مشخصات سخت افزاری PC نسل بعد - قیمت 13 هزار دلار

T1SHTΛЯ

کاربر سایت
Dec 10, 2007
1,296

با هزینه کردن مبلغی بین 400 تا 500 دلار می توانید صاحب یکی از کنسول های نسل بعد شوید. با هزینه کردن 1500 دلار نیز
می توانید یک کامپیوتر شخصی متناسب با شروع این نسل و همپای کنسول های آن داشته باشد.
اما اگر بخواهید یک کامپیوتر فوق العاده قوی با قدرت پردازش گرافیکی خیلی عالی داشته باشید و در ضمن بتوانید بازی های نسل بعد را با بهترین وضوح تصویری (4K) به اجرا درآورید، باید مبلغی در حدود 13 هزار دلار هزینه کنید!

یک شرکت انگلیسی یک نمونه از کامپیوترهای شخصی که بوسیله خودشان طراحی شده است را با نام XDNA Aurum 24K
برای فروش قرار داده است که مشخصات آن به این شرح می باشد:

این غول پردازشی از CPU اینتل i7 4960X، دو کارت گرافیک Nvidia GTX Titan و 64 گیگابایت رم بهره می برد و می تواند تصاویر با رزولوشن 4K را به راحتی نمایش دهد. علاوه بر قدرت بالای این PC،ظاهر شیک، طراحی محفظه جالب و تِم تلفیقی زرد و سیاه آن به زیبایی آن افزوده است.

مشخصات پردازنده این کامپیوتر

مشخصات کارت گرافیک

کاتالوگ شرکت سازنده

1
2

Optimus Prime

کاربر سایت
Sep 18, 2011
1,245
نام
ALEX
شما که انحصاریهای بی نظیر PC رو مار و پله میدونی بعید می دونم هیچ وقت PC باز بودی و نیازی هم نیست این همه ادعا داشته باشی!!!
باز خوبه بالاخره متوجه شدی که پلتفورم PC مناسب افرادی مثل شما نیست و باقی عمر رو به جاهلیت نگذروندی چون همون کنسول واسه شما مناسب تر هست، چون عناوین PC متفاوتند و سلیقه متفاوت هم نیاز دارن!!

انصافا عناوین انحصاری PC خیلی خیلی متفاوتند.
من که به هرکدومش نگاه میکنم یجور Farm Frenzy میبینم. تازه من لطف کردم و اونا رو شبیه ماروپله دونستم چون شبهای جمعه کلی آدم رو دور هم جمع میکرد.
حالا اگه از ماروپله ناراحت هستین میگم منچ.:d

من نمیدونم چرا تا کسی میخواد حرفش رو به کرسی بشونه میاد شجره نامچه گیمریش رو میکشه وسط...از کی تا حالا سوابق گیمری شده ولیل برای محق بودن خدا میدونه. شما اگه 17 سال سابقه داری، من 25 سال دارم خیلی ها هم از من بیشتر. اون زجر رو هم خوب اومدی، یه کم واسمون تعریف کن دور همی گریه کنیم. بعد هم آقای سونی فن عزیز، سونی به بها دادن به بازی های indie معروفه و یکی از قسمتهایی که مانور زیادی روش داد همینه، حالا شما چشمت فقط دنبال گرافیک اینهاس بعد میای از سوابق گیمریت میگی که دو زار نمیارزه.

شما ببخشید من دوران شیرخوارگیم رو فاکتور گرفتم. آخه اینجور که شما حساب کردبن تو مهدکودک هم فن PC بودین. احتمالا با موس و کیبورد هم تولد یافتین.
بعدش هم کسی از شماها انتظار نداره زجر بکشین. زجر رو کسی میکشه که تفکر و تعقل میکنه.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

در ضمن بد نیست یه سر هم بزنین یوو تییووب.
اکثر Gameplay ها و Walk through ها از رو کنسول ها کپچر شدن. و فقط کسایی که دچار بیماری Frame Rate هستن و میخوان خودنمایی کنن لطف کردن و یه چند دقیقه هم آپ کردن جهت نمایش گرافیک مکش مرگ من سیستمشون.

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
من که به هرکدومش نگاه میکنم یجور Farm Frenzy میبینم. تازه من لطف کردم و اونا رو شبیه ماروپله دونستم چون شبهای جمعه کلی آدم رو دور هم جمع میکرد.

خوشبختانه با این حرفهای شما نه از ارزش بازی های PC کم میشه و نه از طرفدراش، چه شما دوست داشته باشین و چه نه بالاترین تعداد گیمرها رو عناوین PC مثل Dota یا StarCraft و یا WOW داره!
بازی های PC بر عکس عناوین کنسول بسیار اعتیادآور تر و جذاب ترن و باز هم بر عکس حرف شما اصلا باعث نمیشن کلی آدم دور هم شب جمعه جمع بشن!
حالا اینا به نظر شما منچ یا مار و پله هستن مشکل از شماست و نه جای دیگه!!

strategy

کاربر سایت
Mar 31, 2013
319
نام
mahdi
منچ و مار پله بیشتر به بازی های کنسول شبیه . یه سینگل خطی با فعالیت پر ثمر auto aim که به یه بچه ی 5 ساله هم بدی واست بازی رو تموم میکنه . نه اینکه یک بازی مثل wow که یک سال هم بازی کنی نمیتونی حتی خودت رو توش یک گیمر معمولی بدونی . چه برسه به هاردکور و gigmaster .

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
اشما ببخشید من دوران شیرخوارگیم رو فاکتور گرفتم. آخه اینجور که شما حساب کردبن تو مهدکودک هم فن PC بودین. احتمالا با موس و کیبورد هم تولد یافتین.
بعدش هم کسی از شماها انتظار نداره زجر بکشین. زجر رو کسی میکشه که تفکر و تعقل میکنه.
شما گفتی 17 ساله گیمر هستی، منم 25 ساله گیمر هستم حرفی از PC فن بودن نزدم. بله اولین کنسولم رو تو 5 سالگی صاحب شدم و 25 سال هست که گیمر هستم. این ربط عقل با زجر رو هم من یکی که نفهمیدم چی بود.
کلا ترول خوبی هستی راضیم ازت.

Burning Hawk

کاربر سایت
Apr 2, 2008
1,613
نام
Hossein
در ضمن بد نیست یه سر هم بزنین یوو تییووب.
اکثر Gameplay ها و Walk through ها از رو کنسول ها کپچر شدن. و فقط کسایی که دچار بیماری Frame Rate هستن و میخوان خودنمایی کنن لطف کردن و یه چند دقیقه هم آپ کردن جهت نمایش گرافیک مکش مرگ من سیستمشون.

شاید شما ندونی ولی آمار ویدئو های که از Xfire و Raptr و کانال های لینک شده استیم و در کنار این ها تمامی کانال های آموزشی چه از سطح پایه تا حرفه ای برای بازی هایی مثل Wow وجود داره که اگه بخوان مقایسه بشه کانال های کنسولی نسبت به PC یک به صد هم نیست .
اون چیزی هم که شما میگی بنچمارکه و من کلا حساب نکردم .

کسی هم که بازی های مثل RTS , Realstic Strategy,MMO Rpg , Action RPG , Moba با اون مکانیزم های پیچیده و محاسباتی متاثر بر گیمپلی رو مارپله میبینه ، قطعا دچار فقر درک ـه .

Optimus Prime

کاربر سایت
Sep 18, 2011
1,245
نام
ALEX
شما گفتی 17 ساله گیمر هستی، منم 25 ساله گیمر هستم حرفی از PC فن بودن نزدم. بله اولین کنسولم رو تو 5 سالگی صاحب شدم و 25 سال هست که گیمر هستم. این ربط عقل با زجر رو هم من یکی که نفهمیدم چی بود.
کلا ترول خوبی هستی راضیم ازت.

من گفتم 17 ساله PC فن 2 آتیشم. نه که 17 ساله گیمرم.

شاید شما ندونی ولی آمار ویدئو های که از Xfire و Raptr و کانال های لینک شده استیم و در کنار این ها تمامی کانال های آموزشی چه از سطح پایه تا حرفه ای برای بازی هایی مثل Wow وجود داره که اگه بخوان مقایسه بشه کانال های کنسولی نسبت به PC یک به صد هم نیست .
اون چیزی هم که شما میگی بنچمارکه و من کلا حساب نکردم .

کسی هم که بازی های مثل RTS , Realstic Strategy,MMO Rpg , Action RPG , Moba با اون مکانیزم های پیچیده و محاسباتی متاثر بر گیمپلی رو مارپله میبینه ، قطعا دچار فقر درک ـه .

من آمار مولتی پلتفرم ها رو دادم نه انحصاری ها رو.
این چیزی رو هم که شما فقر درک میدونین من اسمشو گذاشتم جاهلیت.

Burning Hawk

کاربر سایت
Apr 2, 2008
1,613
نام
Hossein
من آمار مولتی پلتفرم ها رو دادم نه انحصاری ها رو.
این چیزی رو هم که شما فقر درک میدونین من اسمشو گذاشتم جاهلیت.

کل بازی های کنسولتون رو ویدئو هاش از اینترنت در بیارید باز هم جلو بازی های انحصاری PC رقمی نیستند . شما از تعداد Userbase بازی های انحصاری PC خبر نداری ، لزومی نداره اینقدر با صراحت بیان کنید . LOL و WOT به تنهایی 80 میلیون پلیر فعال دارند ، رقمی معادل میزان کل فروش PS3 . بازی های Battle.net هم بکنار . بزارید کلا در مورد MMORPG ها ، MOBA ها و MMO FPS , MMO SPORT, FTP ها و FTP ARPG و (بیشمار بازی دیگه که شما هنوز اسمشون رو هم نشنیدید ) ... کلا حرف نزنیم .
بعید بدونم بازی بیاد که بتونه ویدئوهاش از WOW بالاتر بره ، از اون موقعی که نسل قبلی کنسول ها شروع شد تا الان ملت دارن ویدئو WOW آپلود می کنند ، از Guide های UI , LVL, CLASS,LORE,RAID ,Dungeon,Faction, review، VS و ...
گفتی مولتی پلتفرم ، یه سر به ویدئو های سه بازی COD , BF , COUNTER توی Xfire بزن .

پ ن : اون جاهلیت رو هم یه جستجوی کوچیک در مورد مفهومش بکنید بد نیست .
پ ن 2 : من پلیر بیس های روس و کره جنوبی ، چینی رو حساب نکردم ، بازی Legends of mir-three kingdoms به تنهایی توی چین 200 میلیون سابسکرایبر داره .

MAX PAYNE 21

کاربر سایت
Nov 2, 2013
11
نام
سعید
:smartass1: W0000000W[/QUOTE]

در مورد سبک که یکمی تند رفت !ولی قبول کنید لذتی که موسو کیبورد داره تو شوتر های مخصوصا اول شخص !عمرا اگه با دسته بشه به دست آورد رک بگم رفتن با دسته مساوی با زدن یه دکمه لاک کردن نشونه رو کله سر باز و یه تیر زدن خلاص !
من هیچ وقت نتونستم حتی با تاچ پد یه بازی رو کنترل کنم چه برسه با انلالوگ دسته ماکرو سافت !
شاید استیم بتونه ترکد رو کاری که که منم لذت ببرم !!!

هم چنان اون کسی که اینو بسته دارم میگم گیمر نبوده یه احمق به تمام معنا بوده ! :|:|:|

اگه بخوای از بازی کردن لذت ببری باید همه پلتفرم هارو داشته باشی !
که باز اونم ارزش نداره حیف پول که بدی برای گیم :|
حالا wow و دیابلو بماند که میشه ازش پول در آورد !

نسل بعد که چیزی نیست احتمالا کنسول ها تا سه نسل بعد هم نمی تونن با یه همچین کامپیوتر قدرتمندی رقابت کنن !
yahoo_6.gif
اگه منم فن کنسول بودم میگفتم این سیستم بدرد بازی نمی خوره و کنسول بصرفه تره !
yahoo_71.gif
7770 100 دلاری در برار دوتا تایتان 1000 دلاری ؟ تا آخر نسلم که هیچ حتی کنسول رو کاملا از نو بسازن بازم نمیشه !

آخرین ویرایش:

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
این بحثه بین کنسولی ها و پی سی باز ها به هیچ جا نمیرسه . چون پی سی بازها هیچ وقت کنسول هارو به اون صورتی که باید تجربه کنند نکردن اما کنسول باز ها هر دورو تجربه کردند و میدونند چی به چیه!

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
این بحثه بین کنسولی ها و پی سی باز ها به هیچ جا نمیرسه . چون پی سی بازها هیچ وقت کنسول هارو به اون صورتی که باید تجربه کنند نکردن اما کنسول باز ها هر دورو تجربه کردند و میدونند چی به چیه!

واقعا لذت می برم از این نظراتی که سال ها تفکر و تحقیق پشتش هست!!

این پست ها و نظرات برای کسانی هست که قدرت درکش رو دارن و انتظار نداریم هر کس از این قدرت مُستَفیض شده باشه.
yahoo_1.gif

O.K

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
اصلا بحث این نیست بحث اینه که چرا الکی به PC گیر میدن دوستان :|

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
اصلا بحث این نیست بحث اینه که چرا الکی به PC گیر میدن دوستان :|

خب این بحث دلایل مختلفی میتونه داشته باشه! دنیا میدونه PC از لحاظ قدرت بهترین کنسول هست اما اون چیزهای دیگه ای رو که کنسول ها ارائه میدند رو ارائه نمیده ! ولی باز هم اصلا دلیله درستی نیست به سلایق یکدیگر بی احترامی شه. گیر دادن به هر کنسول کاری بس عبث و بیهوده هست! چون هر یک خواص خاصه به خودش رو داره. همونطور که PC بهترین کیفیت و گرافیک و فریم و رزولوشن و کنسول های چیزهای دیگه ای رو ارائه میدن.

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
خب این بحث دلایل مختلفی میتونه داشته باشه! دنیا میدونه PC از لحاظ قدرت بهترین کنسول هست اما اون چیزهای دیگه ای رو که کنسول ها ارائه میدند رو ارائه نمیده ! ولی باز هم اصلا دلیله درستی نیست به سلایق یکدیگر بی احترامی شه. گیر دادن به هر کنسول کاری بس عبث و بیهوده هست! چون هر یک خواص خاصه به خودش رو داره. همونطور که PC بهترین کیفیت و گرافیک و فریم و رزولوشن و کنسول های چیزهای دیگه ای رو ارائه میدن.
خوب دوستان لطف داشتن و بحث رو باز کردن کسی نمی خواست به سلایق هم دیگر بی احترامی کنه دوستان بحث رو به اینجا کشوندن :|l-)

framerate

کاربر سایت
Oct 18, 2013
220
این بحث مسخرست واقعا :d
اخه پرفرمنس رزلوشن فریم و هر تکنیکه دیگه که میشه رو یک PC اجرا کرد اصلا به هیچ شکل یک کنسول ازش بر نیمیاد ...
این بحث چرا باید ادامه پیدا کنه کی میخواید با خودتون کنار بییاد دوره همی جمع شید یه PC ها اند جمع کنید و یه گیم با رس بالا و حرفه ای اجرا کنید تا بفهمید منظوره خیلی از دوستان حرف میزنن ینی چی ...

واقعا غیز قابل تحمله بعضی از پستا خیلی میتی
اقا باور کن تو تاپیکی که حرف از PC ها اند زده میشه کنسول هیچیه هیچ اینو بفهمید چقد مدرک چقد تاییدیه:d بسه اصلا گروه خونیشون به هم نمی خورن PC و کنسول باور کنید ...
پدری گفتن پسری گفتن دختری گفتن ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر