مشکلات Forza Horizon 4 (نصب و مشکلات گرافیکی و ......)

وضعیت نسخه ی دمو بازی برا شما چگونست ؟

• Total voters
    13

mehdi111111111

کاربر سایت
Sep 29, 2018
2
2
سلام دوستان من بازی فورزا 4 رو با اکانت اشتراکی فعال کردم اما گاهی وقتا بازی وارد نمیشه و میپره بیرون مشکل از کجاست؟

LORDofGaME

کاربر سایت
Jan 17, 2013
690
854
نام
Moein
سلام دوستان من بازی فورزا 4 رو با اکانت اشتراکی فعال کردم اما گاهی وقتا بازی وارد نمیشه و میپره بیرون مشکل از کجاست؟
سلام وسط بازی یدفعه کرش میکنه مثلا بعد از 20 دقیقه یا نیم ساعت، یا وقتی بازی رو اجرا میکنین همون موقع کرش میکنه؟
توی صفحه استور بازی رو نگاه کنین تقریبا همه مشکل شما رو دارن، احتمالا مشکل از خود بازی باشه

• Like
Reactions: 33505775

mehdi111111111

کاربر سایت
Sep 29, 2018
2
2
سلام وسط بازی یدفعه کرش میکنه مثلا بعد از 20 دقیقه یا نیم ساعت، یا وقتی بازی رو اجرا میکنین همون موقع کرش میکنه؟
توی صفحه استور بازی رو نگاه کنین تقریبا همه مشکل شما رو دارن، احتمالا مشکل از خود بازی باشه
نه همون اول بازی کرش میکنه گاهی هم کرش نمیکنه وارد بازی میشه ولی اکثر اوقات کرش میکنه یه چند ثانیه روی همون عکس اول بازی میمونه بعد میپره بیرون یه راه حل عجیب پیدا کردم امتحان کنید خالی از ضرر نیست روی آیکون عکس بلنگو گوشه راست پایین تسکبر کلیک راست کنید و گزینه Spatial Sound رو غیر فعال کنید بازی بدون مشکل اجرا میشه فیلمشو تو یو تیوب هم دیدم یه چنل خارجی

LORDofGaME

کاربر سایت
Jan 17, 2013
690
854
نام
Moein
نه همون اول بازی کرش میکنه گاهی هم کرش نمیکنه وارد بازی میشه ولی اکثر اوقات کرش میکنه یه چند ثانیه روی همون عکس اول بازی میمونه بعد میپره بیرون یه راه حل عجیب پیدا کردم امتحان کنید خالی از ضرر نیست روی آیکون عکس بلنگو گوشه راست پایین تسکبر کلیک راست کنید و گزینه Spatial Sound رو غیر فعال کنید بازی بدون مشکل اجرا میشه فیلمشو تو یو تیوب هم دیدم یه چنل خارجی
مشکل از خود بازی باید باشه، من موقعی که sea of thieves اومد با رفیقم اشتراکی خریدیمش، واسه جفتمونم بعد از نیم ساعت بازی کرش میکرد. کلا بازیهای استور کرش و باگ واسشون چیز طبیعیه

Monster Hunter

کاربر سایت
Aug 3, 2014
402
338
نام
محمد
سلام، کسایی که نسخه پی سی رو دانلود کردن میدونید حجم نسخه استاندارد روز اول چقدره؟

Monster Hunter

کاربر سایت
Aug 3, 2014
402
338
نام
محمد
میشه با دیتای نسخه ultimate نسخه standard رو بازی کرد؟
بازی رو توی استور دارم ولی سرعت دانلودش خیلی پایینه

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟