مشکلات و خرابی های PlayStation 5

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
سلام بر اعضا
این صفحه رو ایجاد کردم در مورد مشکلات PS5 بحث و نظر بدهیم.
اولیش هم خودم میگم.
با وام و پس انداز و کلی امید آرزو برای بچه هفت ساله کنسول خریدم کمتر از یک ماه حالا روشن میکنم پنج دقیقه بازی نکرده ارور داغ شدن میده و اگر دیر بجنبیم خودش خاموش میشه.
تعمیرشم که کسی بلد نیست فقط یه مشت اباطیل میگن و درخواست دو میلیون پول بی زبون میکنن.
یک هفتس دنبال کارشم خسته شدم.
سونی واقعا با این کیفیتش خراب کرده که.
اینم بگم گیمر نیستم و جوانی فقط یه میکرو داشتم برای همین میگم شاید از کم تجربگی من هستش.
دوستان اگر نظری دارند که کمک بکنه.
قبلا مزاحم دانیال کینگ هم شدم.
جافرپور

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
چقدر رو مخه این ویز ویز Coil whine.
کنسولمم سری 11 عه.

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
برای منم روزای اول خیلی صدا میداد (مخصوصا روی حالت Quality بازی دیمنز سولز) اما رفته رفته صداش کمتر شد و الان دیگه مشکلی نداره.
بره منم رو پرفورمنس مود Control خیلی بلنده. از بقیه دوستامم که 5 دارن پرسیدم همینی که میگی رو گفتن.:-?

Parmidgamergirl

کاربر سایت
Mar 6, 2022
154
چقدر رو مخه این ویز ویز Coil whine.
کنسولمم سری 11 عه.
ارور ها و مشکلات سخت افزاری کم بود ویز ویز هم اضافه شد. من یکی که فعلا قید خرید کنسول رو زدم صبر میکنم برای اسلیم. گرچه واقعا میخواستم بخرم با همه چیش کنار اومدم ولی اون ارور که دوستان میگن من رو نا امید کرد از کنسول

• Like
Reactions: eeeeee

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
ارور ها و مشکلات سخت افزاری کم بود ویز ویز هم اضافه شد. من یکی که فعلا قید خرید کنسول رو زدم صبر میکنم برای اسلیم. گرچه واقعا میخواستم بخرم با همه چیش کنار اومدم ولی اون ارور که دوستان میگن من رو نا امید کرد از کنسول
مشکل خاصی نیست واقعا. رو‌ مخه یکمی فقط. من کنسول نزدیکمه متوجه میشم.

Parmidgamergirl

کاربر سایت
Mar 6, 2022
154
پس شما یه دو سه سالی باید صبر کنی شاید اسلیم دادن شایدم ندادن دیگه چکاریه یهو ps6 بخرید
شاید سری ۱۲ عرضه بشه تا سال اینده که بازم اسلیم نیست
نمیدونم والا دوست عزیز ولی اگه طبق روال قبلش عمل کنه باید اسلیم بده دیگه. نمیدونم

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,521
نمیدونم والا دوست عزیز ولی اگه طبق روال قبلش عمل کنه باید اسلیم بده دیگه. نمیدونم

من پولشو ندارم وگرنه همین الان میخریدم.
اگه پولشو داری بگیر اون ارور هم شانسی هست . حداقل تو همین فروم که خیلی ها گرفتن فقط یک نفر این مشکل رو داشته .
یا میخوای صبر کن برای سری 12 اما فکر نکنم در مورد اون ارور تغییر خاصی یا اصلا تغییری توی ساختار کنسول صورت بگیره .

Nimoolious

کاربر سایت
Jul 6, 2022
28
اگه الان پول دستت هست بگیر. هر چی بیشتر بگذره دلسردتر میشی. منتها حتمن با گارانتی بخر. یه سایت معروف هم دیدم 650 تومن میگیره بیمه میکنه. اونم بد نیست. بیشتر هزینه کنی خیالت راحتتر باشه..

marcus x360

کاربر سایت
Aug 5, 2011
58
من موقع عرضه ps5 سریع خریدمش به همه میگفتم صدای ویز ویز میده یا همون coil whine میگفتن مال فنشه گفتم نه این مال خازن دور gpu از زمان ps4 pro تا الان این مشکل تو دستگاهای سونی هست به خاطره نوع مادربورد هستش خازنای ارزون من مجبور شدم برم به خاطر همین صدا یدونه سری ایکسم بخرم بزارم بقلش بدبخت فقط یه ذره صدا فن میده که طبیعیه نمدونم چرا سونی این coil whine درست نمکینه انگار زنبور تو دستگاه حالا تو ps4 pro زیاد معلوم نبود چون فنش صدا هواپیما میداد اینو مخفی میکرد ولی تو 5 چون ساکته تو حالت پرفورمنس هر بازی چون 60 هرتز میشه صداش در میاد 120 که دیگه انگار رفتی تو لونه زنبور :Dخلاصه به خازنا زیاد فشار میاد رو اعصابه حالا مال من یخورده کمتر شده ولی بازم رو اعصابه بعد به همه میگفتم اگه نزدیک دستگاه میشنید با مانیتور بازی میکنید یا باید هدفون بزنید یا تلویزیون بخرید دور بشینید یا برید سمت ایکس باکس حالا دارید به حرفم میرسید :-bdیعنی ایکس باکس اگه بزنه تو کار لیکوئید متال مثل 5 هیچ مشکلی دیگه نداره ازصدا

آخرین ویرایش:

TheWhiteKnight

کاربر سایت
Jun 28, 2014
75
نام
Alireza
دوستان روی بدنه ی کنسول شما هم یه هاله ی سفید رنگ وجود داره؟ مثل عکس

برای من دو طرف کنسول این هاله دقیقا وسط هر پلیت توی برخی از زوایا قابل مشاهدس. یکمی رفت رو مخم سرچ کردم دیدم خیلیا اینو عنوان کردن و خوده سونی هم مثل اینکه گفته مشکل نیست

ولی بنظرم از اول که خریدم نبود. به مرور ایجاد شده. انگار در اثر گرما پلاستیک تغییر رنگ داده

Attachments

• 5CDB8E10-671D-4BF8-9BAC-66730D249840.jpeg
    5CDB8E10-671D-4BF8-9BAC-66730D249840.jpeg
    55.1 KB · مشاهده: 89

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,652
نام
milad
الان این مشکلاتی که گفتین واقعا رو مخه من بشخصه شده کنسول رو 20 ساعت هم روشن بزارم و باهاش بازی های سنگین انجام بدم تو موقع استراحت هم بزارم دانلود
با این تفاسیر اگه این کار رو با ps5 هم انجام بدم ممکنه مشکلی پیش بیاد ؟

• Wow
Reactions: Dead2021

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
الان این مشکلاتی که گفتین واقعا رو مخه من بشخصه شده کنسول رو 20 ساعت هم روشن بزارم و باهاش بازی های سنگین انجام بدم تو موقع استراحت هم بزارم دانلود
نه داداش تو بخر مشکلی پیش نمیاد :D

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,236
نام
یونس
کویل واین "خرابی" نیست نه تنها کنسول که در کارت های گرافیک و پاورها هم چنین موضوعی هستش، علتش هم ساده اس بخاطر عبور جریان از خازن هست و خرابی حساب نمیشه
بخصوص زمانی که فریم بالاتر باشه این صدا بیشتر شنیده میشه

بخواید درگیر چنین مسائلی بشید کلا باید قید خرید هر وسیله ایی رو بزنید، هیچ چیز بی نقصی در دنیا وجود نداره، از خوبی ها لذت ببرید بدی ها هم ندید بگیرید :D

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر