شمشیری یا نه ؟ بازیش جالبه؟ زامبی و.. این مرخرفات که نداره؟

sms.moosavi

کاربر سایت
Sep 9, 2010
1,727
721
نام
سید محمد موسوی
دوستان سبک بازی چجوریه؟ شمشیری یا نه ؟ بازیش جالبه؟ زامبی و.. این مرخرفات که نداره؟
شمشیریه. ولی در کل نمیشه بازی رو مبارزه ای دونست. داستان و نحوه ی روایتشه که بازی رو جلو می بره. البته مبارزه و پازل هم داره. زامبی نداره ولی "این مزخرفات" داره :D

Robin

کاربر سایت
Dec 27, 2008
804
109
نام
pooriya
دوستان سیستم‌سیو بازی مشکل داره بعد حدود دو ساعت بازی کردن تپی یه محدوده از بازی بودم خسته شدم اومدم بیرون الان که میرم تو همونجاس اما هیچ کدوم ا چیزایی که توی اون محدوده هستن درست کار نمیکنن دیگه فک کنم باید از اول شروع کنم

Hosseinssi

کاربر سایت
Nov 1, 2011
122
10
دوستان سیستم‌سیو بازی مشکل داره بعد حدود دو ساعت بازی کردن تپی یه محدوده از بازی بودم خسته شدم اومدم بیرون الان که میرم تو همونجاس اما هیچ کدوم ا چیزایی که توی اون محدوده هستن درست کار نمیکنن دیگه فک کنم باید از اول شروع کنم
یجا تو اینترنت خونده بودم مثل اکثر این بازیای جدید که کلا اومدن اینم سیستم سیوش کلا عجیب غریبه که مثلا سختش کنه یعنی مثلا وقتی یه آیتمی بدست میاری یجاهایی تو بازی هست که باید بری ذخیره کنی والا یبار درای بیرون دوباره بری تو دیگه نیست اگه سه بارم بمیری کلا همه آیتمات پاک میشه ...
خودم بازی نکردم هنوز ولی نمراتش و همه نقداش که بسیار مثبت بوده و ظاهرا یه بازی بسیار خوبی باید باشه

Robin

کاربر سایت
Dec 27, 2008
804
109
نام
pooriya
یجا تو اینترنت خونده بودم مثل اکثر این بازیای جدید که کلا اومدن اینم سیستم سیوش کلا عجیب غریبه که مثلا سختش کنه یعنی مثلا وقتی یه آیتمی بدست میاری یجاهایی تو بازی هست که باید بری ذخیره کنی والا یبار درای بیرون دوباره بری تو دیگه نیست اگه سه بارم بمیری کلا همه آیتمات پاک میشه ...
خودم بازی نکردم هنوز ولی نمراتش و همه نقداش که بسیار مثبت بوده و ظاهرا یه بازی بسیار خوبی باید باشه
بازی ایتم برداشتنی تا اونجایی که من بازی کردم نداشته اون سیستم هم اگر بیش از حد بمیری سیو های بازی پاک میشه
من تاحالا نمردم توش

rasoolharry

کاربر سایت
Jun 16, 2006
312
72
نام
M.R
بازیش فوق العادست. در رابطه با سیو هم اول بازی میگه که اگه زیاد بمیری سیوات پاک میشه چون اول بازی سنوا نفرین و یه بخش از دست راستش سیاه میشه. هر چقدر بیشتر بمیری، سیاهی ام بیشتر میشه تا به مغز برسه و اون موقع دیگه کار سنوا تموم و باید از اول شروع کنی(هیچ اشاره ای به 3 بار نشده)

• Like
Reactions: kamyy and FableBW

Raziell

کاربر سایت
Jun 16, 2010
66
7
نام
Reza
من هم دقیقا مشکل شما رو دارم

• Like
Reactions: Robin

Raziell

کاربر سایت
Jun 16, 2010
66
7
نام
Reza
من از اول شروع کردم دوباره به مشکل نخوردم حیفه با این مشکلات کوچیک لذت بازی کم میشه
یعنی اینبار که مجدد از ابتدا شروع کردید اگر حین بازی از بازی خارج شدید و برگشتید دیگه مشکلی نداشتین ؟

Hosseinssi

کاربر سایت
Nov 1, 2011
122
10
نباید مشکلی داشته باشه.من خودم رو corepack تست کردم نصب شد.
آره داداش نصب کردم ولی تقریبا عملا هیچ تاثیری نداشت،آخه خب خدایی انتظاریم نمیره ۱۰۰ مگ آپدیت بخواد انقلابی کنه تو بازی،آخه خدایی من با بازی مشکلیم نداشتم اصلا تنها مشکلم motion blur بازی که کلا فعاله و هیچ جوره نمیشه بست هیچ ستینگیم واسش تو بازی نیست که بشه بستش

rasoolharry

کاربر سایت
Jun 16, 2006
312
72
نام
M.R
آره داداش نصب کردم ولی تقریبا عملا هیچ تاثیری نداشت،آخه خب خدایی انتظاریم نمیره ۱۰۰ مگ آپدیت بخواد انقلابی کنه تو بازی،آخه خدایی من با بازی مشکلیم نداشتم اصلا تنها مشکلم motion blur بازی که کلا فعاله و هیچ جوره نمیشه بست هیچ ستینگیم واسش تو بازی نیست که بشه بستش
اصلا این آپدیت برای بهبود پرفرمنس نبوده که بخواد تاثیری هم داشته باشه. احتمالا یه آپدیت پرفرمنس برای کارتهای AMD به خاطر مشکلات گزارش شده بیاد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟