مسابقه پیش بینی امتیازات GameSpot سری هفتم

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
درود!
بعد از یک سال غیبت دوباره با دور جدید مسابقه برگشتیم :D
دوستانی که با این مسابقه آشنایی ندارن می توانند از اینجا روند برگزاری مسابقه سری قبل را دنبال کنند.

قوانین شرکت در مسابقه:

• مهلت ارسال پیش بینی ها تا اعلام اولین امتیاز از سوی GameSpot می باشد.
  • اگر ظرف مدت 4 روز از شروع مسابقه امتیاز یک بازی از سوی GameSpot اعلام شود آن بازی از لیست مسابقه خارج می گردد.
  • در صورتی که امتیاز یک بازی 45 روز بعد از شروع مسابقه از سوی GameSpot اعلام نگردد آن بازی از لیست مسابقه خارج می گردد.
  • دوستان در هر دوری که مایل بودند می توانند در مسابقه شرکت کنند ولی در اعلام جدول رده بندی فقط امتیاز شرکت کنندگانی که در 75 درصد دورها شرکت کرده اند اعلام می گردد.
  • در هر دور شرکت کنندگان باید پیش بینی خود در مورد تمام بازی ها را اعلام کنند و اگر به 1 یا چند بازی امتیاز ندهند از دور مسابقه خارج می شوند.

قوانین برگزاری مسابقه:

• در هر دور بین 8 تا 16 بازی (بستگی به بازی های عرضه شده در آن بازه زمانی) حضور خواهند داشت.
  • مسابقه یک روز قبل از VGA امسال پایان می یابد و جدول نهایی قبل از شروع VGA امسال اعلام میشود :D
  • سیستم جمع آوری امتیازات به وسیله فرم Excel هست، پس لطفا دوستانی که میخواهند شرکت کنند حتما اکسل روی سیستمشون نصب داشته باشند.

قوانین سیستم امتیازدهی مسابقه:
در هر دور بین 7 تا 15 بازی به عنوان بازی عادی حضور دارند که امتیاز این بازی ها به صورت زیر محاسبه می گردند:

• پیـش بـینی کاملا درست = 20 امتیاز
  • پیش بینی با اختلاف 0.5 = 10 امتیاز
  • پیش بینی با اختلاف 1.0 = 5 امتیاز
  • پیش بینی با اختلاف 1.5 = 1 امتیاز

در هر دور یک بازی تحت عنوان بازی فوق العاده حضور دارد که امتیاز این بازی به صورت زیر محاسبه می گردد:

• پیـش بـینی کاملا درست = 40 امتیاز
  • پیش بینی با اختلاف 0.5 = 25 امتیاز
  • پیش بینی با اختلاف 1.0 = 15 امتیاز
  • پیش بینی با اختلاف 1.5 = 10 امتیاز
===============
===============
لیست بازی های دور اول مسابقه
Dead or Alive 5
FIFA 13
World of Warcraft: Mists of Pandaria
NBA 2K13
Resident Evil 6 -- بازی فوق العاده این دور
Dishonored
Fable: The Journey
XCOM: Enemy Unknown

==
برای شرکت در مسابقه، فایل اکسلی که پیوست شده رو دانلود کنید، بعد از طریق فرم کشویی امتیاز مدنظر به هر بازی رو انتخاب کرده و فایل رو Save کنید. بعد فایل Save شده رو تو همین تاپیک پیوست کنید. برای باز کردن فایل به Excel 2003 به بالا نیاز دارید، فایل هم طوری طراحی شده که امکان وارد کردن اشتباه امتیازات وجود نداره پس اگه احیانا امتیازات هر کدوم از دوستان مشکل داشت از دور مسابقه خارج میشن. مهلت شرکت در مسابقه تا اعلام اولین امتیاز از سوی GameSpot هست. در ضمن بعد از اتمام مهلت شرکت در مسابقه، اگه کامنت هر کدوم از دوستان به هر دلیل ویرایش شده باشه از دور مسابقه خارج میشن.

توجه: فقط دوستان پریمیوم که فایل رو پیوست کنند تو مسابقه شرکت داده میشن. دوستانی که پریمیوم نیستن میتونن فایل ها رو فقط تو سرور Mediafire قرار بدن.

آخرین ویرایش:

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
من این دوره رو تحریم میکنم:|
هنوز دور قبل که عنوان اولی من با حق خوری ازم گرفته شد و واسه ماست مالی کردن کلا مسابقه رو بهم زدی یادم نرفته:|

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,957
نام
آریا
من این دوره رو تحریم میکنم:|
هنوز دور قبل که عنوان اولی من با حق خوری ازم گرفته شد و واسه ماست مالی کردن کلا مسابقه رو بهم زدی یادم نرفته:|
لول ! :D تو که کم مونده بود بری لیگ دسته دو ! :D
به عنوان قهرمان دور قبل ، این دور باید اول کار بهم 50 امتیاز اضافه داده بشه ! :|

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
هنوز دور قبل که عنوان اولی من با حق خوری ازم گرفته شد و واسه ماست مالی کردن کلا مسابقه رو بهم زدی یادم نرفته
تو آخرین نتایج چندم بودی؟ :-/
به عنوان قهرمان دور قبل ، این دور باید اول کار بهم 50 امتیاز اضافه داده بشه
کدوم قهرمان؟ :-/ :D

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
کو امتیاز ؟
این امتیاز ها به چه درد میخوره ؟:d
یه توضیح کلی میدم :D
من لیست یه سری بازی رو اینجا میزارم، بعد شما پیش بینی می کنید که GS به این بازی فلان امتیاز رو میده. مثلا:
Resident Evil 6 - 8.0
Fifa 13 - 9.0
الان 8 به RE6 و 9 به Fifa پیش بینی شما هست، وقتی GS امتیازش به این بازی ها رو اعلام کرد، با امتیازی که شما پیش بینی کردید، مقایسه می کنیم و یه امتیاز کلی بهتون تعلق می گیره. به همین ترتیب واسه همه بازی ها این کار انجام میشه، و هر چی پیش بینی بهتری داشته باشید امتیاز بالاتری می گیرید.

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
من لیست یه سری بازی رو اینجا میزارم، بعد شما پیش بینی می کنید که GS به این بازی فلان امتیاز رو میده. مثلا:
Resident Evil 6 - 8.0
Fifa 13 - 9.0
وقتی GS امتیازش به این بازی ها رو اعلام کرد، با امتیازی که شما پیش بینی کردید، مقایسه می کنیم و یه امتیاز کلی بهتون تعلق می گیره. به همین ترتیب واسه همه بازی ها این کار انجام میشه، و هر چی پیش بینی بهتری داشته باشید امتیاز بالاتری می گیرید.

فایدش چیه سودی به ما میرسه؟:d به باید pm کنیم یا چی؟

vahid_ba

کاربر سایت
May 25, 2008
3,141
Resident Evil 6 - 8.0
Fifa 13 - 9.0
الان 8 به RE6 و 9 به Fifa پیش بینی شما هست، وقتی GS امتیازش به این بازی ها رو اعلام کرد، با امتیازی که شما پیش بینی کردید، مقایسه می کنیم و یه امتیاز کلی بهتون تعلق می گیره. به همین ترتیب واسه همه بازی ها این کار انجام میشه، و هر چی پیش بینی بهتری داشته باشید امتیاز بالاتری می گیرید.

من فکر کردم این امتیازها تبدیل به دلار میشه =)):d

نه باحاله شرکت میکنیم
زودتر شروع کنید:d

vahid_ba

کاربر سایت
May 25, 2008
3,141
یه پیشنهاد :

اگه بشه شرکت کننده ها نفری 2000 تومن بدن
اونوقت مثلا 100 تا شرکت کننده داشته باشه
میشه 200 و جوایز اینطوری میشه :

نفر اول :100 تومان
نفر دوم : 70 تومان
نفر سوم : 30 تومان

پول ها رو هم میشه ریخت به حساب خود صاحب تاپیک

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
عذر میخوام
جایزه برنده چیه؟
جایزه ـش اینه که به جز نفر اول بقیه نفرات یه هفته بن بشن، خوبه؟ :-/ :D
یه پیشنهاد :

اگه بشه شرکت کننده ها نفری 2000 تومن بدن
اونوقت مثلا 100 تا شرکت کننده داشته باشه
میشه 200 و جوایز اینطوری میشه :

نفر اول :100 تومان
نفر دوم : 70 تومان
نفر سوم : 30 تومان

پول ها رو هم میشه ریخت به حساب خود صاحب تاپیک
بی خیال :D هدف اینه که بچه ها دور هم چند تا پیش بینی داشته باشن و سرگرم بشن. پول و جایزه باعث میشه مسابقه از حالت سرگرم کنندگیش خارج بشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر