مشکلات و خرابی های PlayStation 5

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
سلام بر اعضا
این صفحه رو ایجاد کردم در مورد مشکلات PS5 بحث و نظر بدهیم.
اولیش هم خودم میگم.
با وام و پس انداز و کلی امید آرزو برای بچه هفت ساله کنسول خریدم کمتر از یک ماه حالا روشن میکنم پنج دقیقه بازی نکرده ارور داغ شدن میده و اگر دیر بجنبیم خودش خاموش میشه.
تعمیرشم که کسی بلد نیست فقط یه مشت اباطیل میگن و درخواست دو میلیون پول بی زبون میکنن.
یک هفتس دنبال کارشم خسته شدم.
سونی واقعا با این کیفیتش خراب کرده که.
اینم بگم گیمر نیستم و جوانی فقط یه میکرو داشتم برای همین میگم شاید از کم تجربگی من هستش.
دوستان اگر نظری دارند که کمک بکنه.
قبلا مزاحم دانیال کینگ هم شدم.
جافرپور

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,358
نام
بابک
این مشکل کول واین تو کدوم سری ها هست؟
من سری ۱۰ دارم چیزی متوجه نشدم

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,239
نام
یونس
شانسیه ربطی به سری نداره، به فاصله از کنسول هم ربط داره :D مثلا من از فاصله 2 متری که با کنسول دارم هیچ صدایی نمی شنوم
ی نفر ممکنه کنسول بغل دستش باشه برای همین صدارو می شنوه، کلا مسئله خاصی نیست که بخوایم حساس بشیم روش

Nimoolious

کاربر سایت
Jul 6, 2022
28
دوستان روی بدنه ی کنسول شما هم یه هاله ی سفید رنگ وجود داره؟ مثل عکس

برای من دو طرف کنسول این هاله دقیقا وسط هر پلیت توی برخی از زوایا قابل مشاهدس. یکمی رفت رو مخم سرچ کردم دیدم خیلیا اینو عنوان کردن و خوده سونی هم مثل اینکه گفته مشکل نیست

ولی بنظرم از اول که خریدم نبود. به مرور ایجاد شده. انگار در اثر گرما پلاستیک تغییر رنگ داده
دقیقن کنسول منم همینجوری شده بود. بنظر منم اولش نبود. البته برای من خیلی کم رنگه فقط با نور فلش گوشی دیدمش !

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
همه PS5 ها دارن. صداش کم و زیاده (کمش باید گوشتو بزاری رو کنسول و زیادش مثلا از 50 سانتی کنسول صداشو متوجه میشی.) فقط به واسطه مارجین خطای کوچیکی که تو ساخت کنسول هست.
من تو این مدت از 8 نفر پرسیدم و 7 نفر گفتن داره یکیشونم گفت نداره ولی صدا فن داره که کاشف به عمل اومد فکر میکرد کویل واین صدا فنشه.
تو یه سری بازیا و تو یه سری مدای خاص صداش مشخصه. تو منو یا تو بازیای PS4 مثلا بری هیچ صدایی نمیده.
این صدا هیچ مشکلی برای کنسول ایجاد نمیکنه و دلیلشم اینه که اینا از ایپاکسی استفاده نکردن تو ساخت PSU که جلوی کویل واینو بگیره.
به عبارتی تا موقعی که یکی پیدا شه بگه که سونی شخصا بره کنسولش ایپاکسی زده صرفا اون شخص متوجهش نشده.:-"
خلاصه که چیز خاصی نیست, هیچ مشکلی تو کنسولت ایجاد نمیکنه و رو مخ منه چون کنسولم دقیقا کنارم رو میزه.
استفاده بیشتر از کنسول هم صدا رو کمتر میکنه بعد یه مدتی.

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
کویل واین "خرابی" نیست نه تنها کنسول که در کارت های گرافیک و پاورها هم چنین موضوعی هستش، علتش هم ساده اس بخاطر عبور جریان از خازن هست و خرابی حساب نمیشه
بخصوص زمانی که فریم بالاتر باشه این صدا بیشتر شنیده میشه

بخواید درگیر چنین مسائلی بشید کلا باید قید خرید هر وسیله ایی رو بزنید، هیچ چیز بی نقصی در دنیا وجود نداره، از خوبی ها لذت ببرید بدی ها هم ندید بگیرید :D
ای گفتی داداش
نسل جدید همش توقعاتشون بالا میره
ما یه ps3 fat خریدیم همون اوایل عرضه این بنده خدا بعد چند سال خمیر سیلیکونش خشک شد دستگاه هنگ میکرد منم حالش رو نداشتم بدم عوض کنن هک کردیم کنسول رو دور فن رو دستی بردیم بالا😁
باورت نمیشه جارو برقی ۲۵ سال پیش ننه بزرگ من همچین صدایی نمیداد🤣 مخصوصا وقتی مولتی last of us میزدم
ما با اینا ساختیم بعد نسل جدید با صدای ویز pa5 که حتی اگه یه اسپیکر کوچیک هم کنار مانیتور باشه قابل تشخیص نیست ایراد میگیرنن😅
ولی خدایش قربون همون روزا

badcompany

کاربر سایت
Sep 15, 2009
277
وقت همگی بخیر
یه مشکلی چند وقت هست که دستگام پیدا کرده. اینکه خودش همینطوری یه دفعه روشن میشه. رندوم هم این اتفاق میفته و الگو بخصوصی نداره. کسی میدونه مشکل از کجاست ؟

Nimoolious

کاربر سایت
Jul 6, 2022
28
بلخره بعد از بیشتر از 20 روز شرکت گفت کنسول غیر قابل تعمیره بیا ببرش ( چیزی که خودمم میدونستم گفتم شاید 1% بتونن درست کنن) .همونطور که همه میدونن مشکل GPU بود. بلافاصله بردم برای فروش چون به پولش احتیاج داشتم. همه گفتن 5 تومن بیشتر نمیخریم. خود کنسول+ جعبه و پایه.
گفتم بیام نتیجشو بگم شاید بعضیا دوست داشته باشن بدونن.
امیدوارم کنسولتون همیشه خوب و بدون مشکل کار کنه. همگی شاد و سلامت باشید..
تا بعد...

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,521
بلخره بعد از بیشتر از 20 روز شرکت گفت کنسول غیر قابل تعمیره بیا ببرش ( چیزی که خودمم میدونستم گفتم شاید 1% بتونن درست کنن) .همونطور که همه میدونن مشکل GPU بود. بلافاصله بردم برای فروش چون به پولش احتیاج داشتم. همه گفتن 5 تومن بیشتر نمیخریم. خود کنسول+ جعبه و پایه.
گفتم بیام نتیجشو بگم شاید بعضیا دوست داشته باشن بدونن.
امیدوارم کنسولتون همیشه خوب و بدون مشکل کار کنه. همگی شاد و سلامت باشید..
تا بعد...
20 تومن خریدی 5 تومن نفروش . نگه دار حالا یه روزی تعمیر میشه و میتونی بهتر بفروشی

DoReMi

کاربر سایت
Feb 24, 2022
300

برای من دو طرف کنسول این هاله دقیقا وسط هر پلیت توی برخی از زوایا قابل مشاهدس. یکمی رفت رو مخم سرچ کردم دیدم خیلیا اینو عنوان کردن و خوده سونی هم مثل اینکه گفته مشکل نیست

ولی بنظرم از اول که خریدم نبود. به مرور ایجاد شده. انگار در اثر گرما پلاستیک تغییر رنگ داده
واسه منم همینطوره

• Like
Reactions: Rezahajizadegan

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,592
وقت همگی بخیر
یه مشکلی چند وقت هست که دستگام پیدا کرده. اینکه خودش همینطوری یه دفعه روشن میشه. رندوم هم این اتفاق میفته و الگو بخصوصی نداره. کسی میدونه مشکل از کجاست ؟
کابل HDMI کنسول رو با تلویزیون ست کردی با کنترل تلویزیون روشن خاموش میشه.اسمش رو حضور ذهن ندارم اون قابلیت HDMI رو خاموش بکنی درست میشه.

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
وقت همگی بخیر
اگر ریموت کنترل سونی داری ( مخصوصا اینی که برای ps5 هست ) مشکل از اون هست که گاهی دستور روشن شدن به کنسول میده
منم این مشکل رو داشتم ریموت کنترل سونی رو باتریش رو در آوردم مشکلم حل شد

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,792
نام
حامد
وقت همگی بخیر
همون که دوستان گفتن. از تو تنظیمات کنسول HDMI device link رو خاموش کن.

morti18

کاربر سایت
Apr 12, 2008
42
نام
morteza

سلام دوست عزیز. فکر میکنم مشکل از طریقه ساخت بخش پلاستیکی دستگاه هست. واسه منم همینطوره. دقیقا وسط هست.
امروز یک پایه شارژر سونی هم خریدم. اونم دقیقا وسطش همین حاله سفیدی هست. دقیقا دو طرفش. فقط وقتی دیده میشه که توی نور بگیریم.

Attachments

• IMG_۲۰۲۲۰۸۰۲_۲۱۱۴۴۴.jpg
    IMG_۲۰۲۲۰۸۰۲_۲۱۱۴۴۴.jpg
    314.5 KB · مشاهده: 67

erfank96

کاربر سایت
Jan 20, 2015
299
نام
عرفان

والا من وقتی اومد این قدر ذوق داشتم به این چیزا دقت نکردم ولی بعد یکی دو هفته فهمیدم همچین هاله ای هر دو طرف هست ...

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر